Michaelo Jacksono antrininko pasirodymas klaipėdiečius privertė šokti iki paryčių

Didžiausiuose pasaulio naktiniuose klubuose koncertuojantis Michaelo Jacksono antrininkas užsuko ir į Klaipėdą. Čia jis privertė prisiminti geriausius legendinio atlikėjo hitus ir iki ryto nepalikti šokių aikštelės.
Michaelo Jacksono antrininko pasirodymas klube
© Aistė Grišinaitė
Naktiniame klube „Cartel 21“ vykęs pasirodymas nepaliko abejingų. Pamatyti savo dievaičio antrininko susirinko būrys uostamiesčio gyventojų ir svečių.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Uoga

Krepšinio aikštelėje sutiktas Jonas Valančiūnas nublanko prieš Simonos Milinytės iškirptę (30)

Gruodžio 12-ąją gimtadienį švenčianti Simona Milinytė džiaugiasi išankstinėmis staigmenomis. Mergina ne tik turėjo galimybę įsiamžinti šalia Jono Valančiūno, bet ir nustebino aplinkinius itin giliai iškirpte.

Didžėjus iš Olandijos šokdino klaipėdiečius

Šeštadienio naktį Klaipėdoje pramogų netrūko. Čia esančiame naktiniame „CARTEL 21“ grojęs didžėjus iš Olandijos Skymate neleido sėdėti vienoje vietoje.

Karštame vakarėlyje dalyvavę klubinėtojai jautėsi tarsi aštuoniasdešimtųjų diskotekoje

Naktiniame Kauno klube „Taboo“ vykusiame vakarėlyje dalyvavę klubinėtojai turėjo galimybę pasijausti tarsi tikroje aštuoniasdešimtųjų diskotekoje.

Šeštadienio naktį Kauną sudrebino į atlikėją Rihanną įsikūnijusi Eglė Jakštytė (2)

Šeštadienio naktį naktiniame klube „Mojo Lounge Kaunas“ buvo iš tiesų karšta. Čia koncertavo atlikėja Eglė Jakštytė, kuri vienam vakarui virto seksualiąja Rihanna.

Po Radistų 10-mečio šou – šėlsmas dūzgėse (1)

Šeštadienį po Vilniaus „Siemens“ areną sudrebinusio „Radistai Live Arena Show“ visi skubėjo į vakarėlio dūzges kokteilių bare ir klube „Lokstauk speakeasy“.

Karšta penktadienio naktis Kaune nusidažė rožine spalva

Penktadienio naktį naktiniame Kauno klube "Mojo Lounge Kaunas" vyko vakarėlių serijos "Pink Night" renginys. Atsižvelgiant į pavadinimą rožinės spalvos ir su šia spalva besiasocijuojančių skonių tikrai netrūko.

Kauniečiai šėlo kartu su seksualiomis šokėjomis ir Rolandu Mackevičiumi (1)

Naktiniame klube „Taboo“ penktadienį vakarėlių mėgėjai iš Laikinosios sostinės šėlo kartu su Radistu Rolandu Mackevičiumi. Čia vykęs vakarėlis „Generation“ nepaliko abejingų.

Norinčius pašėlti vilniečius šokdino atlikėjas Sezzy

Penktadienio naktį naktiniame klube „Mojo Lounge Vilnius“ susirinkusieji šoko pagal charizmatiškojo atlikėjo ir didžėjaus Sezzy melodijas.

Vakarėlyje Vilniuje penktadienio naktį seksualių viliokių netrūko (4)

Penktadienio naktį Vilniaus naktiniame klube "Pantera" buvo tikrai karšta. Vakarėlis ne tik tęsėsi iki paryčių, bet pritraukė ir nemažai tikrų vakarėlių liūtų.

Simona Milinytė pristatė jaudinančią fotosesiją: maža mergaitė užaugo (29)

JAV gyvenanti atlikėja Simona Milinytė pristatė seksualią fotosesiją ir papasakojo apie savo ateities planus.

Buvęs Monikos Katunskytės mylimasis Tomas vėl vienišas (1)

Monikos Katunskytės buvęs mylimasis Tomas Bagdonavičius vėl kaltinamas neištikimybe. Londone gyvenantį lietuvį paliko sužadėtinė Monica Wangombe, mat moteris Tomą apkaltino, kad šis susirado meilužę. Pats vyras metamus kaltinimus neigia, skelbiama pranešime spaudai.

Michaelo Jacksono antrininko pasirodymas klaipėdiečius privertė šokti iki paryčių

Didžiausiuose pasaulio naktiniuose klubuose koncertuojantis Michaelo Jacksono antrininkas užsuko ir į Klaipėdą. Čia jis privertė prisiminti geriausius legendinio atlikėjo hitus ir iki ryto nepalikti šokių aikštelės.

Vakarėlio atmosferą kaitino seksualus klubo šokėjų pasirodymas

Šeštadienio naktį Kauno naktiniame klube „Taboo“ veiksmo netrūko. Šokių aikštelės termometras pakilo itin aukštai ant pakylų pasirodžius seksualiosioms klubo šokėjoms.

Didžėjus iš užsienio kauniečius šokdino iki paryčių

Rugsėjį grojęs klubo „Mojo Lounge Kaunas“ atidaryme svečias iš Estijos Keven K sugrįžo į Laikinąją sostinę dar kartą. Šeštadienio naktį jis ir vėl šokdino linksmybių išsiilgusius kauniečius ir miesto svečius.

Tikrų vakarėlių liūtų naktis su gražuolėmis šokėjomis ir Ibizos dvelksmu (1)

Penktadienį naktiniame Laikinosios sostinės klube „Taboo“ vyko vakarėlis „Ibiza Grand show“. Šio vakaro organizatoriai patikino, kad tikslas pasiektas – susirinkusieji galėjo pasijusti tarsi Ibizos klube.
Št grd. 16d.
-3°...4°
Sk grd. 17d.
-4°...4°
Pr grd. 18d.
-4°...3°
An grd. 19d.
-6°...4°
Tr grd. 20d.
-6°...7°