21 minutę aikštėje praleidęs D. Lavrinovičius buvo rezultatyviausias savo komandoje. Aukštaūgis iš Lietuvos surinko 24 taškus (5/9 dvit., 1/3 trit., 11/14 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir perėmė kamuolį, išprovokavo 12 varžovų pražangų, 4 sykius prasižengė pats ir iš viso surinko 30 naudingumo balų.

R. Kaukėnas per 27 minutes pelnė 12 taškų (2/6 dvit., 2/4 trit., 2/3 baudos), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo bei tiek pat kartų „apvogė“ varžovus, išprovokavo 4 varžovų pražangas, 2 sykius prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose taip pat rezultatyviai žaidė Pietro Aradori, įmetęs 17 taškų, Achille Polonara pelnė 13 taškų.

Pralaimėjusiems Bradas Heslipas pelnė 30, LaQuintonas Rossas - 18 taškų.

T. Dimša svariai prisidėjo prie „Skyliners“ pergalės Vokietijoje

Triuškinančią pergalę Vokietijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Tomo Dimšos atstovaujama Frankfurto „Skyliners“ (2/2) komanda. Ji savo aikštėje 92:64 (22:14, 28:19, 23:17, 19:14) nušlavė Tubingeno „Walter Tigers“ (1/3) krepšininkus.

Pergalingose rungtynėse buvęs žalgirietis pasižymėjo rezultatyviu žaidimu. T. Dimša per 24 žaidimo minutes pelnė 16 taškų (3/3 dvit., 3/6 trit., 1/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, 2 kartus suklydo ir tiek pat kartų prasižengė.

Kartu su lietuviu Frankfurto klubo gretose po 16 taškų įmetė Johnas Little'as ir Aaronas Doornekampas.

Pralaimėujsiems Wiliamas Bufordas ir Garlonas Greenas pelnė po 12 taškų.