Iki mačo pabaigos likus žaisti 8 minutes vokiečiai visiškai kontroliavo padėtį ir pirmavo net 16 taškų skirtumu (75:59), tačiau patys per anksti patikėjo pergale, nustojo gintis ir prisižaidė.

Susitikimas Chriso Flemingo auklėtiniams prasidėjo ne per geriausiai: antrojo kėlinio viduryje jie atsiliko dviženkliu skirtumu (23:33), tačiau tuomet daugiausiai savo lyderio Denniso Schroderio pastangomis spurtavo ir po Kauno „Žalgiriui“ priklausančio 19-mečio Isaiah Hartensteino tritaškio su atakos pabaigą skelbiančia sirena persvėrė rezultatą savo naudai – 39:38.

Savo žaidimą pajutę vokiečiai po didžiosios pertraukos dar labiau padidino savo apsukas ir ketvirto kėlinio pradžioje pirmavo jau 16 taškų – 75:59 (likus žaisti 8 min.). Žydai nepasidavė ir po Richardo Howello bei Galio Mekelio metimų jau kvėpavo savo varžovams į nugaras – 76:72 (likus 4 min. 40 sek.).

Po keturių iš eilės Omri Casspi taškų ir R. Howello metimo iš po krepšio priekyje jau Izraelis – 78:77 (likus 2 min.). Nors netrukus vokiečiai trumpam susigrąžino pranašumą (80:78), Guy Pnini švystelėjo itin svarbų tritaškį – 81:80 (likus 28 min.). D. Scroderio prasiveržimas vaisių nedavė ir Izraelio krepšininkai šventė puikią pergalę – 82:80.

Vokietija: Dennisas Schroderis 20, Danielis Theisas 15 (15 atk. kam.), Johannesas Voigtmannas 13, Danilo Barthelis 10 taškų.

Izraelis: Richardas Howellas 23 (10/15 dvitaškiai, 3/4 baudos, 9 atk. kam., 7 perimti kam.), Omri Casspi 20 (11 atk. kam.), Guy Pnini 15 (3/4 tritaškiai), Galis Mekelis 12 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)