Nepaisant solidaus G. Antetokounmpo žaidimo, graikai (2-2) K grupės akistatoje Šendženo mieste 53:66 (17:19, 8:19, 12:16, 16:15) nepasipriešino amerikiečiams (4-0).

Thanasio Skourtopouloso auklėtiniai atsidūrė ties prarajos riba. Pirmadienį jiems yra būtina įveikti čekus (3-1) ir tikėtis brazilų (3-1) nesėkmės prieš JAV.

Puolime strigusius graikus ant savo pečių tempęs G. Antetokounmpo per 27 minutes pelnė 15 taškų (6/9 dvit., 1/2 trit., 0/2 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir surinko 23 naudingumo balus.

Kovą dėl atšokusių kamuolių 50:40 laimėjusių amerikiečių gretose žibėjo 15 taškų įmetęs rinktinės lyderis Kemba Walkeris. 10 taškų surinko Donovanas Mitchellas, po 9 – Derrickas White'as ir Harrisonas Barnesas.

Galingai startavęs G. Antetokounmpo per pirmąjį kėlinį pelnė 7 taškus. Puolime jo vedami bei gynyboje sėkmingai komandiškai besigynę graikai sužaidus 10 minučių atsiliko tik 17:19.

Antrajame ketvirtyje amerikiečiai pristabdė G. Antetokounmpo ir pradėjo bėgti į priekį. Prieš pertrauką Greggo Popovichiaus auklėtiniai spurtavo 18:5 bei įgijo dviženklę persvarą 38:25.

Kelių link varžovų krepšio neradusiai Graikijos rinktinei varžovų bėgimo į priekį sustabdyti nepavyko ir po pertraukos. Po trijų kėlinių amerikiečiai pirmavo jau 54:37.

Ketvirtajame kėlinyje JAV krepšininkai triuškino varžovus 61:42 ir nors šie spurtavo 8:0 bei priartėjo 50:61, čempionato favoritai užtikrintos pergalės iš savo rankų neišleido.

Paskutinį kartą JAV ir Graikijos nacionalinės komandos buvo susitikusios 2006 metais. Tuomet pasaulio čempionato pusfinalyje graikai netikėtai triumfavo 101:95.

Tai buvo paskutinis amerikiečių pralaimėjimas oficialiose rungtynėse.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)