Namuose žaidę Sergio Scariolo auklėtiniai 87:95 (27:21, 25:15, 20:31, 15:28) turėjo pripažinti Izraelio krepšininkų pranašumą.

Ispanijos rinktinė atrankos A grupėje patyrė antrą nesėkmę per tris mačus ir nukrito į trečiąją vietą. Izraelis laimėjo visus tris žaistus mačus.

Antrajame kėlinyje ispanai triuškino varžovus 48:30, tačiau po pertraukos subyrėjo. Pergalingą spurtą svečiai surengė ketvirtojo kėlinio viduryje, o į duobę kritę šeiminininkai bejėgiškai stebėjo varžovų dominavimą.

Izraelį į pergalę vedė 21 tašką, 9 atkovotus kamuolius ir 31 naudingumo balą surinkęs Tamiras Blattas. Pralaimėtojams 24 taškus pelnė Quino Colomas, 13 – Xavi Lopezas-Arostegui.

Tuo metu Estijos rinktinė namuose 56:84 (14:18, 13:23, 15:21, 14:22) neturėjo vilčių prieš Rusijos nacionalinę komandą.

Vilniaus „Ryto“ puolėjas Kristjanas Kitsingas per 19 minučių pelnė 6 taškus ir surinko 3 naudingumo balus. Buvęs žalgirietis Kerras Kriisa per 15 minučių nepasižymėjo ir surinko -6 naudingumo balus.

Rusus į priekį vedė 19 taškų pelnęs Jevgenijus Baburinas. Andrejus Voroncevičius pridėjo 15 taškų.

Kitose vakaro rungtynėse Sakartvelas 91:85 palaužė Suomiją, Lenkija 91:61 sutriuškino Rumuniją, o Slovėnija 84:73 įrodė pranašumą prieš Ukrainą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (34)