Būsimųjų pirmenybių šeimininkai svečiuose 87:83 (29:19, 17:31, 20:19, 21:14) įveikė Belgijos rinktinę.

Spurtu 11:0 mačą pradėję vokiečiai dar pirmame kėlinyje padidino savo persvarą ir iki 15 taškų (21:6), tačiau po itin nesėkmingo antrojo ketvirčio jau patys atsiliko – 46:50.

Vis dėlto vedami pusę komandos taškų sumetusio NBA dueto Vokietijos atstovai po didžiosios pertraukos išnešė sveiką kailį – 87:83.

Nugalėtojams Franzas Wagneris surinko 23, Dennisas Schroderis – 21, Christianas Sengfelderis – 10, Danielis Theisas – 8 taškus.

Buvęs žalgirietis Nielsas Giffey'us taškais nepasižymėjo.

Primename, kad Senojo žemyno čempionatą Vokietija pradės B grupėje Kelne, kur jos varžovėmis bus Lietuva, Slovėnija, Prancūzija, Vengrija bei Bosnija ir Hercegovina.