Mačą Kanada pradėjo spurtu 10:0, tačiau po šalto dušo atsigavę oponentai pavijo ir net išsiveržė į priekį (13:12).

fantastiškai tritaškius mėčiusi Kanada smogė atgal, laimėjo atkarpą net 23:3 ir pirmą kėlinį laimėjo net 35:16. Prie šio Kanados spurto solidžiai prisidėjo buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas, pataikęs du tritaškius iš eilės.

Apskritai kanadiečiai per pirmą ketvirtį pataikė net 7 tritaškius iš 14-os bandymų. Tuo metu oponentai iš žaidimo pataikė tik 5 metimus iš 23-ų bandymų.

Vaizdas antrame kėlinyje nesikeitė. Kanadiečiai vienu metu pirmavo net 28-ių taškų persvara (52:23), tačiau jų nuotaiką aptemdė vos penkias minutes žaidusio Kaza Kajami-Keane'o trauma. Krepšininkas užkliuvo už varžovo ir netrukus atsidūrė ant parketo.

Pagalbos sulaukęs atakuojantis gynėjas skausmo perkreiptu veidu paliko aikštę ir nušlubavo į rūbinę. Anot pranešimų socialinėje erdvėje, gynėjas patyrė čiurnos traumą.

Po dviejų kėlinių puikiai atakavę kanadiečiai pirmavo net 61:37.

Po ilgosios pertraukos komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui. Kanadiečiai nemažino apsukų ir prieš ketvirtą kėlinį pirmavo 92:63.

Ketvirtame kėlinyje kanadiečiai išlaikė triuškinančią persvarą ir iškovojo pergalę 122:88.

K. Pangosas žaidė 18 minučių, pelnė 10 taškų (2/2 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Aatonas Bestas – per 20 min. pelnė 20 taškų.

Kanadiečiai puikiai atakavo, pataikė 43/78 metimus iš žaidimo (27/42 dvit.,64 proc./ 16/36 trit., 44 proc.), metė 22 baudas (pataikė 20), dominavo po „lenta“ (53 – 33), atliko 20 rezultatyvių perdavimų, bet padarė daugiau klaidų nei varžovai (13-9).

Kanada: Aaronas Bestas (21 min.) 20 (4/8 trit.), Andrew Nembhard 17, Oshae Brissett 16, Kevinas Pangosas ir Duane Notice po 10 taškų.

Naujoji Zelandija: Tai Webster 19, Rob Loe ir Issac Fotu po 17, Corey Webster 13 taškų.

Mačas vyko Australijoje. Čia kanadiečiai rugpjūčio 26 d. dar jėgas pasitikrins su JAV rinktine.

Pasaulio čempionatas prasidės rugpjūčio 31 d. Kanados rinktinė čempionatą pradės vienoje grupėje su Lietuvos, Australijos ir Senegalo krepšininkais.

Naujoji Zelandija planetos pirmenybėse varžysis F grupėje kartu su Brazilija, Juodkalnija ir Graikija.

Kanadiečiai praėjusį penktadienį net 90:70 sutriuškino Australijos krepšininkus, kuriems tai buvo pirmosios draugiškos rungtynės.

Šeštadienį australai 81:73 įveikė kanadiečius, kuriems tai buvo antra nesėkmė kontrolinių rungtynių cikle.

Kanadiečiai pralaimėjo ir rugpjūčio 10-ąją: Nicko Nurse'o auklėtiniai buvo priversti pripažinti Nigerijos krepšininkų pranašumą 81:90. Pirmose rungtynėse kanadiečiai nugalėjo Nigeriją 96:87.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)