Kad ir kaip skambėtų, „meilės viešbutis“ - ne ta vieta, kurią renkasi jaunavedžiai įprasminti pirmąją naktį ar pradėti medaus mėnesį. Ir nors jo sienas puošia užrašai apie svarbiausią gyvenime jausmą ir tą vienintelį tau skirtąjį, visa kita rėkte rėkia - čia viskas subalansuota nuodėmei, po kurios jūsų niekas nepagaus...
© Shutterstock nuotr.

Ir neapsigaukite, tai tikrai ne murzinų ir nudrengtų kambarių kompleksas, kuriame baisu pasigauti „meilės“ ligą vos prisilietus prie durų rankenos.

Paslaptys prasideda vos priartėjus

Teisybės dėlei reiktų pripažinti, kad šių eilučių autoriai apie tokio tipo motelius tikrai turėjo išankstinių nuostatų, tačiau garsus kelionių gidas primygtinai tikino: tai puikus pasirinkimas neišlaidžiam keliautojui - nedidelė kaina už gerą kambarį.

Pietų Korėjos miestą Daegu pasiekiame jau sutemus. Tiesiai iš geležinkelio stoties patraukiame į tikslą, kuris visai čia pat. Neoninės ieškomų viešbučių iškabos šviečia iš tolo. Jų eksterjeras išradingas - vieno fasadas lyg butaforinės senovinės pilies, kito labiau šiuolaikinis, kur veidrodiniai stiklai derinami su įvairiaspalvėmis plokštėmis. Pasirenkam pastarąjį.

Prie įėjimo dėmesį atkreipia įvažiavimas į požeminę automobilių stovėjimo aikštelę. Ją dengia pakeliami vartai, kuriems prasivėrus pastebime, kad kiekvieną viduje esančią mašiną dar slepia atskira užuolaida, kad ir norėdamas neįžiūrėtum ten stovinčio automobilio modelio ar valstybinių numerių.

Kiek kainuoja žaidimų aikštelė suaugusiems?

Pro tamsaus stiklo duris įžengus į vidų, pasitinka pirmas netikėtumas užsieniečiui, įpratusiam visur Pietų Korėjoje pildyti atvykimo deklaracijas ir palikti paso kopijas. Čia gi nuoroda, kur įmetus pinigų, gauti kambario raktą.

Nerizikuojam nesuprasti hieroglifais užrašytų instrukcijų, renkamės pinigus mokėti administratorei. Už dar vienų tamsintų durų pasitinka langelis su... puse moteriškės veido. Jos akis dengia speciali sienelė, ji nemato mūsų veidų, mes matome tik jos lūpas. Panašu, kad prisistatyti norintys svečiai ją sutrikdo labiau, nei mus jos maskuotė.

Paso ar deklaracijos poniai neprireikia. 20 000 vonų (48 Lt) - už kambaryje praleistą valandą, 70 000 (170 lt) - už parą kambaryje su dviem viengulėmis lovomis ir 50 000 vonų (120 lt) už nakvynę kambaryje su dvigule lova. Palyginimui, Seule už nakvynę miesto centre kukliame koriejietiško tipo kambaryje (jame lovą atstoja plonas čiužinukas ant grindų) teko pakloti 80 000 vonų.

Meilės viešbutis Pietų Korėjoje
Meilės viešbutis Pietų Korėjoje
© M. Tylaitės nuotr.

„Meilės viešbutyje“ registracija vyksta greitai - pinigai į priekį ir tavo rankose raktas nuo kambario su iškalbingu užrašu - Adults playground (liet. suaugusiųjų žaidimų aikštelė).

Šildoma lova ir rinkinys visiems gyvenimo atvejams

Interjere nemažai spalvų bei į lubas ir sienas integruoto skirtingų spalvų apšvietimo. Šypseną kelia pagrindinė sienų puošmena – sentencijos, apeliuojančios į jausmingumą: „Virpančios širdys – lyg pirmąjį kartą“ arba „Gyvenime yra tik viena laimė – mylėti ir būti mylimam“ ir panašiai.
Kambario durys tvirtos ir storos, garso nepraleidžiančios, o prie jų įmontuotas durų skambutis. Pats kambarys pribloškia savo dydžiu ir apstatymu, ypač, kai prisimeni jo kainą. Čia - plati lova su specialiu valdymo pulteliu, kurio pagalba gali pasišildyti patalus. Ko gero, tai aktualu išsinuomojus kambarį vos valandai: kelios minutės, ir lova šilta. Kambaryje įrengta nemažai skirtingo ryškumo ir kelių spalvų apšvietimų. Jais gali varijuoti, kaip užsigeidęs.

Šalia lovos - didžiulis oro drėkintuvas ir evakuacijos bei pirmosios pagalbos rinkinys tam atvejui, jei įvyktų žemės drebėjimas.

Ant sienos kabo įspūdingo dydžio plokščiaekranis televizorius. Tiesa, jis transliuoja vos vieną nemokamą kanalą ir tikrai ne romantiškų filmų ar muzikos vaizdo klipų. Po televizoriumi išrikiuota garso aparatūra, indų dezinfekavimo aparatas, arbatinis, šaldytuve palikta arbatos, kavos, vandens, sulčių - visa tai jau įskaičiuota į kambario kainą.

Kambaryje įrengtas ir makiažo staliukas su didžiuliu veidrodžiu bei daugiau nei tik būtiniausiomis priemonėmis - plaukų laku, želė, veido tonikais ir valikliais tiek moteriai, tiek vyrui, plaukų šepečiais, fenu. Sukomplektuota ir nedidelė kosmetinė, joje - putos voniai, kaukė veidui, du prezervatyvai, plaukų gumelė, dantų šepetėliai, skutimosi peiliukai ir dar kelios smulkmenos.

Masažinė vonia su garine sauna

Kambaryje stovi du kompiuteriai. Tai retai rasi kito šios šalies viešbučio kambaryje ir iš tiesų keista, kad jie net du. Yra ir dar pora baldų. Vienintelis trūkumas - kambaryje rūkoma, todėl įėjus į vidų užuodi nestiprų tabako kvapą. Bet po kelių minučių jo nebejauti, o kai užsuki į vonios kambarį su visais jo privalumais, net pamiršti, kad kažkoks kvapas kažkada ir buvo...

Vonios kambaryje - dvivietė masažinė vonia su spalvas keičiančiomis integruotomis lemputėmis ir garine pirtimi. Tereikia užsidaryti stiklines duris, skiriančias vonios kambarį nuo tualeto, paspausti vieną mygtuką ir garai pripildo patalpą. Neaišku, ar tuo spėja pasinaudoti užsukę čia vos valandai ar dviem, bet, mums nusimetusiems nuo pečių kuprines, toks būdas pailsinti pertemptus raumenis atrodė vertingesnis už šildomą lovą ar makiažo staliuką.

Klozetas su pulteliu ir visomis prausimo ir džiovinimo procedūromis, toks, kokiais pasaulyje garsėja kaimyninė Japonija.

Kaimynai - tikrieji lankytojai

Apžiūrėję „apartamentus“ patraukiame vakarieniauti ir čia pat susitinkame kaimynus iš kambario priešais. Brandaus amžiaus moteris (tikslų korėjiečių amžių sunku nusakyti), pasipuošusi oranžiniu švarkeliu, ir akivaizdžiai jaunesnis vaikinas su džinsais ir sportine striuke. Sunku nepastebėti, kad moteris iš kambario išeina nepriekaištingai susišukavusi ir pasidažiusi.

Meilės viešbutis Pietų Korėjoje
Meilės viešbutis Pietų Korėjoje
© M. Tylaitės nuotr.

Porelė maloniai šypteli ir skubiu žingsniu patraukia link lifto. Kol mes susirankiojame ką pamiršę kambaryje, dar spėjame įšokti į liftą, kuriame jau laukia prieš minutę sutikta kaimynė. Tiesa, vaikino sportine striuke lifte nė kvapo...

Išlipame pirmame aukšte, o ji tuo tarpu važiuoja aukštu žemiau į stovėjimo aikštelę. Netrukus lauke matome išriedantį naują ir blizgantį jos automobilį. Beveik nestabtelėjusi, ponia įsilieja į automobilių srautą, o apie jos ir jaunuolio pasimatymą dabar jau mena tik nebylus kambario raktas, kurį ponia oranžiniu švarkeliu neabejotinai paliko lifte specialiai tam įrengtoje raktų dėžutėje.

www.perpasauli.lt
Savaitės naujienų prenumerata

Top naujienos

Kovoje dėl Grybauskaitės kėdės du kandidatai veržiasi pirmyn (94)

Pamainos Daliai Grybauskaitei prezidento poste besidairantys rinkėjai kol kas labiau simpatizuoja į...

Butų pardavėjai sugalvojo naują būdą privilioti pirkėjų (13)

Drastiškai mažėjant gyventojų Klaipėdoje stringa ir naujos statybos butų pardavimai. Šiuo metu...

Nei saviems, nei svetimiems: po mokslų iš Lietuvos išvyksta 93 proc. užsieniečių (150)

Planas skyles Lietuvos aukštosiose mokyklose užkamšyti studentais iš užsienio, panašu, virsta...

Gydytojai papasakojo, kaip per kelių minučių procedūrą atsikratyti akinių ir lęšių (100)

Oftalmolog ų teigimu, Lietuvoje daugėja žmonių, atsisakančių akinių, kontaktinių lęšių ir...

Haroldas Mackevičius toliau nagrinėja Karbauskio verslą (295)

Sekmadienį socialiniame tinkle „Facebook“ humoristas, vienas iš laidos „Dviračio šou“...

Sabonio naktis Brukline – rezultatyvus žaidimas, asmeninis blokų rekordas ir „Pacers“ pergalė (1)

Svarbią pergalę NBA pirmenybėse šiąnakt iškovojo Indianos „Pacers“ (17-13) krepšininkai,...

Geriausią sezono rezultatą užfiksavęs Valančiūnas pakilo „Raptors“ rekordininkų sąraše (5)

Puikią sportinę formą NBA pirmenybėse ir toliau demonstruoja Toronto „Raptors“ (20-8)...

Griežtos taisyklės, kurių privalo laikytis pirmosios JAV poros: tarp jų - savo laidotuvių planavimas ir netikėti draudimai

„Tu išties nežinai, ko tu nežinai, kol pats ten neatsiduri“, – yra sakiusi Michelle Obama ....

Prisijungę prie elitinės brolijos net neįsivaizdavo, kur pakliuvo: kai krisdavo bombos, tiesiog pasislėpti negalėjo (27)

Kai Peteris MacDonaldas, Flemingas Begaye ir Thomas Begay Antrojo pasaulinio karo metu prisijungė...

Parduotuvė Druskininkuose – tarsi lobis: mados namų drabužius parduoda kone veltui (47)

Išskirtinių parduotuvių ieškome visur, nes daugelis nori rasti nematytų prekių – tokių,...