Keturių ekipų F grupės turnyro lyderės „Dinamo“ krepšininkės svečiuose 70:62 (24:17, 13:25, 22:12, 13:6) nugalėjo Ašdodo „Bnot Maccabi“ (Izraelis) ekipą ir, iškovojusios penktą pergalę iš eilės užsitikrino pirmą vietą.

Lietuvė prie pergalės prisidėjo 15 taškų, 6 atkovotais ir 1 perimtu kamuoliu bei 2 rezultatyviais perdavimais. Per 35 minutes A. Bimbaitė pataikė 1 tritaškį iš 3, 5 dvitaškius iš 8, realizavo 2 baudų metimus iš 4, 5 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Antrą vietą H grupėje užimanti Mondvilio komanda savo aikštėje 64:52 (21:19, 15:14, 15:10, 13:9) įveikė Noginsko „Spartak“ (Rusija) klubą ir, iškovojo antrą pergalę trečiose rungtynėse.

G. Paugaitės indėlis į pergalę - 4 taškai, 6 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, 2 blokuoti varžovių metimai, klaida bei pražanga. Per 22 minutes lietuvė pataikė 1 dvitaškį iš 8 ir abu baudų metimus.

Iš viso Europos taurės krepšinio turnyro aštuoniose grupėse žaidžia 31 komanda, o į atkrintamas varžybas pateks po dvi geriausias ekipas iš kiekvienos grupės.

2011-2012 metų sezono Europos taurės savininkė paaiškės po kovo 15 ir 22 dienomis vyksiančių finalo rungtynių.