Klaipėdiečiai mažojo finalo serijoje kapituliavo bendru rezultatu 2-3, pralaimėję lemiamas rungtynes Vilniuje 66:75.

Šeštadienį „Lietuvos rytas“ du kartus spurtavo į priekį, bet „Neptūnas“ abusyk vargais negalais pasivijo varžovus. Vis dėlto atsakymo į Deivido Gailiaus tritaškius ketvirtajame kėlinyje uostamiesčio atstovai nebesurado.

„Vien pastangų ir noro krepšinyje neužtenka, reikia ir šalto proto. Sugrąžinę intrigą, padarėme keletą apmaudžių klaidų puolime, paskubėjome, neįžaidėme kamuolio. Keletas šaltakraujiškų gerų sprendimų, ir būtume perlaužę rungtynių eigą. Patys kalti“, – apmaudą liejo D. Adomaitis.

Po paskutinių LKL sezono rungtynių treneris atsigręžė į įvairius nesklandumus, lydėjusius „Neptūną“ nuo pat rudens.

Tadu Klimavičiumi anksti nusivylęs Klaipėdos klubas visą sezoną bergždžiai ieškojo arčiau krepšio galinčio sėkmingai rungtyniauti sunkiojo krašto puolėjo, žiemą už išpirką perleido Jimmy Baroną „Lietuvos rytui“ ir netikėtai dėl drausmės pažeidimų atleido Larry Drew ir Omarį Johnsoną. Galiausiai taip pat pasielgta ir su klubo direktoriumi Osvaldu Kurausku.

„Nuo pačios pirmos dienos gyvenome nuo problemos iki problemos. Viena jų – ketvirto numerio – tęsėsi visą sezoną. Mes tik bandėme ją visaip dangstyti, bet visi priešininkai puikiai matė, kokie reikalai. Todėl toks ir buvo mūsų žaidimas: kad ir kokį derinį darytume, išeidavo taip, kad sunkusis krašto puolėjas likdavo laisvas prie tritaškio linijos. Kai krisdavo, laimėdavome absoliučiai visas rungtynes. Bet pataikydavome ne visada.

Norėjome pasistiprinti Laimonu Kisieliumi – nepavyko. Paskui – J. Barono istorija. Ne viską apie jo sutartį žinojau iki galo. Jei jau jam buvo palikta galimybė išeiti, tą pačią dieną, kai tai įvyko, klubo būstinėje ant lentos turėjo atsirasti trijų kandidatų į jo vietą pavardės. Deja, taip nebuvo. Tuomet netekome dar kelių žaidėjų. Atrodo, sprendimai juos keičiant naujokais buvo pamatuoti, o baigėsi viskas ne taip gerai, kaip norėjome“, – metų vargus prisiminė D. Adomaitis.

Prie rūpesčių prisidėjo ir vėluojantys atlyginimai. Tiesa, specialistas teigė, kad žaidėjams didelių vėlavimų nebėra, o apie trenerių situaciją plačiau kalbėti nenorėjo.

Vis dėlto dar ūmesnės problemos prieš mažąjį finalą užgriuvo „Lietuvos rytą“, kuris atsisveikino su keturiais amerikiečiais. Dėl to serijos favoritu imtas laikyti „Neptūnas“.

„Žinoma, kad varžovas mums buvo įveikiamas. Esu maksimalistas, manau, turėjome laimėti, – sutiko D. Adomaitis. – Pernai iššokome virš savo galimybių, norėjosi išlaikyti kartelę, galėjome tai padaryti, bet reikėjo, kad visas sezonas klostytųsi pagal planą.“

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (21)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės