„Laivyba miesto centre palengva atsigauna. Laivas „Žalgiris“ po vaizdingas Kauno vietoves poilsiautojus plukdys jau trečius metus iš eilės. Tikime, kad ateityje čia plaukioti bus dar įdomiau – prie to prisidės suplanuotas naujas pėsčiųjų tiltas iš salos į Žemąją Fredą ir kairiajame Nemuno krante iškilsiantis M. K. Čiurlionio koncertų centras“, – sako Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Laivas plukdys Nemunu iš Kauno iki Zapyškio

Daugiau kaip 70 žmonių bei 20 dviračių talpinantis laivas pernai Zapyškio link kursavo ir penktadienį, tačiau šiemet dėl mažo plaukiančiųjų skaičiaus nuspręsta šios dienos maršrutų atsisakyti.

Šeštadienį ir sekmadienį kelionės nuo „Žalgirio“ arenos prieplaukos prasidės dviem laikais – 10:15 ir 15:30 val. Iš Zapyškio sustojimo vietos išplaukimas suplanuotas 13 ir 18 val.

Kaip įprastai, tarp pradinio ir galutinio kelionės taškų kapitonas sustos greta Vytauto bažnyčios bei Kačerginėje. Plaukimas į priekį truks apie pusantros, o atgal – kiek daugiau nei dvi valandas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės