Naudingiausiu turnyro žaidėju buvo pripažintas LKL vicečempionų puolėjas Artūras Gudaitis.Pirmą kėlinį „Lietuvos rytas“ laimėjo 20:18. Retai (2/7) iš tritaškio zonos atakavę sostinės krepšininkai antrajame ketvirtyje persvaros neišbarstė – įpusėjus rungtynėms pirmavo 43:39.

Po pertraukos vilniečiai toliau aktyviai gynėsi ir po truputį didino pranašumą – 61:53. Nuskambėjusi finalinė sirena paskelbė sostinės komandos pergalę 79:68.

„Lietuvos rytas“: Artūras Gudaitis ir Gediminas Orelikas po 15, Rokas Giedraitis 12, Kšyštofas Lavrinovičius 9, Marius Runkauskas ir Adas Juškevičius po 8, M. Lukauskis 5, Julius Jucikas 4, Žygimantas Janavičius 3 taškai.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 17, Donatas Zavackas ir Jerai Grantas po 11, Arvydas Šikšnius 10 taškų.