E. Dragūnas apie 25-ąjį SEL gimtadienį: įspūdingą šou galės pamatyti ne visi

Gruodžio 2-ąją Kaune savo 25-ąjį gimtadienį grandioziniu koncertu minės grupė SEL. Jos lyderis Egidijus Dragūnas atskleidžia vis daugiau detalių apie pasirodymą. „Tai bus dvidešimtmečio šou, kokio Lietuva nematė“, - sako ką tik grandiozinius koncertus Klaipėdoje ir Vilniuje surengęs SEL lyderis.
SEL koncertas Kalnų parke FOTO: Prokadras

Tiesa, jis atskleidė, kad jo pasirodymą Kauno „Žalgirio“ arenoje galės pamatyti tik ribotas skaičius žmonių. Tam yra svarbi priežastis.

„Kaune iki šiol surinkome 22 tūkstančių gerbėjų armiją. Tai buvo visų laikų „Žalgirio“ arenos rekordas ir tris kartus pagerintas SEL rekordas. Tačiau šį kartą šou Kaune galės pamatyti tik 15 tūkstančių gerbėjų. Taip nusprendėme todėl, kad scena šį kartą stovės ne arenos viduryje, o priekyje. Tai yra būtina, norint įgyvendinti mūsų visus techninius sprendimus“, - pranešime spaudai paaiškino E.Dragūnas ir užsiminė, kad dalį pasirodymo veiksmo susirinkusieji galės stėbėti pakėlę akis į viršų.

„Robotas transformuosis į drakoną ir skraidys“, - atskleidė Egidijus.

Norintys patekti į SEL gimtadienio šou laikinojoje sostinėje turėtų suskubti: „Raginu tikruosius SEL gerbėjus įsigyti bilietus dabar, nes paskutinėmis dienomis jų paprasčiai neliks.“

Egidijus pasakoja, kad šou Kaune ruošiasi ypatingai. Ne tik dėl ambicingų naujų techninių sprendimų, tačiau ir dėl to, kad bus minimas grupės 25-asis jubiliejus.

„Ketvirtis amžiaus mūsų grupei... Esame brandūs, bet pakankamai jauni. Šou Kaune rengia labai stipri komanda. Turėsime parodyti, ko išmokome per 25 metus. Gruodžio 2-ąją scenoje aš būsiu itin susikaupęs ir sieksiu parodyti, ką gali pramogų pasaulis Lietuvoje. Pažadu, kad tai bus dvidešimtmečio šou, kokio ši šalis nematė“, - savo gerbėjams žinutę perdavė SEL įkūrėjas ir siela.

Grandiozinio koncerto Kalnų parke akimirkos:

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Muzika

Siautulingos SEL koncerto dūzgės Kaune (4)

Šis renginys skambiu pavadinimu „Cosmopolitans“ vyksta tik kartą metuose ir sulaukia dėmesio iš visos Lietuvos. Jau vidurnaktį prie įėjimo į nusidriekė eilė, į klubą „Taboo“ pateko ne visi norintys.

Driule XL gimtadienyje šėlo ir V. Baumila, ir E. Jackaitė (1)

Meksikietiško rūsio dvasią kvepiantis „Cartel 21“ baras, duris pravėrė ypatingai nakčiai – šeštus metus iš eilės vienas populiariausių šalies didžėjų atšventė gimtadienį.

Šeštadienio naktį kauniečiai atsidavė perkusijos ir muzikos galiai

Perkusija – tai ne instrumentas, tai ritmo karalius, kuris karaliauja Mojo Lounge Kaunas. Šeštadienio vakarėliui dirigavo vienas geriausių perkusijos meistrų.

Penktadienį kauniečiai palydėjo trankiame vakarėlyje (1)

Penktadienio vakarą „Taboo“ klube vyko „Taboo Revolution“ vakarėlis. Šiam vakarui buvo paruoštas specialus šokėjų pasirodymas, kuris privertė pasijusti tarsi geriausiame Ibizos klube.

