Rosita Čivilytė atgaivino aistringus gyvenimo prisiminimus

 (6)
Aistra, nuotykiai, prisirišimas, suvokimas, nusivylimas, ryžtas, skyrybos, laisvė – visa ši jausmų grandinė ir kaip sako pati Rosita Čivilytė „...santykiai ir tiesiog aistra, be bilieto į meilę“ - naujojoje jos dainoje „Atėjo laikas“. Ilgametę patirtį ne tik muzikoje, bet ir santykiuose sukaupusi žymi moteris, panašu, jog šia tema tikrai turi ką papasakoti...
Rosita Čivilytė
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Dainos žodžiuose ir pačios Rositos prisiminimai

Kūrinyje apdainuojami aistringi, bet neįpareigojantys santykiai, neturintys ateities, tačiau pati Rosita sako, jog tai – ne visai jos gyvenimo istorija. Ir vis tik tam tikrų asmeninių asociacijų ir prisiminimų šie žodžiai tikrai kelia: „Daina parašyta talentingojo Gyčio Valicko-Echoes. Turiu įtarimą, kad joje galima įskaityti Gyčio asmeninės patirties vingius... Neklausiau, nesigilinau, tiesiog mėgavausi patogia teksto skiemenų struktūra, ieškojau būdų prisijaukinti kartais sunkiai pasiduodančią lietuvių kalbos tartį dainos išpildyme. Tai, kas užkoduota dainos tekste - Gyčio vizija ir jei ši vizija puikiai dera su mano "banguotais" prisiminimais, vadinasi kūrybinis susijungimas įvyko“. Visgi asmenines asociacijas ir ryšį su dainos žodžiais žymi moteris posmuose tikrai įžvelgia: „Mano šios dainos istorija - praeityje, paplūdimyje, kopose. Nerūpestingai pasidalintas laikas su žmogumi, kuris jautėsi panašiai, kaip ir aš: pašiurpusi oda nuo jūros šaltoko vandens, tamsus įdegis, džiūstantys lašai ant kūno ir nuolat susitinkančios akys. Paprasta ir pozityvu“.

Pagrindinė taisyklė santykiuose – taisyklių nepaisymas

Per daugelį metų sukaupta santykių patirtis bei aistringos meilės ir skaudžių skyrybų atgarsiai tvirtai suformavo dainininkės požiūrį ir nuomonę apie dviejų žmonių ryšį. Rosita sako, jog svarbiausia taisyklė santykiuose – nepaisyti jokių taisyklių: “Juk tai ir yra įdomu: tampam tarsi vaikais, kuriems uždraustas vaisius saldžiausias. O jis apkarsta nuo menkiausios nesėkmės besitikint atsako į tavo jausmus. Tas atviras žvilgsnis naktimis į lubas, spengianti tyla, nemiga – visą tai dabar kelia tik šypseną. Būtent tai yra mano amžiaus pranašumo triumfas prieš jaunystės klystkelius ir ieškojimus“.

Šią dieną Rosita jau gali drąsiai teigti, jog esminis dalykas ieškant antrosios pusės – rasti savo sielos dvynį ir išlaikyti harmoniją tarp meilės ir aistros: „Nekeiskime svetimos sielos, nes tai neįmanoma. Reikia sulaukti sau artimos ir jokie čia pamokslai negalioja. Meilei reikia dviejų protingų, atsakingų, atvirų žmonių, o štai aistrai pakanka dviejų kūnų ir jei abu šie aspektai harmoningai dera, tai nemaža tikimybė, kad visus gąsdinanti rutina liks šešėlyje“.

Rosita vėl atveria duris meilei?

Pačiai Rositai, tobulas vyras – tvirtų ir patikimų savybių savininkas, tačiau tų savybių, kurių ieškotų žymi dainininkė, panašu, kad tikrai nemažai: „Truputėlį ciniškas, geras humoro jausmas, išmintingas moterų numylėtinis, bet ginantis ištikimybės įstatymus, mokslo srities virtuozas, verslus, nagingas buityje, subtilus muzikos mylėtojas, atsakingas tėtis.“ Tuo tarpu, paklausta kokių savybių talentinga moteris negalėtų pateisinti, Rosita konkreti ir aiški – tai melas, dviveidystė, neištikimybė bei... daugiakalbystė: „Neapkenčiu vyrų, kurie tuščiai ir daug kalba“. Ir nors rodytųsi, kad Rositos lūkesčiai gan dideli, panašu, kad yra kažkas, kas visgi labai arti prie jų išpildymo. Nors dainininkė apie asmeninius santykius linkusi kalbėti atsargiai, tačiau šį kartą intriguoja: „Esu laisva, bet trapiai, šviesiai galvoju apie vieną vyrą, kuriam norėčiau daug ką išsakyti... Tikiuosi, kad jis taip pat netylės“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Muzika

E. Dragūnas apie 25-ąjį SEL gimtadienį: įspūdingą šou galės pamatyti ne visi

Gruodžio 2-ąją Kaune savo 25-ąjį gimtadienį grandioziniu koncertu minės grupė SEL. Jos lyderis Egidijus Dragūnas atskleidžia vis daugiau detalių apie pasirodymą. „Tai bus dvidešimtmečio šou, kokio Lietuva nematė“, - sako ką tik grandiozinius koncertus Klaipėdoje ir Vilniuje surengęs SEL lyderis.

Besibaigiančia vasara kauniečiai mėgaujasi naktinių klubų linksmybių sūkuryje (1)

Penktadienio naktį sausakimšame Kauno klube „Taboo“ įvyko išskirtinės renginių serijos „Devotion“ vakarėlis. Šis vakaras nustebino net ir viską mačiusius lankytojus.

