Antradienio susitikimo pradžia mūsiškiams nežadėjo nieko gero – po dviejų kėlinių serbai pirmavo 42:31. Tačiau Lietuvos krepšininkai kantriai vijosi varžovus ir likus žaisti 2 min. 39 sek. mūsų šalies komandą į priekį išvedė Paulius Semaška (68:66).

Paskutinėmis minutėmis aikštelėje vykusį nervų karą laimėjo Lietuvos krepšininkai. Iki mačo pabaigos likus žaisti 53 sek. Tomas Lekūnas smeigė svarbų tritaškį (73:68). Varžovai atsakė tuo pačiu, tada P. Semaška realizavo vieną baudos metimą (74:71), o paskutiniai serbų mėginimai atakuoti iš toli tikslo nepasiekė.

Paskutines grupės rungtynes Lietuvos krepšininkai trečiadienį žais su argentiniečiais. Net ir nesėkmės atveju lietuviai A grupėje jau nebenukris žemiau antrosios vietos.

Statistika

Lietuva: M. Mockevičius 18 taškų (0/1 trit., 6/10 dvit., 6/8 baudų), R. Narkevičius 11 (3/8 trit., 1/2 dvit.), M. Paliukėnas ir S. Kymantas (9 atk. kam.) po 10, T. Lekūnas 9 (6 atk. kam.), P. Semaška 8 (5 rez. perd., 6 kld.), M. Užupis 4, S. Lekys ir A. Majauskas po 2.

Serbija: L. Mitrovičius 19, N. Bezbradica 13 (7 atk. kam.), N. Miljenovičius ir D. Miloševičius po 10.

A grupė

Kinija – Argentina 76:64 (16:17, 13:21, 19:18, 28:8)
Egiptas – JAV 64:132 (16:38, 6:38, 12:27, 30:29).

A grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai)

1. JAV 4 4 0 429-273 8
2. Lietuva 4 3 1 322-322 7
3. Serbija 4 2 2 303-271 6
4. Kinija 4 2 2 295-333 6
5. Argentina 4 1 3 288-289 5
6. Egiptas 4 0 4 277-426 4