Po dviejų kėlinių Rusijos rinktinė pirmavo 43:31.

Trečio kėlinio antroje pusėje britai sparčiai tirpdė deficitą, laimėjo atkarpą 10:0 ir pavijo rusus – 51:54.

Nors Aleksejus Švedas atsakė tritaškiu, tačiau tolimą metimą pataikė ir Danas Clarkas (54:57).

Po trijų kėlinių Rusija pirmavo 61:54.

Ir lemiamame ketvirtyje intrigos netrūko: įpusėjus kėliniui britai alsavo rusams į nugaras – 60:64.

Nepadėjo ir Rusijos stratego Sergejaus Bazarevičiaus paprašyta minutės pertraukėlė: Gabe'o Olaseni galingas dėjimas skirtumą sumažino iki 2 taškų (62:64).

Likus 3:30 min. po D. Clarko dvitaškio komandas teskyrė taškas (67:68), bet iniciatyvos ėmėsi A. Švedas.

Jo du iš eilės tritaškiai šiek tiek atšaldė britų ambicijas (69:74).

Netiksli britų ataka ir dar du A. Švedo baudų metimai intrigą beveik panaikino – 69:76 (likus 1:30 min.).

Per likusį laiką britai stebuklo nesukūrė ir Europos čempionate liko be pergalių. Rusija iškovojo 4-ąją pergalę 82:70 (23:16, 20:15, 18:23, 21:16). Tuo tarpu britai su penkiais pralaimėjimais liko paskutiniai.

Nugalėtojams Aleksejus Švedas pelnė 30 taškų, Vitalius Fridzonas – 14, Timofejus Mozgovas (11 atk. kam.) bei Andrejus Voroncevičius – po 11.

Pralaimėjusių gretose 21 tašką surinko Danas Clarkas, 19 – Gabe'as Olasenis, 10 – Garethas Murray.

Galutinė D grupės rikiuotė paaiškės po likusių ketvirtadienio vakaro rungtynių, kuriose susitiks Belgija ir Serbija (17:15 val.) bei Turkija ir Latvija (20:45 val.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)