Nesąmoningas klausimas, galimai pasakysite, juk aišku, kad tokia vasara patinka visiems. Ir aš taip maniau, tačiau praeitą savaitgalį paviešėjęs Klaipėdoje, supratau, jog ilgesnė nei įprastai vasara nepatinka Klaipėdos restoranų personalui, nes bent keliskart susidūriau su itin nemandagiu aptarnavimu. Susidarė įspūdis, kad didelis pramogautojų srautas (praeitą savaitgalį prie jūros buvo gausybė žmonių) aptarnaujantiesiems yra įgrisęs iki begalybės.

Žinoma, nenoriu mesti šešėlio ant visų miesto restoranų – didesnė dalis jų personalo elgiasi mandagiai, bet nemandaguolių santykis Klaipėdoje man pasirodė didesnis nei kitur. Gal taip yra dėl to, jog vasara ir taip buvo intensyvi ir kai jau atrodė, kad jai praėjus bus galima atsikvėpti, rugsėjis pasirodė toks šiltas, jog sezonas prasitęsė dar bent pusei mėnesio. Gal dėl to nelaiko nervai bendraujant su klientais.

Bet mes šiandien ne apie tai. Šie menki nesklandumai nėra didžiausia mūsų uostamiesčio blogybė. Yra ir kur kas didesnių.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt