Atkakliose rungtynėse nė viena komanda nebuvo įgijusi dviženklės persvaros. Trečio kėlinio antroje pusėje po Isaiah Canaano taškų svečiai turėjo 5 taškų pranašumą (44:49). Prieš lemiamą kėlinį šeimininkai deficitą sumažino iki minimumo (48:49).

Dviem tritaškiais ketvirtą ketvirtį pradėjęs Nigelis Hayesas-Davisas išvedė „Fenerbahče“ į priekį (54:49). Shaquielle'o McKissico taškai po poros minučių leido jau OLY būti priekyje per 1-ą metimą (56:58), o įpusėjus ketvirčiui Tyleris Dorsey lygino rezultatą (58:58).

Likus 4 min. Dyshawnas Pierre'as tritaškiu suteikė šeimininkams trapią persvarą, kurią didino be keitimo žaidęs N. Hayesas-Davisas (64:61), o dar vienas D. Pierre'o tolimas šūvis varė į ekstazę „Fenerbahče“ sirgalius – 67:61.

Moustapha Fallas dvitaškiu mažino skirtumą, tačiau Tyleris Dorsey į buvusios komandos krepšį paleido žudikišką tritaškį – 70:63, likus 1:29 min.

Intrigą palaikė Sh. McKissico tolimas metimas (70:66), tačiau per likusią minutę „Olympiakos“ išsigelbėti nepavyko.

„Olympiakos“ lyderis Saša Vezenkovas pelnė vos 2 taškus (1/1 dvit., 0/5 trit.) ir atkovojo 4 kamuolius.

Lemiamos 5-osios serijos rungtynės vyks Pirėjuje gegužės 9-ą.

Šios serijos laimėtojas susitiks su „Monaco“ ir Tel Avivo „Maccabi“ poros nugalėtoju. Ten taip pat lygybė (2-2).

„Fenerbahče“: Dyshawnas Pierre'as 17 (4/6 trit.), Tyleris Dorsey 16, Nigelis Hayes-Davisas 16 (40 min., 3/4 trit., 3/4 baud.), Johnathanas Motley 9 taškai.

„Olympiakos“: Shaquielle'as McKissicas 20, Moustapha Fallas ir Isaiah Canaanas po 12, ..., Saša Vezenkovas 2 (30 min.) taškai.

Reguliariajame sezone „Olympiakos“ finišavo pirma, o „Fenerbahče“ – aštunta.

Tai trečia atkrintamųjų serija, kurioje nugalėtoją lems penktasis mačas.

Tik „Barcelona“ bilietą į Kauną pasiekė trumpiausiu keliu: Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Kauno „Žalgirį“ pranoko triskart paeiliui 3-0.

Eurolygos finalo ketvertas gegužės 19-21 d. vyks Kaune.