Tamsiausią metų naktį šiauliečiai sutiko su trenksmu

Storas sluoksnis grimo, trumpučiai sijonėliai, šiurpinančios kaukės ir visi kiti Helovino atributai tapo neatsiejama tamsiausios metų nakties šėlionių Šiauliuose dalimi.

Po Dž. Butkutės koncerto, Kauną užliejo netramdomos linksmybės (5)

Po grandiozinio D. Butkutės koncerto į naktinį klubą „Mojo Lounge Kaunas“ netilpo visi norintys. Eilė nusidriekė iki rotušės aikštės.

„69 Danguje“ merginos surengė koncertą Šiauliuose (2)

Penktadienio vakarą populiariausiame Šiaulių naktiniame klube „Happy Mosquito“ gausiai rinkosi naktinių linksmybių mėgėjai ir grupės „69 Danguje“ gerbėjai.

Vakarėlio Kaune atmosferą kaitino karštos merginos (2)

Savaitgalį „Taboo“ klubas pradėjo su trenksmu ir kiek anksčiau. Ketvirtadienį surengė galingą vakarėlį su atlikėju „Omerta“.

E. Dragūnas apie 25-ąjį SEL gimtadienį: įspūdingą šou galės pamatyti ne visi

Gruodžio 2-ąją Kaune savo 25-ąjį gimtadienį grandioziniu koncertu minės grupė SEL. Jos lyderis Egidijus Dragūnas atskleidžia vis daugiau detalių apie pasirodymą. „Tai bus dvidešimtmečio šou, kokio Lietuva nematė“, - sako ką tik grandiozinius koncertus Klaipėdoje ir Vilniuje surengęs SEL lyderis.

Besibaigiančia vasara kauniečiai mėgaujasi naktinių klubų linksmybių sūkuryje (1)

Penktadienio naktį sausakimšame Kauno klube „Taboo“ įvyko išskirtinės renginių serijos „Devotion“ vakarėlis. Šis vakaras nustebino net ir viską mačiusius lankytojus.

Naktinės linksmybės Vilniuje: karštos merginos ir aistringi ritmai

Penktadienio vakarą, pasibaigus darbo savaitei, trankių ir aistringų vakarėlių išsiilgęs jaunimas rinkosi į „Vilnius Mojo Lounge“.

Vėsias vasaros naktis Kaune kaitina naktinių klubų linksmybės (4)

Penktadienio vakarą „Taboo“ klube bei nakties „lounge“ terasoje susirinko didelis būrys pasaulinės klubinės kultūros mėgėjų. Ypatingai daug svečių susirinko iš 10-tųjų Pasaulio lietuvių sporto žaidynių, kurios šį kartą vyksta Kaune.

Klaipėdiečiai vasariškas linksmybes perkėlė į Danės pakrantę (1)

Esminis Klaipėdos elektroninės šokių muzikos renginys „Absolut Kodas“ sutraukė klubinėtojus į naują erdvę.

Sostinės LGBT klube „Soho“ – ugningoji K. Tray (1)

Savaitgalį populiariausias sostinės LGBT klubas „Soho“ atidarė vasaros sezoną ir scenoje pristatė vieną ryškiausių Britanijos naujosios kartos „drag“ šou žvaigždžių – ugningąją Kitty Tray.

K. Perry pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame matyti, kaip ji buvo „patiekta kanibališkiems pietums“ (1)

Katy Perry pasidalijo vaizdo klipo dainai „Bon Appetit“ filmavimo užkulisiais, kuriuose matyti, kaip buvo ruošiamas įrašas, kuriame pati Katy buvo patiekta it patiekalas, rašo Dailymail.co.uk.
Tr grd. 13d.
-3°...5°
Kt grd. 14d.
-3°...3°
Pn grd. 15d.
-2°...4°
Št grd. 16d.
-2°...3°
Sk grd. 17d.
-2°...4°