JAV krepšininkai dramatiškame ir pratęsimo pareikalavusiame trileryje 93:92 (26:21, 21:21, 18:19, 16:20, 12:11) palaužė apmaudžiai pergalę paleidusius turkus (1-1).

Antrajame kėlinyje turėtą 15 taškų persvarą išbarstę Greggo Popovichiaus auklėtiniai paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis atsiliko 79:81, bet paskutinę sekundę pražangą mesdamas tritaškį išprovokavo Jaysonas Tatumas.

Puolėjas apmaudžiai nepasinaudojo proga išplėšti pergalę – jis pataikė du baudų metimus iš trijų, todėl komandos turėjo žaisti pratęsimą.

Prasidėjus paskutinei pratęsimo minutei amerikiečiai pirmavo 91:89, bet Cedi Osmanas pataikė dvitaškį su pražanga ir persvėrė rezultatą 92:91.

Likus žaisti pusę minutės Joe Harrisas prametė dvitaškį, Scottas Wilbekinas atsakė pražanga puolime, o Mylesas Turneris prarado kamuolį.

Negana to, J. Harrisas stabdydamas kamuolį perėmusį Dogušą Balbay užsidirbo nesportinę pražangą.

Vis dėlto turkas prametė abu baudų metimus, o netrukus toks pats likimas ištiko prie baudų metimo linijos atsistojusį Cedi Osmaną.

Tokia dovanėle JAV rinktinė pasinaudojo – lemiamos atakos metu Khrisas Middletonas išprovokavo Bugrahano Tuncero pražangą ir realizavęs du baudų metimus išplėšė savo komandai pergalę.

Paskutinę sekundę kamuolį iš toli dar švystelėjo Ersanas Ilyasova, bet jo metimas tikslo nepasiekė.

Kemba Walkeris

JAV rinktinę išgelbėjęs K. Middletonas su 15 taškų buvo rezultatyviausias. 14 taškų pridėjo Kemba Walkeris, po 11 – Joe Harrisas, Mylesas Turneris ir Jaysonas Tatumas. Pastarasis dar ir atkovojo 11 kamuolių.

Pralaimėtojams 23 taškus ir 14 atkovotų kamuolių surinko Ersanas Ilyasova. 18 taškų – Meliho Mahmutohlu sąskaitoje. 16 taškų įmetė Furkanas Korkmazas, 15 – Cedi Osmanas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (70)