aA
Kauno „Žalgiris“ paruošė žiemai savo roges: beveik visi vasaros darbai jau atlikti ir komandos branduolys surinktas. Taip tikina dvejus metus iš eilės geriausiu Eurolygos klubo vadovu pripažintas Paulius Motiejūnas.

Jo teigimu, dėl 90 procentų sudėties jau apsispręsta, o ir tas likutis nežinomųjų susijęs su tuo, kad dar tariamasi dėl kai kurių jaunųjų krepšininkų – juos skolinti, perleisti dubleriams ar pasilikti.

Pastaruosius dvejus metus Europą stebinę žaliai-balti šį tarpsezonį prarado net šešis savo vėliavnešius – Leo Westermanną, Nate'ą Woltersą, Aaroną White'ą, Deoną Thompsoną, Antaną Kavaliauską ir Brandoną Daviesą, tad buvo priversti pakeisti kone pusę savo sudėties: įsigyti Lukas Lekavičius, Alexas Perezas, Nigelis Hayesas, Jockas Landale'as, Zachas LeDay'us ir Martinas Gebenas.

Nors tiek pats P. Motiejūnas, tiek trenerio poste liekantis Šarūnas Jasikevičius vasarą keliauja, jie nuolat palaiko ryšį ir praktiškai kas dieną kalbasi apie artėjantį sezoną. Du svarbiausi „Žalgirio“ pergalių architektai ypač aktyviai derino naujokų pavardes, kai teko staigiai kamšyti spragas išvykus net penkiems legionieriams.

Ar juos tenkina tai, ką komandai pavyko nuveikti vasaros rinkoje? Kodėl šis tarpsezonis buvo toks dramatiškas? Kiek žalgiriečių pasiruošimo planus jaukia artėjantis pasaulio čempionatas ir tai, kad jame gali dalyvauti net šeši jų žaidėjai? Kaip vertinti tai, kad lažybų bendrovės ir ekspertai vėl nurašo „Žalgirį“ ir jo šansus patekti į atkrintamąsias? Kokie yra klubo tikslai? Ir kaip jis reaguoja į milijonų vertus įspūdingus Eurolygos grandų pirkinius?

Apie visa tai – pokalbis su DELFI TV studijoje apsilankiusiu „Žalgirio“ klubo generaliniu direktoriumi Pauliumi Motiejūnu.

– Iki pasaulio čempionato pradžios liko lygiai mėnuo, kiek daugiau – iki pirmųjų „Žalgirio“ draugiškų rungtynių Estijoje. Ar jau atlikti visi vasaros namų darbai ir ramiai laukiate rudens gėrybių? Kitaip tariant, ar tai, ką šiuo metu turite, yra galutinė sudėtis?

– Tas komplektacijos klausimas užbaigtas gal 90 procentų: dar kažkas dėl dublerių ir skolinimo liko, bet pagrindas jau tikrai suformuotas. Lieka daugiau mažiau rėmėjų klausimai ir visi kiti dalykai. Darbų dar yra, pasiruošimas vyksta.

– Bet DELFI skaitytojai nelabai tiki, kad sezono eigoje nebesistiprinsite. Yra nemažai praėjusių metų pavyzdžių: Beno Udrichas, Deonas Thompsonas, Derrickas Waltonas – visi jie atvyko jau prasidėjus kovoms. Galbūt neatmetate tokio scenarijaus ir šiemet?

– Visą laiką galvojame, kad taip nebus. Ir anksčiau atrodė, kad tikrai nieko nereikės. Mes norime, kad nuo sezono pradžios žaidėjai tobulėtų. O jeigu bus traumų ar reikės pastiprinimo, tada žiūrėsime variantus.

– Yra posakis, kad karai laimimi ne mūšio lauke, o dieną prieš, kai atliekami pasiruošimo darbai ir pasirenkama taktika. Esate patenkintas tuo, ką klubui pavyko nuveikti šią vasarą? Ar net šeši naujokai – ne per daug?

– Mes visada kartojame, kad norisi, jog liktų tie žaidėjai, bet tuo pačiu suprantame savo finansines galimybes ir tai, kaip mes pasirašome tuos žaidėjus – su tikslu, kad jie paaugtų ir eitų į priekį. Tai normalu, kad ta kaita vyksta. Realiai kasmet mūsų sudėtis atsinaujina šešiais-septyniais žaidėjais. Toks mūsų braižas, kurio nepakeisime.

Komplektacija, žinoma, esame patenkinti ir laimingi. Džiaugiamės, ką pavyko surinkti, o ar gerai pataikėme, parodys laikas.

– O kaip su trenerių štabu – ar nebus naujokų ten? Oficialiaus pranešimo apie Šaro likimą prie komandos vairo dar kaip ir nesulaukėme, kodėl?

– Naujokų ten nebus, dirbs tas pats štabas. Nauja Š. Jasikevičiaus sutartis jau įsigaliojo. Iš mūsų pusės, supraskite, labai keista būtų vėl pranešti, kad viskas įsigaliojo, nes tą sutartį esame pasirašę dar pernai. Dabar mes gi nieko naujo nesirašėme – jis tiesiog lieka. Taip, mes taip pat girdime įvairius gandus, skaitome juos. Bet nematome būtinybės vėl pranešti apie galiojančią sutartį. Laukiame Šaro prisijungiančio prie komandos ir važiuosime toliau.

– Kurio žaidėjo praradimas buvo skaudžiausias? Jei B. Daviesą ir A. White'ą išlaikyti „Žalgiryje“ buvo nerealu, tai išsiskirti su L. Westermannu turbūt skaudu?

– Nenoriu sakyti, kad skaudu, bet taip, netikėta. Žinojome, kad yra tokia galimybė, bet negalvojome, kad taip įvyks, tačiau nesitikėjome ir to, jog sutartį jam pasiūlys tokia stipri komanda. Tai buvo netikėta, bet pakankamai greitai radome, kuo jį pakeisti.

„Fenerio“ pasiūlymas nebuvo baisiai finansiškai geresnis, bet Leo yra toks žmogus, kuris nori laimėti Eurolygos titulą, kaip ir tada, kai išėjo į CSKA. Žiūrint procentaliai „Fenerbahče“ tikrai turi daugiau šansų laimėti nei mes, todėl taip ir vertiname jo pasirinkimą. Palinkėjome jam sėkmės ir padėkojome už darbą.


– Vienas daugiausiai abejonių keliančių naujųjų „Žalgirio“ pirkinių – Alexas Perezas. Meksikietis pernai atstovavo turkų vidutiniokui „Banvit“ klubui, o prieš tai Rygos VEF. Jis ir bus pagrindinis įžaidėjas ar visgi Lukas Lekavičius?

– Reikia trenerio klausti, jis dėlios visus žaidybinius planus. Bet Alexas buvo stebimas, žinojome jį. Žiūrėdami į savo galimybes ir į tai, kad Europoje yra įžaidėjų trūkumas, jį ir paėmėme. Tikime juo, matome didelę perspektyvą. Žiūrėsime, kaip jam seksis.

– Žiniasklaidoje sklando informacija apie galimas kito naujoko – australo J. Landale'o, itin besiveržiančio į NBA – derybas dėl sutarties su „Žalgiriu“ nutraukimo. Čia – gandai ar reali grėsmė?

– Ne, ne. Šiandien susirašėme ir jis tikrai atvažiuoja pas mus. Pats laukia, kada prisijungs. Čia daugiau iš piršto laužtos kažkokios naujienos, kurios eskaluojamos išorėje. Klubo viduje tvyro ramybė.

Jeigu jis per metus pas mus paaugs tiek, kad galėtų žaisti NBA, mes tik džiaugtumėmės ir mums tai būtų puikus įvertinimas. Jo sutartis yra „1+1“, tai jis tokią galimybę turės.

– Pasaulio čempionate Kinijoje gali grumtis ne tik J. Landale'as, bet ir penki „Žalgirio“ lietuviai – L. Lekavičius, Marius Grigonis, Edgaras Ulanovas, Paulius Jankūnas bei M. Gebenas. Ar tai paneigia mitą, kad „Žalgiris“ linkęs žiūrėti tik į save ir nelabai nori leisti saviškių į rinktinę?

– Čia yra rinktinė. Kai ji nesidubliuoja su mūsų rungtynėmis, niekada nebūna klausimo, ar mes leisime, ar ne.

Pavyzdžiui, Pauliui Jankūnui reikia pajausti malonumą žaisti, nes pasibaigusį sezoną jam nedaug jo buvo dėl tų traumų ir reabilitacijų. Manome, kad jei jis bus su rinktine ir gyvens tuo žaidimo ritmu, jis vėl pajaus malonumą, atpalaiduos galvą ir bus tiek jam, tiek mums geriau, nes grįžus iš čempionato jo „Žalgiriui“ tikrai labai reikės.

Aišku, galiu atvirai pasakyti, kad tai jaukia mūsų pasiruošimo planus. Jeigu nebus penkių lietuvių ir Jocko, mums trūks pusės komandos. Faktas, kad tai kenkia, nes mes rugpjūčio pabaigoje pradedame sportuoti. Bet suprantame žaidėjus, tai yra duoklė šaliai ir visi prie to taikysimės.


– Rinktinėje nebus Antano Kavaliausko, kuris baigė krepšininko karjerą. Galbūt jis liks „Žalgirio“ sistemoje ir padės savo žiniomis?

– Kol kas apie tai nekalbėjome. Sakiau jam, kad jis pailsėtų, o tada šnekėsime. Labai norėtųsi, kad tas ryšys su juo liktų, net jeigu jis ir bus JAV. Jis turi labai daug žinių, kurios mums praverstų.

– Rinktinės kandidatas M. Gebenas yra įtrauktas į „Žalgirio“ sudėtį Eurolygos kovoms. Ar tai reiškia, kad jis užims Lauryno Biručio vietą, o šį skolinsite?

– Lauryno vietos jis neužims, bet matome jį savo sudėtyje. O dėl Lauryno klausimas, kaip jam seksis reabilitacija, bet jis turi savo vietą, norime, kad jis būtų su mumis. Matysime, kaip jam seksis pasiruošti sezonui.

– Pernai lietuviai „Žalgiriui“ Eurolygoje pelnė mažiau nei pusę komandos taškų – 40,4 proc. Nors tai – antras aukščiausias rezultatas Eurolygoje pagal vietinių žaidėjų indėlį po Atėnų „Panathinaikos“ (46,5 proc.), bet žemiausias Kaune per 11 metų. Jus tai tenkina? Ir kaip reaguojate į tokias Eurolygos tendencijas, kaip kad Vitorijos „Baskonia“ gretose nėra nė vieno ispano?

– Nelabai į tai žiūrime. Pirmą kartą iš jūsų girdžiu tuos skaičius. Vėlgi P. Jankūno ilgai nebuvo praėjusį sezoną, gal tai atsiliepė, automatiškai krito tie procentai.

Mums svarbu, kad lietuviai yra vieni komandos lyderių. Kaip mes sakome, tikrai turime tą lietuvišką stuburą – M. Grigonis, E. Ulanovas, P. Jankūnas, A. Milaknis, L. Lekavičius, aplink kurį klijuojame užsieniečius. Tai yra svarbiausia. Ne viską lemia taškai. Mikroklimatas ir mentalitetas yra esmė. Norime auginti savo žaidėjus, dėl to darome daug investicijų į jaunimą. Daug maloniau matyti, kai savi nėra tik suolo šildytojai ir žaidžia, nei kad visi pagrindiniai – legionieriai. „Žalgiris“ – lietuviška komanda, norime tokia ir likti.

– Ši vasara Europos krepšinyje – beprotiška. Eurolygos grandai švaistosi tokiais milijonais, kad nukonkuruoja net NBA klubus. Štai Čikagos „Bulls“ klubas siūlė 45 mln. sutartį Nikolai Mirotičiui, bet šis pasirinko „Barceloną“. Nesnaudžia ir CSKA, PAO, „Fener“, „Armani“, „Maccabi“, „Chimki“ ir net „Zenit“, kuris įsigijo Gustavo Ayoną. Ar „Žalgirio“ nebaugina tokia nežmoniška konkurencija? Kaip aiškintumėte tai, kas vyksta?

– Ta konkurencija visada yra. Kai pažiūri į biudžetus, tai... Bet nebaugina, mes eisime, kovosime kiekvienose rungtynėse. Patinka, kad iš NBA grįžta žmonės, tai į gera Europos krepšiniui. Tačiau tai nereiškia, kad mes sakysime, jog jūs esate tokie geri ir eikite, meskite mums, o mes tik nusifotografuosime kartu. Kuo daugiau NBA žaidėjų pas varžovus bus, tuo mes turime būti piktesni ir norėti užimti jų vietą.

Sunku pasakyti, kodėl būtent šiemet tok proveržis Europos rinkoje. Šiaip Eurolygoje priimami tokie sprendimai, kad mažintų savininkų indėlį į klubus (nuo 65 iki 40 proc. – Krepšinis.lt), o visi patys bandytų uždirbti pinigus.

Bet šią vasarą buvo tokių pasirašymų, kad visi stebėjomės. Ir N. Mirotičius, ir tas pats G. Ayonas į „Zenit“ – kažkaip labai keistai. Nežinau visų niuansų, bet matome, kad klubai eina ta kryptimi, kai imami garsūs vardai, lyderiai, prie kurių lipdomi kiti žaidėjai. O mes vis tiek lietuvišku mentalitetu ir kovingumu bandysime juos kažkaip įveikti.

– Ekspertai ir lažybų kontoros „Žalgiriui“ Eurolygoje trečius metus iš eilės nežada nieko gero – 12-13 vietą. Bet gal jums net geriau, kad jus nuolat nuvertina ir taip tik dar labiau motyvuoja paneigti tas prognozes?

– Iš tikrųjų nekreipiame dėmesio į tai. Gerai, tegul jie taip galvoja. Stengsimės, kad būtų geriau.

– Koks jūsų požiūris į tai, kad Pirėjo „Olympiakos“ pagrindinė sudėtis, panašu, žais tik Eurolygoje. Ar tokia neišvengiama ir „Žalgirio ateitis?

– Nežinau, kol kas nesitiki kažkaip. Manau, kad dar kažkas galbūt pasikeis ir priims juos į tą pirmą lygą. Jeigu ne, bus labai keista, bet matysime. Jei atsimenate, ir „Maccabi“ kalbėjo, kad vietiniame čempionate versis tik antra sudėtimi, bet galiausiai to nebuvo.

O mes žiūrėsime, kaip darys visi klubai. Šimtu procentų prioritetas vis tiek bus Eurolyga. Bet palikti nacionalinį čempionatą būtų gaila, nes mes norime, kad visa Lietuva žinotų, jog pas juos atvažiuos „Žalgiris“. Mums tai svarbu. Tačiau jeigu Eurolyga padarys tokias sąlygas, kad turėsime rinktis tą ar tą, tikrai rinksimės ją. Kiek kalbame su kitais klubais, dar neatrodo, kad čia dienų klausimas ir kad tas sprendimas būtų greitai.

– LKL čempionate, be jūsų, dar yra ir tokia ekipa kaip „Prienai“ – daug kam kirba klausimas, ar jie netaps „Žalgirio“ dubleriais? Nes jų gretas jau papildė Lukas Uleckas, Arnas Velička ir treneris Mantas Šernius?

– Ką reiškia „Žalgirio“ dubleriai? Tai – visai kita įmonė, akcininkai ir žmonės. Taip, mes norime rasti tokią vietą savo jaunimui, kurioje jie galėtų žaisti kartu ir tobulėti. Apie tai ne kartą esame kalbėję. Bet „Prienai“ – tai ne dubleriai. Tiesiog labai smagu, kad kažkas sutiko pabandyti jaunimo pagrindu daryti komandą ir negalvoti apie vienadienius tikslus, o siekti ilgalaikio rezultato – galbūt kažkam išauginti žaidėjus.

– Ar dabar jau galite pasakyti, kad kito sezono biudžetas nebus bent jau mažesnis nei pernykščio? Ir kada jį pristatysite?

– Taip, planuojame panašų kaip pernai, bet namų darbų yra daug. Dar reikia apvažiuoti daug rėmėjų, daug ką surinkti. Su abonementais viskas klostosi sėkmingai. Toliau reikia įtraukti privalų verslą. O viską sudėliosime, kaip sekėsi ir kas laukia, bei paviešinsime rugsėjį.

– Vos per mėnesį nuo prekybos naujais abonementais pradžios „Žalgirio“ sirgaliai jų iššlavė daugiau nei 6000. Ar tai viršijo jūsų lūkesčius ir kiek „sold out“ arenų tikitės šį sezoną?

– Šiek tiek viršijo, buvo tikrai didelė paklausa. Esame be galo dėkingi fanams, kad rodo tokį susidomėjimą ir palaikymą, o tai įpareigoja ir įkvepia toliau dirbti. Smagiausia, kai būna vadinamieji „sold out'ai“. Tai jaučia visa komanda. Norime, kad šiemet visus 17 turų jie ir būtų. Jei nors kartą nebus, viskas labai paprasta – vadinasi, galima geriau (šypsosi).

– Atsižvelgiant į tai, kokie pinigai šią vasarą yra mokami žaidėjų rinkoje, ar nemanote, kad ir pati Eurolyga turėtų padidinti savo prizinį fondą? Dabar už pergalę reguliariojo sezono rungtynėse skiriami 37 tūkst., už pergalę atkrintamosiose – 70 tūkst., o už finalo laimėjimą – 1 mln. eurų.

– Norisi, mes kalbame ir tikėkimės, kad kažkada pavyks tai padaryti. Eurolyga irgi dirba, ieško rėmėjų. Yra televizinių teisių sutartis, kuri su MTG galioja dar ilgai. Šiemet šiek tiek tas bendras turnyro fondas auga, bet kadangi prisijungia dvi komandos, to nesijaučia sumose, numatytose už pergales.

Visas pokalbis su P. Motiejūnu – vaizdo įraše.Primename, kad „Žalgiris“ praėjusį sezoną Eurolygoje finišavo aštuntas (15/15), o užpraėjusį – šeštas (18/12), bet vėliau pateko net į Finalo ketvertą.

Prieš nė vieną iš tų sezonų žalgiriečiams nebuvo prognozuojama vieta atkrintamosiose. Ji nežadama ir šiemet: pasaulio lažybų kontoros Kauno klubui projektuoja maždaug 12 poziciją, o jo šansai tapti turnyro čempionais siekia 2 procentus.

2019-2020 metų Eurolygoje, kuri startuos spalio pradžioje, kovos nebe 16, o 18 komandų, tad reguliarųjį sezoną iš viso sudarys 34 turai (buvo 30 – Krepšinis.lt).

Kauniečiai net ketverias iš pirmų penkerių rungtynių žais savo arenoje ir, skirtingai nei pernai bei užpernai, finišuos taip pat žaisdami Kaune – čia priešpaskutiniame ture jie kovos su Maskvos CSKA, o paskutiniame grumsis su Miuncheno „Bayern“.

Visas „Žalgirio“ tvarkaraštis Eurolygos reguliariajame sezone:

pirmas ratas

1 turas: spalio 4 d. 20 val. „Žalgiris“ – „Baskonia“

2 turas: spalio 11 d. 21:45 „Armani“ – „Žalgiris“

3 turas: spalio 17 d. 20 val. „Žalgiris“ – „Real“

4 turas: spalio 25 d. „Žalgiris“ – ASVEL

5 turas: spalio 30 d. „Žalgiris“ – „Zenit“

6 turas: lapkričio 1 d. 20:45 „Fenerbahče“ – „Žalgiris“

7 turas: lapkričio 8 d. 21 val. „Žalgiris“ – „Barcelona“

8 turas: lapkričio 15 d. 21:30 „Olympiakos“ – „Žalgiris“

9 turas: lapkričio 19 d. „Žalgiris“ – „Panathinaikos“

10 turas: lapkričio 21 d. 20 val. „Žalgiris“ – „Crvena Zvezda“

11 turas: lapkričio 28 d. 21 val. ALBA – „Žalgiris“

12 turas: gruodžio 5 d. 20 val. CSKA – „Žalgiris“

13 turas: gruodžio 13 d. 20 val. „Žalgiris“ – „Valencia“

14 turas: gruodžio 17 d. 20 val. „Žalgiris“ – „Anadolu Efes“

15 turas: gruodžio 20 d. 20 val. „Chimki“ – „Žalgiris“

16 turas: gruodžio 27 d. 21:30 „Bayern“ – „Žalgiris“

17 turas: sausio 2 d. „Žalgiris“ – „Maccabi“

antras ratas

18 turas: sausio 9 d. 22 val. „Real“ – „Žalgiris“

19 turas: sausio 15 d. 20 val. „Crvena Zvezda“ – „Žalgiris“

20 turas: sausio 17 d. 21:30 „Panathinaikos“ – „Žalgiris“

21 turas: sausio 24 d. 20 val. „Žalgiris“ – ALBA

22 turas: sausio 30 d. 21:45 ASVEL – „Žalgiris“

23 turas: vasario 4 d. 20 val. „Žalgiris“ – „Olympiakos“

24 turas: vasario 6 d. 20:30 „Anadolu Efes“ – „Žalgiris“

25 turas: vasario 20 d. 22 val. „Baskonia“ – „Žalgiris“

26 turas: vasario 28 d. 20 val. „Žalgiris“ – „Armani“

27 turas: kovo 3 d. 20 val. „Žalgiris“ – „Chimki“

28 turas: kovo 5 d. 20 val. „Zenit“ – „Žalgiris“

29 turas: kovo 13 d. 22 val. „Barcelona“ – „Žalgiris“

30 turas: kovo 20 d. 22 val. „Valencia“ – „Žalgiris“

31 turas: kovo 24 d. 20 val. „Žalgiris“ – „Fenerbahče“

32 turas: kovo 26 d. 21:05 „Maccabi“ – „Žalgiris“

33 turas: balandžio 3 d. „Žalgiris“ – CSKA

34 turas: balandžio 10 d. „Žalgiris“ – „Bayern“

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(11 žmonių įvertino)
4.6364

Į kylančias akcijas ranka mojantis Mačiulis nujaučia begalės klaidų priežastį (30)

Šį trečiadienį Lietuvos krepšinio rinktinė surengė paskutinę treniruotę Lietuvoje:...

Rinktinę puikiai pažįstantis Darjušas – apie nešvarius australų triukus, Kalniečio 30 minučių ir Mačiulį prieš Antetokounmpo laida „Krepšinio zona“ (41)

Po dviejų pamokų, gautų nuo serbų, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė atsigriebė per pratybas su...

Kovotojo savybių iš Macijausko mokęsis Mažeika žavisi Lietuvos rinktine – Kinijoje gali iškovoti medalius (41)

„Leisti vasaras gimtojoje Klaipėdoje – vienas malonumas. Kiti kalba, kad klaipėdiečiams jūra...

Varžovų ėjimų nustebintas Motiejūnas – apie vėl nurašomą „Žalgirį“: gerai, tegul jie taip galvoja (30)

Kauno „Žalgiris“ paruošė žiemai savo roges: beveik visi vasaros darbai jau atlikti ir komandos...

Valančiūnui Kanadoje maistą ruošdavęs šefas debiutuos rinktinėje – pasidalino meniu idėjomis (4)

Kitą savaitę Palangoje prasideda Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treniruočių stovykla....

Top naujienos

Politologai: Pranckietis padarė lemtingą klaidą ir praras Seimo pirmininko postą (83)

Galimybė išlikti Seimo pirmininko poste Viktorui Pranckiečiui – menka, teigia politologai.

Dulų asociacijos pirmininkė: kūdikio mirtimi pasibaigusį gimdymą namuose priėmė medikė (74)

Ketvirtadienį per Lietuvą praskriejo žinia, kad gimdymo namuose metu mirė kūdikis. Iki šiol...

Federacija sunerimusi: Sabonis tapo galimų sukčių taikiniu kreipėsi į teisininkus (27)

Krepšinio federacija atkreipia dėmesį, kad socialinio tinklo „Facebook“ įvairiose grupėse ir...

Vytautas Landsbergis: šis agresyvus Kremliaus planas – tai jau karas (320)

Profesorius Vytautas Landsbergis sako, kad Astravo atominės elektrinės Baltarusijoje statybos...

Kur pavalgyti ir pasilinksminti Lvove: lietuvė sudarė išsamų vietų sąrašą

Šiuo metu tarp lietuvių keliautojų bene populiariausia kryptis yra Ukrainos miestai – Lvovas ,...

„Nevėžio“ pergalė: klubo valdymą perėmė nauji investuotojai lemiamą žodį tars LKL valdyba

Kėdainių „ Nevėžio “ klubas žengė svarbų žingsnį siekdamas sugrįžti į Lietuvos...

Gyvai / DELFI Diena. Ne tik Baltijos kelio 30-metis: ar ne per greitai mes užmirštame skaudžias istorijos pamokas (3)

Lietuva ir kitos Baltijos šalys šiandien iškilmingai mini Baltijos kelio 30-metį. Tačiau dažnai...

Vilniuje duris atvėrė nauja pramogų erdvė vaikams: žinomos šeimos pasidalijo pirmaisiais įspūdžiais

Ketvirtadienio vakarą pramogų ir verslo pasaulio atstovai su vaikais leido laiką vieno...

Maisto paramą gaunanti Rima Antonovienė pasipiktino pamatytu vaizdu: kažkas yra už tai atsakingas (15)

Televizijoje išgarsėjusi Lietuvos mafijos tėvu vadinamo Vido Antonovo žmona Rima Antonovienė...

Amerikietis Rusijos teisme: pažiūrėkite, kaip su manimi elgiamasi, kalėjimas nenori to jums sakyti (67)

Buvęs JAV jūrų pėstininkas, suimtas Maskvoje už įtariamą šnipinėjimą, penktadienį...