Rungtynių pradžioje NKL čempionus tritaškiais apšaudė 14:7 pirmauti leidę Mantas Rubštavičius ir Modestas Kancleris. Galingą atkarpą sužaidė 7 taškus rinkęs Dominykas Stenionis, o po Justino Ramanausko tolimo šūvio ir Eriko Venskaus dvitaškio, pirmasis kėlinys buvo laimėtas 28:18.

Jau septintąjį kauniečių tritaškį smeigė Nedas Kancleris, tačiau 10 taškų be atsako rinkę šeimininkai persvėrė rezultatą – 33:34. Iš duobės „Žalgirio“ jaunimui pavyko išsikapstyti ir į rūbinę keliauti turint trapų 43:40 pranašumą.

Pirmajame kėlinyje įspūdingai žaidęs M. Rubštavičius skraidino tritaškį ir po didžiosios pertraukos, dviženklę 53:42 grąžino Kerro Kriisos bei E. Venskaus tandemas. Tiesa, ilgai džiūgauti kauniečiai negalėjo, nes staigiai jų pranašumas ištirpo iki 53:50. Ledus žaidime pralaužė Karolis Babušis, antrą progą susikūrė M. Kancleris, bet po trijų kėlinių švieslentėje degė lygybę skelbęs rezultatas – 61:61.

Lemiamą atkarpą vėl geriau pradėjo Arvydo Gronskio auklėtiniai, kurie po tolimos D. Stenionio bombos pirmavo 66:61. Iš toli prisitaikė ir K. Kriisa, į kampą NKL čempionus spraudė dar vieną trijų taškų vertės metimą įskraidinęs M. Rubštavičius – 74:66. Autoritetų nepaisęs M. Rubštavičius smeigė penktąjį savo tritaškį, o perimtą kamuolį dėjimu pavertęs M. Kancleris artino kauniečius netikėtos pergalės link – 79:66. Per likusį laiką galutinai vienus iš lygos lyderių pribaigė pergalę 89:74 tritaškiais užfiksavę K. Kriisa ir M. Rubštavičius.

„Sūduva-Mantinga“: G. Matulis 15, Š. Beniušis 13, T. Galeckas 11, E. Jezukevičius 11 taškų.

„Žalgiris-2“: Mantas Rubštavičius 22 (6/10 tritaškiai), D. Stenionis 15 (7 atk. kam.), K. Kriisa 12 (9 rez. perd.), E. Venskus 10 (10 atk. kam.), M. Kancleris 10 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)