Kaip teigė viešbučio vadovė Rita Ramanauskienė, 23 numerių komplekso vieta pasirinkta apgalvotai. Naujas statinys puikiai įsilieja į dvaro kraštovaizdį, yra pastatytas netoli esančio krioklio, rašoma pranešime žiniasklaidai. Kuriant viešbučio eksterjerą ir interjerą buvo vadovaujamasi Oginskių šeimos stiliumi, tų laikų interjero detalėmis, puošybos elementais. Viešbučio projektavimas patikėtas perspektyviems architektams – išlaikytas autentiškumas, tuo pat pastatui suteikiami modernūs privalumai: dideli langai, stilingi baldai, lauko terasa, konferencijų salės, restoranas.

„Svečiai per viešbučio langus gali grožėtis vieninteliu mieste kriokliu, čiurlenančiu žiemą, vasarą, taip pat lauke įrengta lauko terasa, nuo kurios atsiveria gražiausias vaizdas į Babrungo upę. Kuriant viešbutį ir nusprendus jį pavadinti „Oginski hotel“ turėjome ieškoti bendrystės su Oginskių dvaru. Interjere parinktos spalvos remiantis Oginskių šeimos istorinėmis nuotraukomis – atkreipiant dėmesį į interjere vyravusias spalvas, aprangos stilistiką, simboliką. Kambariuose parinktos interjero detalės taip pat mena senus laikus ir Oginskių istoriją. Visa tai visumoje puikiai dera su moderniu viešbučio interjeru. Viešbutį projektavo perspektyvių architektų įmonė iš Telšių – „Archera“, interjeru rūpinosi architektė Skaistė Pesenkaitė - Švėgždienė, „PS studio“ ir „Mild studio“ komanda – Lina Bakienė ir Ieva Klimašauskaitė,“ - dėstė R. Ramanauskienė.

Pavadinimas ir vietovė, kuriame įsikūrė naujas viešbutis – asmeninę reikšmę savininkams turintis pasirinkimas. Plungė, gimtasis įkūrėjų miestas, kuris R. Ramanauskienės nuomone gali pasiūlyti ne vieną įdomų ir vertingą lankytiną objektą bei papasakoti didingą istoriją.

„Net nekilo minčių investuoti didesniame ar jokių sąsajų neturinčiame mieste. Ši vieta, kurioje seniau stūksojo pirmoji Plungės elektrinė, vėliau ilgus metus veikė laikraščio „Žemaitis“ redakcija – mano daugybę metų puoselėtos svajonės vieta. Dešimtmetį svarsčiau ir kūriau planus šiam projektui, šeimai patikėjus idėja, įkūrėme viešbutį. Tai šeimos įkurtas ir valdomas verslas. Be to ir pavadinimą išrinkome neatsitiktinai – taip stengiamės garsinti Plungę, jos kraštą bei kultūrines vertybes, kurias paliko ankstesnės kartos“, - pasakojo R. Ramanauskienė.

Moters teigimu, Plungėje aplankyti tikrai yra ką – Plungės dvaro sodybą ir nuostabų ją supantį parką, vienintelę Europoje Šaltojo karo ekspoziciją, gausybę muziejų, piliakalnių. Apeiti Plungę galima net 16-lika skirtingų maršrutų, čia veikia ir labai aktyvus ir informatyvus Plungės turizmo informacijos centras.

„Plungė ne tik gali būti, bet ir yra turistinė vieta, traukianti vietos ir užsienio svečius apsilankyti. Žinoma, esminis objektas, tikras miesto pasididžiavimas yra Oginskių parkas su dvaru, kuriame veikia Žemaičių dailės muziejus. Čia kaupiamos ir eksponuojamos muziejinės vertybės, atspindinčios Žemaitijos regiono kultūrinę, istorinę įvairovę, saugomos ir puoselėjamos Mykolo Oginskio dvaro tradicijos. Parko teritorijoje veikia Viešoji biblioteka, įsikūrusi Laikrodinėje oranžerijoje – kunigaikščio Mykolo Oginskio Plungės dvaro ansamblio pastate, valstybės saugomame kultūros paveldo objekte su restauruotu XIX amžiaus vidurio laikrodžiu, turinčiu labai retą mechanizmą bei išlikusia XIX amžiaus oranžerijos sodinukų auginimo linija. Na, o apsižvalgius po lankytinus objektus, kviečiame įsimintinai laiką praleisti pas mūsų viešbutyje ar restorane „Flow“. Čia kviesime paragauti pasaulio virtuvės patiekalų, švęsti asmenines ar įmonės šventes. Meniu specialiai mūsų restoranui sukūrė virtuvės šefas Jonas Jonušas. Atvykite ir įvertinkite patys. Jūsų lauks ne tik puiki pramoga, bet ir nepamirštamas, kokybiškas poilsis“, - pokalbį baigė R. Ramanauskienė.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Top naujienos