Po nesėkmės „Ryto“ krepšininkai tapo savo grupės autsaideriais.

Mačo pradžia nieko blogo nežadėjo svečiams. „Rytas“ per 10 minučių išdalino 9 rezultatyvius perdavimus ir vilniečiai solidžiai laimėjo pirmąjį kėlinį – 31:14.

Dostinės komanda strigo antrame kėlinyje ir leido šeimininkams priartėti iki dviejų taškų – 35:33. Kelis tritaškius smeigę vilniečiai pirmąją mačo dalį baigė – 44:40.

Po pertraukos ne kartą keitėsi pirmaujanti komanda, o rungtynių finiše sėkmingiau sužaidė šeimininkai, pasiekę pirmą pergalę šiame turnyre ir palikę „Rytą“ H grupės dugne.

Po pralaimėjimo Giedrius Žibėnas turėjo priekaištų savo auklėtiniams.

„Puikiai komanda pradėjo rungtynes, tačiau vėliau prarasta koncentracija, nesuvokiamas, nepriimtinas atsipalaidavimas prieš namų komandą.

Tai nepateisinama žaidžiant išvykoje“, – kalbėjo „Ryto“ vedlys.

„Pirmomis minutėmis privertėme varžovus jaustis nepatogiai, ant parketo žengus atsarginiams išsiderino žaidimas, tai tapo mūsų didžiule bėda.

Šeimininkai įgijo pasitikėjimą, kurie pabaigoje žaidė tarsi ant sparnų.

Turėjome laikytis savo žaidimo plano. Tokiose rungtynėse nepakanka padaryti vienos protingos pražangos, kad pralaimėtume“, – nusivylęs kalbėjo G. Žibėnas.

Kitose rungtynėse „Peristeri“ namuose 88:81 pranoko praėjusio sezono čempionę Tenerifės „Lenovo“ ekipą ir su dviem pergalėmis tapo H grupės lyderiais.

Lapkričio 1-ą „Rytas“ namuose sieks atsidaryti pergalių sąskaitą namuose priimdamas „Peristeri“. Izraelio klubas savo arenoje priims svečius iš Tenerifės.