Susitikimo pradžioje savo talentą visų ryškumu pademonstravo Kauno „Žalgirio“ naujokas Jockas Landale'as. Krašto puolėjas pirmoje pirmo kėlinuko pusėje pelnė 8 iš 10 Australijos rinktinės taškų ir padėjo šeimininkams susikrauti ankstyvą pranašumą.

Gerokai nukraujavę kanadiečiai, kuriems šiose rungtynėse nepadėjo pastarajame susitikime spindėjęs Kevinas Pangosas, sugebėjo atsitiesti ir persverti rezultatą savo naudai. Pirmo ketvirčio pabaigoje pradėję antrame kėlinuke pratęstą atkarpą svečiai pelnė 9 taškus be atsako ir perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas.

Visą susitikimą varžovus vijęsi australai trečio ketvirčio pradžioje išlygino rezultatą, tačiau tuomet kanadiečiai surengė dar vieną sausą atkarpą spurtuodami rezultatu 10:0. Toronto „Raptors“ stratego Nicko Nurse'o auklėtiniai persvara ilgai nesidžiaugė – šeimininkai atsakė keturiais paeiliui pataikytais tritaškiais. Itin gražų rezultatyvų perdavimą šios atkarpos metu atliko Filadelfijos „76ers“ aukštaūgis Jonah Boldenas.

Per pirmąją rungtynių pusę vos 30 taškų pelniusi Australijos rinktinė tokią pat taškų sumą surinko trečiame kėlinuke, po kurio šeimininkai pirmavo minimaliu skirtumu – 60:59.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo itin slogiu Kanados rinktinės puolimu. Per pirmąsias penkias ketvirto kėlinuko minutes Klevo lapo šalies krepšininkai pataikė tik 1 iš 10 metimų iš žaidimo ir leido australams atsiplėšti dviženkliu skirtumu, nulėmusiu šeimininkų pergalę.

Rezultatyviausiai svečių komandoje rungtyniavo vienintelis šiandien aikštėje pasirodęs NBA lygos krepšininkas Khemas Birchas. Orlando „Magic“ klube rungtyniaujantis vidurio puolėjas pasižymėjo 18 taškų ir atliko porą įspūdingų blokų.

Australijos rinktinėje ryškiausiai žibėjo Landale'as (13 taškų), Boldenas (12) ir kelis svarbius tolimus metimus pataikęs Matthew Dellavedova. Šeimininkai šiose rungtynėse rungtyniavo be Patty Millso ir Andrew Boguto pagalbos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)