„76ers“ išvykoje 129:128 (27:32, 30:36, 35:34, 37:26) laimėjo dramatišką trilerį prieš Portlando „Trail Blazers“ (3-3) krepšininkus.

Pergalingą metimą pataikė Furkanas Korkmazas. 11 taškų šiame mače pelnęs turkas persvėrė rezultatą tritaškiu paskutinę susitikimo sekundę.

Šeimininkai dar turėjo 0,4 sekundės atsakymui, tačiau sėkmingos atakos surengti per tiek laiko nespėjo, todėl turėjo susitaikyti su pralaimėjimu.

„Blazers“: Damianas Lillardas 33 (9 rez. perd.), Rodney Hoodas 25, C.J. McCollumas 16.

„76ers“: Alas Horfordas 25, Tobias Harrisas 23, Benas Simmonsas 18 (11 atk. kam.), Joshas Richardsonas 17.

Tuo metu „Bucks“ krepšininkai Rytų konferencijos finalo pakartojime 115:105 (36:17, 30:33, 29:40, 20:15) pasiekė revanšą prieš Toronto „Raptors“ (4-2).

Namuose žaidusią Milvokio ekipą į priekį vedė galingai žaidęs Giannis Antetokounmpo, kuris per 36 minutes pelnė 36 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Graikas po rungtynių atskleidė, jog šįkart buvo ypatingai motyvuotas: „Turėjau daug motyvacijos, nes ši komanda mums užtrenkė duris į NBA finalą. Prieš juos norėjau žaisti itin kietai.“

Nors „Bucks“ jau pirmajame kėlinyje nutolo 36:17, svečiai rungtynių pabaigoje prisivijo 103:107. Vis dėlto G. Antetokounmpo, George'o Hillo ir Erico Bledsoe metimai leido išsaugoti pergalę.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 36 (15 atk. kam., 8 rez. perd.), Ericas Bledsoe 14, Khrisas Middletonas ir Brookas Lopezas po 11.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 36, Pascalis Siakamas 16, Fredas VanVleetas ir Serge'as Ibaka po 11, Marcas Gasolis 10 (12 atk. kam.).