Monikos Linkytės iššūkis: ar nauja daina taps „YouTube“ hitu?

 (5)
Apie naują savo muzikinės karjeros etapą pranešusios Monikos Linkytės gyvenime pokyčiai įgauna pagreitį – kartu su prodiuseriu Rolandu Venckiu-Innomine ji pristato bendro darbo rezultatą – kūrinį „Šviesõs”.
Monika Linkytė. Naglio Bieranco (Fotogenijai) nuotr.
© Fotogenijai nuotr.

Nors vienas apie kitą žinojo tikrai nemažai, kartą ar du dalinosi ta pačia scena, oficialiai atlikėja ir prodiuseris susipažino tik šią vasarą, vieno iš Lietuvoje vykstančio festivalio metu, pakalbėjo ir nusprendė - „darom”!

„Dirbti kartu su Rolandu – labai gera ir paprasta, išklausome vienas kito pastabas, įsiklausome į jas ir priimame džiuginančius muzikinius sprendimus. Jis – maksimalistas, stengiasi savo darbą atlikti geriausiai kaip tik gali ir man tai labai patinka!”, - pagyrų naujajam muzikiniam bendražygiui negaili Monika Linkytė.

„Pirmasis bendras kūrinys man – lyg testas. Reikia apsižiūrėti bei suprasti ar mano ir Monikos darbo principai sutampa, ar į kūrybą žiūrime panašiu kampu. Apskritai, darbas su Monika nėra sunkus, ji reikli, tačiau ne per daug, todėl tai nukreipia mane tam tikra linkme, tačiau leidžia savęs nevaržyti”, - apie naujai užgimusios muzikinės draugystės pradžią pasakoja Rolandas Venckys-Innomine.

Abu kūrėjai šiuo metu gyvena ne tik kūrybinėmis nuotaikomis - Monika ruošiasi studijų pradžiai Londone, koncertams su styginių kvintetu didžiuosiuose Lietuvos miestuose, o Rolandas, kartu su scenos bendražygiu Lilu – dar vienam masyviam hiphopo fanų sambūriui Vilniaus „Siemens” arenoje, rašoma pranešime žiniasklaidoje.

Tačiau, nors ir veiklos – per akis, tai netrukdo savo gerbėjams šiandien pristatyti debiutinį darbo kartu rezultatą – dainą „Šviesõs”.

„Su šia daina šovėme kiek į kitą pusę, nei jau pristatyti Monikos kūriniai, - teigia Innomine. - Nors ji ir minėjo, jog nenorėtų labai nutolti nuo senųjų savo kūrinių, o aš labai mėgstu Leono Somovo kūrybą, tačiau spausti savęs į rėmus nenorėjau”.

„Kiekvienas muzikos prodiuseris turi savo skambesį ir maniškis skiriasi nuo to, kas Monikai buvo sukurta anksčiau, o ir kažką mėgdžioti ar bandyti atkartoti būtų visiškai neteisingas pasirinkimas”, - sako Innomine.

Kaip pristato Monika Linkytė, „Šviesõs”- kūrinys apie nuolatinę tamsos – netikrumo, pykčio, užnugarinių susitarimų ir šviesos kovą bei apie tuo metu privalomai įvykstantį pasirinkimą, kurią pusę palaikyti. „Tas pasirinkimas itin sunkus, tai nėra lengva, bet kur šviesa, ten tamsa pasitraukia”, - kūrinio idėją pristato atlikėja.

Nors šiandien pristatomas kūrinys yra debiutinis bendradarbiavimo su Innomine rezultatas, tačiau taip pat ir paskutinė daina, kurią atlikėja pristato prieš išvykdama mokytis į Londoną, kur krims muzikos kūrimo studijas.

„Prieš išvykstant – ir baisu, ir liūdna, bet tikiu, jog pokyčiai visada į gerą. Važiuoju ten dėl žinių, kurių man reikia, noriu tobulėti. Laukia keistas ir įdomus periodas – daug skraidymo, naujų žmonių ir, žinoma, muzikos”, - pozityviai nusiteikusi pokyčiams atlikėja.

Prieš didįjį skrydį, rugsėjo viduryje Monika Linkytė surengs vieną iš trijų šiemet įvyksiančių koncertų su styginių kvintetu. Akomponuojant styginiams bei fortepijonui dainininkė po Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčios skliautais rugsėjo 19 d. atliks savo ir kitų kūrėjų pasaulyje gerai žinomus kūrinius, taip pat naująją dainą „Šviesõs”.

Tiesa, išgirsti Moniką Linkytę su styginių kvintetu šiemet turės ne tik sostinės gyventojai. Atlikėja su komanda spalio 26 d. pasirodys „Žalgirio arenos amfiteatre” Kaune, o spalio 29 d. Klaipėdos koncertų salėje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Muzika

E. Dragūnas apie 25-ąjį SEL gimtadienį: įspūdingą šou galės pamatyti ne visi

Gruodžio 2-ąją Kaune savo 25-ąjį gimtadienį grandioziniu koncertu minės grupė SEL. Jos lyderis Egidijus Dragūnas atskleidžia vis daugiau detalių apie pasirodymą. „Tai bus dvidešimtmečio šou, kokio Lietuva nematė“, - sako ką tik grandiozinius koncertus Klaipėdoje ir Vilniuje surengęs SEL lyderis.

Besibaigiančia vasara kauniečiai mėgaujasi naktinių klubų linksmybių sūkuryje (1)

Penktadienio naktį sausakimšame Kauno klube „Taboo“ įvyko išskirtinės renginių serijos „Devotion“ vakarėlis. Šis vakaras nustebino net ir viską mačiusius lankytojus.

