Kūdikį turėję piliečiai, kurių tapatybės neatskleidžiamos, antradienį registravosi į „Ryanair“ reisą iš Ben-Guriono tarptautinio oro uosto Tel Avive į Belgijos sostinę Briuselį, praneša CNN.

Paaiškėjus, kad kūdikiui neįgytas bilietas ir jis neužregistruotas, pora patraukė link lėktuvo, o vaiką tiesiog paliko registracijos poste.

Pasak „Ryanair“ atstovės, apie įvykį buvo pranešta policijai.

„Sausio 31 d. prie registracijos posto prisistatė iš Tel Avivo į Briuselį ketinę skristi keleiviai su neužregistruotu kūdikiu. Pora netrukus nuėjo prie apsaugos posto, o kūdikį paliko registracijos poste“, – nurodė ji CNN adresuotame el. laiške.

„Ben-Guriono oro uosto registracijos posto darbuotojas susisiekė su apsaugos tarnyba, taigi, keleiviai buvo sulaikyti ir reikalas buvo perduotas policijai“, – nurodė „Ryanair“ atstovė.

Remiantis „Ryanair“ interneto svetainėje pateikta informacija, kūdikius galima užregistruoti internetu rezervuojant ir perkant bilietus į reisą. Nurodžius, kad keliauti planuojama su kūdikiu, svetainėje iškyla pranešimas, informuojantis apie 25 eurų (arba atitinkamos sumos vietos valiuta) mokestį, taikomą su ant kelių laikomu kūdikiu skrendantiems keleiviams. Už atskirą vietą reikia mokėti tuo atveju, jei kūdikį norima gabentis automobilinėje kėdutėje.

Izraelio oro uosto administracija patvirtino, kad tokio atvejo iš tiesų būta, ir atsiuntė štai tokio turinio pranešimą:

„Belgijos pasus turinti pora su kūdikiu atvyko prie 1 terminalo. Bilieto kūdikiui jie neturėjo, be to, vėlavo į reisą ir registracija jau buvo baigta. Pora paliko kėdutėje įtaisytą kūdikį ir nulėkė prie 1 terminalo apsaugos punkto, šitaip mėgindami pasiekti keleivių laipinimo vartus.“

CNN kalbintas Izraelio policijos atstovas nurodė, kad incidentas buvo išspręstas dar iki prisistatant policijai.

„Šiuo metu kūdikis yra su tėvais ir jokių tyrimų niekas nevykdo“, – pasakė jis.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Top naujienos