Naktinės linksmybės Vilniuje: karštos merginos ir aistringi ritmai

Penktadienio vakarą, pasibaigus darbo savaitei, trankių ir aistringų vakarėlių išsiilgęs jaunimas rinkosi į „Vilnius Mojo Lounge“.

Vėsias vasaros naktis Kaune kaitina naktinių klubų linksmybės (4)

Penktadienio vakarą „Taboo“ klube bei nakties „lounge“ terasoje susirinko didelis būrys pasaulinės klubinės kultūros mėgėjų. Ypatingai daug svečių susirinko iš 10-tųjų Pasaulio lietuvių sporto žaidynių, kurios šį kartą vyksta Kaune.

Klaipėdiečiai vasariškas linksmybes perkėlė į Danės pakrantę (1)

Esminis Klaipėdos elektroninės šokių muzikos renginys „Absolut Kodas“ sutraukė klubinėtojus į naują erdvę.

Sostinės LGBT klube „Soho“ – ugningoji K. Tray (1)

Savaitgalį populiariausias sostinės LGBT klubas „Soho“ atidarė vasaros sezoną ir scenoje pristatė vieną ryškiausių Britanijos naujosios kartos „drag“ šou žvaigždžių – ugningąją Kitty Tray.

K. Perry pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame matyti, kaip ji buvo „patiekta kanibališkiems pietums“ (1)

Katy Perry pasidalijo vaizdo klipo dainai „Bon Appetit“ filmavimo užkulisiais, kuriuose matyti, kaip buvo ruošiamas įrašas, kuriame pati Katy buvo patiekta it patiekalas, rašo Dailymail.co.uk.

R. Žvagulio sužadėtinė L. Navikaitė uždainavo ispaniškai: būtent ši daina atspindi mano sielą (11)

„Visada buvau ispanų muzikos mylėtoja, nuo pat mažų dienų svajojau ir vis kartojau, kad vieną dieną koncertuosiu su gyva grupe ir atliksiu ispaniškas dainas. Šiuo metu esu kūrybiniame procese ir netveriu džiaugsmu, nes jau turiu ispaniškų dainų koncertinę programą“, - sako Laura Navikaitė.

HIT merginos pristato dainą „50 atspalvių“: gėdos jausmas miršta (23)

Visai neseniai merginų grupė HIT debiutavo nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Pasibaigus konkursui, merginos nestovi vietoje ir žada daug naujų staigmenų savo klausytojams. Pirmoji – nauja grupės daina su daug žadančiu pavadinimu „50 atspalvių“.

Už neįvykusį renginį pinigų negrąžinantys Karklės festivalio organizatoriai skelbia naują datą

Praėjusių metų vasarą paženklino bene didžiausias sukrėtimas Lietuvos muzikos istorijoje – žinia, jog neįvyks 7-asis festivalis „Karklė Live Music Beach". Nusivylusiems melomanams liejant nuoskaudas dėl atšaukto renginio, organizatoriai visgi tvirtai pažadėjo, kad festivalis sugrįš 2017-aisiais ir visi anksčiau įsigyti bilietai galios. Šiandien jau aišku ne vien tai, kad pažadas pildomas – oficialiai paskelbta festivalio data. „Karklė Live Music Beach" legenda sulauks tęsinio šių metų rugpjūčio 18-20 d.

G. Michaelo atminimą Sasha Song pagerbė gėjų klube (3)

Antrą kartą bandantis gauti progą atstovauti mūsų šalį „Eurovizijos“ dainų konkurse Kijeve dainininkas Sasha Song vasario 3 d. populiariausiame Lietuvoje gėjų klube „Soho“ surengė George’o Michaelo garbei skirtą „gyvo“ garso koncertą „Sasha Song tribute to George Michael“.

Anželos Adamovič metamorfozė: išlaisvinusi savo seksualumą atsigręš į trankią muziką (2)

Anžela Adamovič nusprendė žengti naują žingsnį ir tęsti savo solinę karjerą. Ryškumas, pašėlę muzikos ritmai, seksualumas - „X Faktoriuje“ prieš kelerius metus išgarsėjusi Anžela žada naujus vėjus Lietuvos scenoje.

Nauja Andriaus Mamontovo daina išgirsk kūrinį ir tu (3)

Andrius Mamontovas Lietuvos žiniasklaidos kanalams pristato naują kūrinį „Raudonas ruduo”. Ši daina tapo penktuoju radijo singlu iš praėjusiais metais pasirodžiusio albumo „Degančios akys”.

Dainininkui Mino pažerti komplimentai (5)

Šį penktadienį televizijos laidos „Auksinė daina“ scenoje – visiems gerai pažįstamas dainininkas Mindaugas Mickevičius-Mino. Išgarsėjęs muzikiniame projekte „Kelias į žvaigždes“ atlikėjas taip ir nedingo iš scenos. Nors visi jį puikiai prisimena dėl to, kad mėgo dainuoti itališkai, šiandien Mino teigia, kad itališkos dainos užima viso labo 10 procentų jo repertuaro, o labiausiai mėgaujasi atlikdamas savo kūrybą. Salėje susirinkę jo draugai pranašavo, kad laimės „Mergaitė, kuri kvepia braškėm“ arba „Be meilės mirt galiu“.

Metų hitą įrašiusiam Vaidui Baumilai – gražuolių dėmesys (8)

Nors 2016-ieji dar nesibaigė, tačiau panašu, kad didžiausias lietuviškos muzikos hitas jau yra aiškus.
Sk rgs. 24d.
9°...20°
Pr rgs. 25d.
9°...18°
An rgs. 26d.
10°...19°
Tr rgs. 27d.
8°...17°
Kt rgs. 28d.
9°...15°