Adas Juškevičius šiose rungtynėse buvo pastebimas. Lietuvis per 35 minutes pelnė 17 taškų (4/5 dvitaškiai, 1/7 tritaškiai, 6/6 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą perėmė ir prarado kamuolį, 3 kartus pažeidė taisykles ir iš viso surinko 20 naudingumo balų.

Nugalėtojus į pergalę vedė buvęs „Šiaulių“ klubo legionierius Cameronas Longas pelnęs 22 taškus, Edgaras Sosa įmetė 18 taškų.

Pralaimėjusių gretose už A. Juškevičių rezultatyviau rungtyniavo tik Darius Adamsas ir Devinas Searcy atitinkamai surinkę 19 ir 18 taškų.

Kitose rungtynėse Bonos „Telekom Baskets“ (12/9) komanda su Benu Veikalu svečiuose 84:96 (18:19, 23:29, 19:20, 24:28) nusileido Miuncheno „Bayern“ (19/2) klubui.

Benas Veikalas ant parketo praleido 19 minučių, įmetė 7 taškus (0/4 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 2 sykius jį prarado ir kartą pažeidė taisykles.

Nugalėtojus į pergalę vedė Malcolmas Delnaney ir Robinas Benzingas, surinkę po 14 taškų.

Pralaimėjusiems Ryanas Brooksas pelnė 16 taškų, Jamelo McLeano ir Tony Gaffney sąskaitose po 13 taškų.

D. Zavackas Italijos čempionate pelnė 6 taškus

Triuškinančią nesėkmę Italijos lygos čempionate patyrė Donato Zavacko atstovaujamas Kremonos „Vanoli“ (6/13) klubas, kuris svečiuose 61:95 (16:22, 19:26, 16:22, 10:25) neprilygo Italijos taurės laimėtojams Sasario „Banca di Sardegna“ (11/8) krepšininkams.

Donatas Zavackas per 26 minutes pelnė 5 taškus (1/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo varžovo pražangą ir 2 sykius prasižengė pats.

Nugalėtojams Omaras Thomasas pelnė 16 taškų, Manuelis Vanuzzo ir Calebas Greenas įmetė po 13 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Sime Spralja ir Jasonas Richas, atitinkamai surinkę 15 ir 13 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.