Svarbiausiomis akimirkomis tiek pagrindinio laiko, tiek pirmo pratęsimo metu CSKA kailį gelbėjo Marius Grigonis.

Ketvirto kėlinio pabaigoje likus 1 sek. M. Grigonis stojo prie baudų metimo linijos ir dviem tiksliais metimais išlygino rezultatą (75:75).

Pirmo pratęsimo metu vėl M. Grigonis turėjo analogišką užduotį: likus 5 sek. iki pratęsimo pabaigos lietuviui nesudrebėjo ranka, o paskutinė UNIKS ataka tikslo nepasiekė, tad komandos stojo į antrą pratęsimą.

Antrame pratęsime nugalėtojas taip pat nepaaiškėjo – 92:92.

Trečiame pratęsime CSKA buvo atitrūkusi 101:96. Tačiau UNIKS pavijo varžovus (103:103) ir likus 30 sek. turėjo galimybę išsiveržti į priekį, tačiau tolimas Andrejaus Voroncevičiaus metimas tikslo nepasiekė.

CSKA po minutės pertraukėlės nesėkmingai užbaigė savo ataką – iš toli prametė Danielis Hackettas. UNIKS dar turėjo 6 sekundes paskutinei atakai ir pergalę svečiams aidint sirenai lėmė O.J Mayo metimas.

CSKA gretose gynėjas iš Lietuvos kilo nuo atsarginių suolo, žaidė 21:28 min., pelnė 7 taškus (0/1 dvit., 1/5 trit., 4/4 baud.) ir suklydo du kartus.

CSKA: Daniel Hackett 33, Iffe Lundberg 19, Joel Bolomboy 12, Aleksejus Švedas 11, Nikita Kurbanovas 9, Marius Grigonis 7.

UNIKS: Mario Hezonja 31, John Brown III 16, Isaiah Canaan 13, Tonye Jekiri 10 taškų.

Estijoje – minimali „Zenit“ pergalė

Kitose VTB lygos pirmadienio rungtynėse Talino „Kalev“ (3/9) namuose tik 74:75 (15:22, 25:19, 14:21, 20:13) nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipai (10/3).

Nugalėtojų gretose Mindaugas Kuzminskas kilo nuo atsarginių suolo, žaidė 14:26 min., pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo du kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 5 naudingumo balus.