Nugalėtojų gretose netrūko gerai Lietuvos krepšinio bendruomenei pažįstamų veidų.

Vienas pergalės kalvių estas Siim-Sanderis Vene pelnė 15 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

Pernai Lietuvos čempionu su Vilniaus „Rytu“ tapęs Speedy Smithas žaidė 30 minučių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir pelnė 2 taškus.

Prieš lemiamą ketvirtį „Hapoel“ pirmavo 52:42, tačiau Tenerifės klubas kėlinio viduryje pavijo varžovus (55:57), o po Marcelinho Huertaso dvitaškio likus 56 sek. pirmavo 4 taškais (67:63).

Tuomet po S. Smitho perdavimo Sander Vene smeigė svarbų tritaškį ir sumažino deficitą iki taško (66:67).

Prie baudų metimo linijos stojęs Giorgi Šermadini pataikė 1-ą baudos metimą (68:67), o iki kėlinio pabaigos buvo likusios 36 sek.

„Hapoel“ pergalingus taškus pelnė Khadeenas Carringtonas, pataikęs dvitaškį likus 21 sek.

„Lenovo“ lemiamos atakos metu strigo, o paskutinis Bruno Fitipaldo tolimas metimas buvo labai netikslus.

„Hapoel“: Khadeen Carrington 19, Siim-Sander Vene 15, Levi Randolph 12, Brandon Brown 11 taškų.

„Lenovo“: Marcelinho Huertas 20, Giorgi Shermadini 18, Fran Guerra 7 taškai.

Ketvirtfinalio serijoje „Hapoel“ 2-1 (64:55, 78:94, 91:51) pranoko Atėnų AEK ekipą. „Lenovo“ ketvirtfinalyje 2-1 (91:84, 83:85, 84:72) įveikė Manresos „BAXI“ krepšininkus.

Reguliariajame sezone H grupėje „Lenovo“ varžėsi su Vilniaus „Rytu“ ir abi komandos pergales šventė savo aikštėse: „Lenovo“ 89:74 laimėjo Tenerifėje, o Vilniuje „Rytas“ varžovus palaužė 85:78.

Kitoje pusfinalio poroje Malagos „Unicaja“ 67:69 (22:22, 9:19, 19:16, 17:12) nusileido Bonos „Telekom Baskets“ krepšininkams, kurie žengė į finalą.

Bonos klubas varžėsi su „Rytu“ Top-16 etape.

„Unicaja“: Dario Brizuela, Melvin Ejim ir Kendrick Perry po 12 taškų.

„Telekom Baskets“: TJ Shorts II 21, Javontae Hawkins ir Finn Delany po 13 taškų.

Finalas ir kova dėl 3-ios vietos vyks sekmadienį.