DIENOS HOROSKOPAS
(Rugsėjo 26 d.)
Rugsėjo 26-oji - Europos kalbų diena.

Rugsėjo dvidešimt šeštoji, antradienis - 269-oji metų diena (antroji 40-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 96 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Damijonas, Gražė, Gražina, Justina, Justinas, Kipras, Kiprijonas, Kozmas, Vydenė, Vydenis, Vydgailas, Vydgailė;

rytoj: Adalbertas, Danga, Daugenė, Daugenis, Kęsbartas, Kęsbartė, Kęsgailas, Kęsgailė, Kęsmantas, Kęsmantė, Kovaida, Kovaidas, Kovilas, Kovilė;

poryt: Saliamonas, Salius, Salys, Tautvyda, Tautvydas, Tautvydė, Vacė, Vacius, Vacys, Vaclova, Vaclovas, Vientautas, Vientautė.
Avinas (03-21 - 04-20)
Gali kilti nesusipratimų darbe, kelionėje, tarptautiniuose reikaluose ar ryšiuose. Dirbdami rimtus darbus, tvarkydami teisinę galią turinčius dokumentus, būkite atidūs, nes lengva suklysti. Laikykitės saugumo technikos taisyklių.
Jautis (04-21 - 05-20)
Tikėtinas kontaktas su žmogumi, kurį laikote kažkokių jūsų problemų šaltiniu. Pasitelkite kantrybę ir diplomatiją, jeigu bendravimo neįmanoma išvengti. Neišsisukinėkite, jei reikia grąžinti skolas, mokėti mokesčius.
Dvyniai (05-22 - 06-21)
Rytas nedžiugins, būsite nervingi, lengvai išprovokuojami agresijai. Įdienojus seksis neblogai, jeigu turite gerus partnerius, tarpininkus. Vis dėlto klibantys ryšiai gali patirti krizę.
Vėžys (06-22 - 07-22)
Šiandien labiau prispaus darbai arba pašlis sveikata. Gali pasirodyti, kad jūsų situacija gana kebli - nekaip nuteiks kolegų nepritarimas arba kiti trikdžiai. Nesistenkite įgyvendinti nieko rizikingo - visas jūsų triūsas nueis perniek.
Liūtas (07-23 - 08-23)
Šiandien įmanomas įtakingų žmonių palaikymas, užsieniečių komplimentai. Tačiau nerimo gali sukelti meilė ir pavydas. Rūpestingiau prižiūrėkite vaikus.
Mergelė (08-24 - 09-23)
Iš ryto būsite piktoki, sudirgę, ypač jeigu reikės skubėti į darbą. Šiandien nesinorės net kelti kojos iš namų. Kur kas mieliau rūpinsitės buitimi ir savimi, nei darbuositės visuomenės labui. Venkite sunkiai virškinamo maisto.
Svarstyklės (09-24 - 10-23)
Stenkitės būti objektyvūs, tolerantiški. Nemokykite kitų, kaip gyventi. Visų pirma, atsigręžkite į save ir savo aplinką - ar viską darote nepriekaištingai. Vairuokite atsargiai.
Skorpionas (10-24 - 11-22)
Labiau pasitikėkite savimi, nes kaip tik to gali prireikti, kad nepaleistumėte iš rankų to, ką jau turite. Finansų, komercijos srityje šiandien derėtų viskuo abejoti ir tikrinti.
Šaulys (11-23 - 12-22)
Tikėtina, kad jus kamuos netikrumas dėl asmeninių santykių, sveikatos ir pan. Net jei viskas krinta iš rankų, pasistenkite valdytis. Ir neieškokite pritarimo ten, kur jo niekada nerasite. Saugokitės traumų, rūpestingai prižiūrėkite vaikus.
Ožiaragis (12-23 - 01-20)
Jausitės vieniši, arba kaip tik tos vienumos norėsite. Verčiau neįsivelkite į intrigas, apkalbas, nelegalią veiklą, nes tai nemaloniai atsisuks prieš jus. Kol kas nepriimkite konkrečių sprendimų. Saugokite sveikatą.
Vandenis (01-21 - 02-19)
Kolektyvinis darbas, bendravimas teiks ir malonių, ir nekokių įspūdžių. Kažkas iš draugų ar pažįstamų gali jus nuvilti. Kas beįvyktų, nepraraskite savigarbos ir padorumo. Ir nedarykite skubotų išvadų.
Žuvys (02-20 - 03-20)
Šiandien jums atrodys, kad užsiimate ne tuo, kuo turėtumėte. Tai, ko imsitės, gali baigtis ne taip, kaip planavote. Verčiau nerizikuokite ir nespręskite pačių svarbiausių reikalų. Atsisakykite svaigalų.
Tr rgs. 27d.
8°...17°
Kt rgs. 28d.
7°...16°
Pn rgs. 29d.
7°...14°
Št rgs. 30d.
6°...12°
Sk spa. 01d.
9°...12°