Pirmą poziciją serbams garantuotų latvių pergalė prieš Turkijos komandą, bet jei Ainaro Bagatskio auklėtiniai suklups, pirmi bus rusai.

Antro kėlinio pradžioje belgai atsiliko minimaliai (19:20), tačiau po Aleksandro Džordževičiaus paimtos minutės pertraukėlės serbai šešių minučių atkarpą laimėjo net 20:0 ir paliko varžovus toli sau už nugarų – 40:19.

Per likusį laiką aikštėje kardinalių pokyčių nebeįvyko ir serbai pasiekė gana lengvą pergalę.

Serbija: Bobanas Marjanovičius 22 (22 min., 8/12 dvitaškiai, 6/6 baudos, 7 atk. kam.), Bogdanas Bogdanovičius 15 (9 rez. perd.), Milanas Mačvanas 10 taškų.

Belgija: Emmanuelis Lacomte 12, Axelis Hervelle 10, Samas Van Rossomas 9 taškai.

Tuo metu C grupėje Kluže-Napokoje Ispanijos rinktinė (5/0) be didelio vargo 87:64 (22:10, 19:19, 19:17, 27:18) nugalėjo Vengrijos atstovus (2/3) ir iškovojo penktą pergalę iš eilės.

Lemiamo ketvirčio pradžioje vengrai, kurie vertėsi be savo lyderio Adamo Hangos, buvo netikėtai priartėję iki 55:60, bet tada Sergio Scariolo auklėtiniai spurtavo 11:2 ir susikrovė pergalingą pranašumą.

Ispanai grupėje finišavo pirmi, vengrai – ketvirti.

Šis mačas tapo istoriniu ispanų krepšinio legendai Pau Gasoliui, kuris tapo rezultatyviausiu visų laikų Europos čempionatų žaidėju. Jis šiame garbingame sąraše pralenkė tiek prancūzą Tony Parkerį (1104), tiek vokietį Dirką Nowitzkį (1052).

Ispanija: Pau Gasolis 20 (20 min., 8 atk. kam.), Sergio Rodriguezas (4/6 tritaškiai, 7 rez. perd.) ir Willy Hernangomezas po 15, Marcas Gasolis 10 taškų.

Vengrija: Csaba Ferenczas 17 (5/8 tritaškiai), Davidas Vojvoda 10 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)