Naktinės linksmybės Vilniuje: karštos merginos ir aistringi ritmai

Penktadienio vakarą, pasibaigus darbo savaitei, trankių ir aistringų vakarėlių išsiilgęs jaunimas rinkosi į „Vilnius Mojo Lounge“.

Vėsias vasaros naktis Kaune kaitina naktinių klubų linksmybės (4)

Penktadienio vakarą „Taboo“ klube bei nakties „lounge“ terasoje susirinko didelis būrys pasaulinės klubinės kultūros mėgėjų. Ypatingai daug svečių susirinko iš 10-tųjų Pasaulio lietuvių sporto žaidynių, kurios šį kartą vyksta Kaune.

Klaipėdiečiai vasariškas linksmybes perkėlė į Danės pakrantę (1)

Esminis Klaipėdos elektroninės šokių muzikos renginys „Absolut Kodas“ sutraukė klubinėtojus į naują erdvę.

Sostinės LGBT klube „Soho“ – ugningoji K. Tray (1)

Savaitgalį populiariausias sostinės LGBT klubas „Soho“ atidarė vasaros sezoną ir scenoje pristatė vieną ryškiausių Britanijos naujosios kartos „drag“ šou žvaigždžių – ugningąją Kitty Tray.

K. Perry pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame matyti, kaip ji buvo „patiekta kanibališkiems pietums“ (1)

Katy Perry pasidalijo vaizdo klipo dainai „Bon Appetit“ filmavimo užkulisiais, kuriuose matyti, kaip buvo ruošiamas įrašas, kuriame pati Katy buvo patiekta it patiekalas, rašo Dailymail.co.uk.

R. Žvagulio sužadėtinė L. Navikaitė uždainavo ispaniškai: būtent ši daina atspindi mano sielą (11)

„Visada buvau ispanų muzikos mylėtoja, nuo pat mažų dienų svajojau ir vis kartojau, kad vieną dieną koncertuosiu su gyva grupe ir atliksiu ispaniškas dainas. Šiuo metu esu kūrybiniame procese ir netveriu džiaugsmu, nes jau turiu ispaniškų dainų koncertinę programą“, - sako Laura Navikaitė.

HIT merginos pristato dainą „50 atspalvių“: gėdos jausmas miršta (23)

Visai neseniai merginų grupė HIT debiutavo nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Pasibaigus konkursui, merginos nestovi vietoje ir žada daug naujų staigmenų savo klausytojams. Pirmoji – nauja grupės daina su daug žadančiu pavadinimu „50 atspalvių“.

Už neįvykusį renginį pinigų negrąžinantys Karklės festivalio organizatoriai skelbia naują datą

Praėjusių metų vasarą paženklino bene didžiausias sukrėtimas Lietuvos muzikos istorijoje – žinia, jog neįvyks 7-asis festivalis „Karklė Live Music Beach". Nusivylusiems melomanams liejant nuoskaudas dėl atšaukto renginio, organizatoriai visgi tvirtai pažadėjo, kad festivalis sugrįš 2017-aisiais ir visi anksčiau įsigyti bilietai galios. Šiandien jau aišku ne vien tai, kad pažadas pildomas – oficialiai paskelbta festivalio data. „Karklė Live Music Beach" legenda sulauks tęsinio šių metų rugpjūčio 18-20 d.

G. Michaelo atminimą Sasha Song pagerbė gėjų klube (3)

Antrą kartą bandantis gauti progą atstovauti mūsų šalį „Eurovizijos“ dainų konkurse Kijeve dainininkas Sasha Song vasario 3 d. populiariausiame Lietuvoje gėjų klube „Soho“ surengė George’o Michaelo garbei skirtą „gyvo“ garso koncertą „Sasha Song tribute to George Michael“.

Anželos Adamovič metamorfozė: išlaisvinusi savo seksualumą atsigręš į trankią muziką (2)

Anžela Adamovič nusprendė žengti naują žingsnį ir tęsti savo solinę karjerą. Ryškumas, pašėlę muzikos ritmai, seksualumas - „X Faktoriuje“ prieš kelerius metus išgarsėjusi Anžela žada naujus vėjus Lietuvos scenoje.

Nauja Andriaus Mamontovo daina išgirsk kūrinį ir tu (3)

Andrius Mamontovas Lietuvos žiniasklaidos kanalams pristato naują kūrinį „Raudonas ruduo”. Ši daina tapo penktuoju radijo singlu iš praėjusiais metais pasirodžiusio albumo „Degančios akys”.

Dainininkui Mino pažerti komplimentai (5)

Šį penktadienį televizijos laidos „Auksinė daina“ scenoje – visiems gerai pažįstamas dainininkas Mindaugas Mickevičius-Mino. Išgarsėjęs muzikiniame projekte „Kelias į žvaigždes“ atlikėjas taip ir nedingo iš scenos. Nors visi jį puikiai prisimena dėl to, kad mėgo dainuoti itališkai, šiandien Mino teigia, kad itališkos dainos užima viso labo 10 procentų jo repertuaro, o labiausiai mėgaujasi atlikdamas savo kūrybą. Salėje susirinkę jo draugai pranašavo, kad laimės „Mergaitė, kuri kvepia braškėm“ arba „Be meilės mirt galiu“.

Metų hitą įrašiusiam Vaidui Baumilai – gražuolių dėmesys (8)

Nors 2016-ieji dar nesibaigė, tačiau panašu, kad didžiausias lietuviškos muzikos hitas jau yra aiškus.
Št rgs. 23d.
11°...20°
Sk rgs. 24d.
9°...20°
Pr rgs. 25d.
10°...18°
An rgs. 26d.
10°...19°
Tr rgs. 27d.
9°...17°