San Franciske kartu nutrūko ir penkių iš eilės „Pelicans“ pergalių serija.

Pergalės atveju „Pelicans“ ekipa pagal taškus būtų pavijusi 6-7 vietas užimančius „Timberwolves“ ir GSW klubus.

Dabar „Pelicanai“ lieka 8-i ir vos viena pergale lenkia Los Andželo „Lakers“ (37/38), Oklahomos „Thunder“ (37/39) ir Dalaso „Mavericks“ (37/39) klubus.

Iki reguliariojo sezono pabaigos Naujojo Orleano klubui liko 6 dvikovos prieš solidžius varžovus: penktadienį svečiuose prieš Denverio „Nuggets“, sekmadienį – namie prieš Los Andželo „Clippers“, kitą savaitę – akistata su Domantu Saboniu ir „Kings“ (namuose), taip pat dvikovos su Memfio „Grizzlies“, Niujorko „Knicks“ (abi namų arenoje) bei Minesotos „Timberwolves“ (svečiuose).

„Pelicans“ antro kėlinio paskutinėmis sekundėmis turėjo 20 taškų persvarą (63:43), tačiau po pertraukos šeimininkai mažino skirtumą ir prieš lemiamą ketvirtį beveik panaikino turėtą solidų deficitą (85:89).

Ketvirto kėlinio pradžioje į priekį išsiveržę GSW krepšininkai rungtynių pabaigoje kontroliavo situaciją ant parketo ir iškovojo kertinę pergalę 120:109.

Jonas Valančiūnas žaidė 22 minutes, pelnė 11 taškų (5/8 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir dukart prasižengė.

Jonas Valančiūnas

GSW: Stephenas Curry 39 (6/10 dvit., 8/15 trit., 3/4 baud.), Jordanas Pole'as 21, Klay Thompsonas 17, Jonathanas Kuminga ir Donte DiVincenzo po 13 taškų.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 26, Trey Murphy III 21, CJ McCollumas 15, Jonas Valančiūnas 11 taškų.