Latviai, kurie grupėje patyrė tik vieną nesėkmę, kai 82:92 nusileido Serbijai, iškovojo penktą pergalę iš eilės ir tai padarė sau būdingu stiliumi: ne tik prišaudė 15 tritaškių, bet ir pelnė 100 taškų!

Latviai atakavo taip tarsi būtų „Golden State Warriors“ komanda: realizavo 59 proc. savo dvitaškių (20/34), 60 proc. tritaškių (15/25) ir 94 proc. baudų (15/16).

Žaibiškai startavę Ainaro Bagatskio auklėtiniai jau pirmo kėlinio pabaigoje susikrovė 14 taškų persvarą – 27:13. Tiesa, ant atsarginių žaidėjų suolo prisėdus Kristapui Porzingiui, juodkalniečiai atgijo, laimėjo atkarpą 11:0 ir atsiliko jau tik vienu metimu – 27:24. Visgi tai tebuvo trumpalaikis pasipriešinimas: K. Porzingio dominavimas abiejose aikštės pusėse ir latvių tritaškių salvės sugrąžino mūsų kaimynams solidų pranašumą dar iki didžiosios pertraukos – 53:37.

Trečiame kėlinyje vienpusis eismas tik dar suintensyvėjo: jam pasibaigus Latvijos krepšininkai galėjo pasigirti rekordine 30 taškų atsarga – 82:52. Ketvirtame ketvirtyje latviai pasiekė naujas aukštumas ir vienu metu pirmavo net 35 taškais – 100:65.

Ši pergalė – kol kas lengviausia iš visų aštuntfinalio porų.

Latvija: Janis Timma 21 (4/4 tritaškiai), Kristapas Porzingis 19 (3/5 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 7/7 baudos), Janis Strelniekas 12 taškų (3/3 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai).

Juodkalnija: Bojanas Dubljevičius 21 (6/6 tritaškiai), Nikola Vučevičius 16 taškų (9 atk. kam.).