„Tyrimais įrodyta, kad choreografinė veikla (šokis) ugdo vaikų matematinius gebėjimus bei skatina loginį mąstymą, taip pat ugdo emocines bei socialines kompetencijas, tokias, kaip pasitikėjimas savimi, improvizacija bei kūrybiškumas.

Šokio festivalyje „Ant stogo“ siekiame suteikti galimybę šokių kolektyvų vadovams pasidalinti savo darbo patirtimi, diskutuoti, kaip šokio pagalba ugdyti išsilavinusią, atsakingą ir kūrybišką asmenybę,“ – pasakoja Vilma Smaliukienė, viena iš šokio festivalio „Ant stogo“ organizatorių.

Pasak V. Smaliukienės, vaikams labai patinka pasirodyti scenoje. Čia jie puikiai išmoksta įveikti jaudulį, susitelkti, veikti komandoje ir varžytis su kitais kolektyvais.

„Scena puikiai motyvuoja tobulėti, jaustis atsakingu už save ir savo komandą dar gerokai iki renginiui prasidedant. Geri įvertinimai festivalio metu suteikia pasitikėjimo savimi ir tikėjimo, kad jei labai stengiesi – pasiekti gali labai daug. Festivalyje „Ant stogo“ kiekvienas turi galimybę pajausti pergalės džiaugsmą – diplomais ir medaliais apdovanojami visi dalyviai, o patys geriausieji dar įvertinami specialiomis žiuri nominacijomis“, – pasakoja V. Smaliukienė.

Šį šeštadienį, šokio festivalio „Ant stogo“ rudens sesijoje, dalyvaus 4–14 m. amžiaus šokėjai iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Šokio kompozicijų konkursai skirtingose amžiaus grupėse prasidės 12 val. Dalyvių pasirodymus vertins bei patarimus dalins jauni choreografai bei šokio mokytojai, savo šokio karjerą pradėję būtent nuo šio festivalio.

Festivalio organizatoriai – Vilma Smaliukienė, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro renginių ir projektų skyriaus vadovė ir Mantas Svirskys, TV projektų „Auksinis balsas“, „Romeo ir Džiuljeta“, „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ choreografas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt