aA
Kokie bus 2018-ieji keliautojams? Visų pirma - įspūdingi. Tai – ryškių, gal kiek ekstremalių kelionių metai. Juk Jupiteris - planeta, susijusi tiek su kelionėmis, tiek su sėkme, plėtra – didžiąją metų dalį bus aistringame, į ekstremalumus linkstančiame Skorpiono ženkle.
horoskopas
© Shutterstock

Astrologė Daiva Markauskienė teigia, kad sėkmė bei plėtros galimybės lydės drąsiuosius, nebijančius iššūkių. Kelionių horoskopo autorė atskleidė, kokias keliones kitąmet reikėtų rinktis kiekvienam zodiako ženklui.

Pasak astrologės, didesnis polinkis šiais metais bus rinktis aktyvias keliones su apkrovomis, iššūkiais, keliones į naujas vietas, atveriančias visai naują, nepažintą pasaulį, rašoma pranešime spaudai. Joms bus lengviau nei įprastai ir pasiryžti, tačiau būtina ir gerai apgalvoti, planuoti, atsižvelgiant į savo prigimtį, galimybes, taip pat – ir palankius laikotarpius. Tad nenustebkite, jei daugelį metų ramiai poilsiavę kur nors Turkijoje panorėsite atverti sau Aziją ar Pietų Ameriką.

Iki lapkričio tinkamiausios kelionėsvandeniu

Palankios didžiąją metų dalį (iki lapkričio mėn.) bus kelionės prie vandens ar vandeniu. Tai gali būti kruizai ar tiesiog kelionės į vandenyno pakrantę. Ypač palankios kryptys – Ispanija bei jos salos, Balis, Indija, Nepalas, Indonezija. Nebijantiems rizikos - Egiptas, Artimieji Rytai, tačiau kelionėms į šias šalis reikėtų rinktis ramesnius laikotarpius. Iš Šiaurės šalių palankiausios Švedija, Olandija. Turizmo agentūrų tinklo „West Express“ prašymu sudaryto kelionių horoskopo autorė teigia,kad daugelis pamėgs, atras surfingą, nardymą, kitus vandens sportus, jei to dar neatrado iki šiol. Vandens stichija bus labiau nei įprastai apsaugota didžiąją metų dalį, o vandens pasaulis – žavintis ir teikiantis energijos, apsivalymą.

Urvus ir kalnus pasilikite rudeniui

To negalima pasakyti apie žemės stichiją – ji pirmąją metų dalį nebus saugi, tad nereikėtų rizikuoti leidžiantis į požemius, urvus – tiek žemėje, tiek ir po vandeniu. Didesnis nuogriuvų, žemės drebėjimų pavojus, žala, tad ekstremalias keliones tiek į požeminius urvus, tiek kopimą į kalnus geriau nukelti nuo rugsėjo mėnesio.

Keliones planuokite nuo kovo

Metų pradžioje palanku planuotis keliones nuo kovo mėnesio – visas pavasaris tam neblogas. Jei atostogaujate vasarą, tai tolimoms kelionėms geriau rinktis pirmąją vasaros pusę, iki liepos vidurio. Antrąją vasaros dalį aprėps užtemimų periodas – išsijudins ir stichijos, ir visuomeniniai judėjimai, galimi perversmai kai kuriose šalyse, todėl nereikėtų tuo metu vykti į „karštus taškus“.

Kelionių horoskopas: kada ir kur keliauti 2018 metais
© Shutterstock

Metų pabaigoje padaugės tolimų kelionių

Polinkis į tolimas keliones, siekiant pažinti visai kitokias kultūras, dar labiau sustiprės metų pabaigoje. Itin svarbios taps pažintinės kelionės, egzotiškų kultūrų studijavimas. Ten link ims žvalgytis ir tie, kurie iki šiol apsiribodavo savo žemynu. Arba saulėkaita, arba ledo sukaustytos šalys – tokie 2018 metų pabaigos traukos taškai. Ypač perspektyvios kryptys taps saulėtoji Meksika, Pietų Amerikos šalys, Australija ir atšiaurios kalnų šalys – Tibetas, Kinija. Na, o Europoje populiariausi bus saulėti kraštai – Italija, Ispanija arba, atvirkščiai, viliojanti ledu ir geizeriais Islandija. Populiaria naujove nuo metų vidurio gali tapti kelionės į dykumas, olas, kanjonus.

Geriausi laikotarpiai kelionėms šiais metais: gegužės antroji pusė, birželis, liepos pirmoji pusė, rugsėjo pirmoji pusė, spalis, lapkričio pirmoji pusė.

Kelionių horoskopas: kada ir kur keliauti 2018 metais
© Shutterstock

Renkantis keliones zodiako ženklų atstovams reikėtų atsižvelgti į savo prigimtį, energetiką atitinkančias šalis bei palankius laikotarpius.

Avinui iš esmės nepatinka pasyvus poilsis, geriausios kelionės - susijusios su fizinėmis apkrovomis, sportu.
Kelionės jums šiemet bus susijusios su ekstremaliomis situacijomis – tiek atveriančiomis sėkmę, tiek išbandymus. Geriausias laikas kelionėms – po gimtadienio iki birželio pabaigos ir rugsėjo-spalio mėnesiais. Rugsėjį kelionės gali paskatinti kilimą karjeros laiptais, naujas uždarbio galimybes.

Klasikinės Avino šalys – Vokietija, Airija.

Jaučiui gerai atostogauti, kur vešli žaluma, sodai, taip pat patinka gurmaniškos kelionės su maisto bei gėrimų degustacija.
Šiemet keliaukite su partneriu – tai atvers plėtros galimybes. Nuo gegužės patirsite stiprų atsinaujinimo impulsą – norėsite naujų, nepatirtų dalykų, tačiau jums kelionių sritis iki rugsėjo kiek aptemdyta, tad geriau jų planavimą patikėkite partneriui. Geras laikas kelionėms – gegužė, birželis, liepa (iki vidurio), tačiau palankiausias - rugsėjo pirmosios dvi dekados: galite iš jų turėti ilgalaikės naudos. Liepos-rugpjūčio sandūra -prasčiausias metas.

Jaučio šalys – Šveicarija, Bulgarija.

Dvyniams tinka pažintinės kelionės su draugais, kur daug judesio, bendravimo, ekskursijų, galimybių susipažinti su naujais žmonėmis.
Nereikėtų šiemet į kelionių sritį dėti specialių pastangų – nebent kelionės, apie kurias seniai svajojote, formuotųsi tiesiog savaime, tada nereikėtų jų atmesti. Geriausias joms laikotarpis – metų antrasis ketvirtis. Mažiausiai tinkamas – nuo rugpjūčio iki metų pabaigos. Geriau jums šiemet orientuotis į artimesnes keliones.

Ryškiausios Dvynių šalys – Graikija, JAV.

Vėžiui patinka keliauti su artimais žmonėmis, šeima, aplankyti stebuklingas pasaulio vietas bei atsivežti daug nuotraukų prisiminimui. Šio ženklo atstovai mėgsta laukinius paplūdimius ar ežero pakrantę, vengia triukšmingų kurortų.
Vėžiui šiemet išties palankus metas poilsinėms, kūrybinėms, romantiškoms kelionėms. Ypač prie jūros, vandenyno. Pats imkitės iniciatyvos organizuoti – nelaukite, kol pasiūlys kiti. Puikus metas užsiimti surfingu, nardymu, kitais vandens sportais. Geriausias laikas – nuo balandžio iki liepos vidurio, rugsėjis.

Vėžio šalys – Lietuva, Olandija, Indija.

Liūtui patinka poilsinės kelionės į šalis, kur daug saulės, šilumos, kurortai su gausiomis pramogomis, tinka ir triukšmingas poilsis.
Šiemet palankios kelionės su šeima, taip pat siekiant pažinti savo ištakas, aplankyti savo ar tėvų gimtinę, susipažinti su savo giminės ištakomis. Galite puikiai organizuoti keliones šeimai, artimiesiems. Geriausias metas – gegužės pabaiga, birželis, rugsėjis-spalis. Rugsėjo mėnesio kelionės gali paskatinti kilimą karjeroje, atverti čia naujas galimybes.

Liūto šalys – Italija, Prancūzijos pietinė dalis.

Mergelei patinka ir tinka suplanuotos kelionės, kur apgalvotos visos smulkmenos, kad nereikėtų kelionėje dėl jų jaudintis, na, ir labai svarbus sveikatos draudimas.
Svarbiausia, kad šiemet kelionės jums atvertų galimybes susipažinti su naujais žmonėmis, tobulėti, įgyti žinių. Ne tiek svarbu – ar tai artimos, ar tolimos kelionės. Gerai keliauti su draugais. Galite atrasti ir dvasines keliones. Geriausias metas – balandis-birželis, rugsėjis.

Mergelės šalys – Prancūzija, Japonija.

Svarstyklėms patinka suplanuotos pažintinės kelionės, ypač po vaizdingas apylinkes, lankyti muziejus, koncertus, susitikti su įdomiais žmonėmis.
Kelionės, kontaktai su užsieniu šiemet gali jums padidinti uždarbio galimybes, padėti sustiprinti sveikatą, puikiai tinka kelionės į spa centrus su masažais, gausiomis sveikatingumo procedūromis, kita vertus –gurmaniškos kelionės. Geriausi laikotarpiai – gegužė-birželis, rugsėjis-spalis.

Svarstyklių šalys – Austrija, Anglija.

Skorpioną traukia ekstremalios kelionės, „karštieji pasaulio taškai“. Jis gali vykti ten, kur kiti dėl stichinių nelaimių ar perversmų keliones atšaukia – netgi įdomiau pasižiūrėti iš arti, kas vyksta. Traukia ir dykumos ar kanjonai.
Keliaudami šiemet geriau suprasite save ir savo galimybes, išmėginsite jų ribas. Kelionės šiais metais jums palaiminta sritis, sėkminga ir skatinanti tobulėjimą: jos iškels jūsų asmeninį autoritetą, atvers vertingas pažintis, tad keliaukite. Įdomių impulsų kelionėms gegužės-spalio mėnesiais gali pateikti partneriai. Kelionėms palanki didelė metų dalis: balandžio- liepos mėnesiai (iki vidurio), rugsėjis.

Skorpiono šalys – Sicilija, Ispanija (ypač pietinė), Artimieji Rytai.

Šauliui patinka egzotiškos kelionės, atrasti ir tyrinėti kitas kultūras, plečiant savo akiratį, neapsiribojant vienu žemynu. Jis pirmasis keliautojų sąraše.
Šiemet iki lapkričio palankiausios būtų dvasinės, piligriminės kelionės, padedančios apsivalyti, pasiruošti naujam ciklui (ypač balandis, gegužė, birželio pirmoji pusė). Nuo lapkričio prasidės jūsų sėkmės ir plėtros etapas – galite imti planuotis 2018-ųjų didžiąsias keliones.

Šaulio šalys – Lenkija, Malta, Australija.

Ožiaragiui geriausios kelionės į kalnus, ten jų jėgos vieta. Dauguma Ožiaragių sunkokai pakelia karštį, taip pat tuščią plepėjimą, jiems reikia laiko pabūti vieniems. Tad alpinizmas – puikus pasirinkimas.
Šiemet pirmąją metų pusę reikės pasitelkti ir apdairumą, ir pozityvumą, ir kantrybę, keliones geriau atidėti antrajai metų pusei. Nuo rugsėjo palankios kelionės į kalnus, jos atvers jums dvasios jėgą, atvers įžvalgą, stiprybę. Jos gali gerokai pakeisti jūsų gyvenimą, atverti įžvalgas, kas jums palanku ilgoje distancijoje. Geriausias tam rugsėjis, spalis.

Ožiaragio šalys – Tibetas, Kinija.

Vandeniui patinka keliauti į naujas vietas, jis gali suorganizuoti puikią kelionę draugams, gali keliauti ir vienas, nes mėgsta laisvę, be to, patinka nuolat susipažinti su naujais žmonėmis iš viso pasaulio.
Nors ir labai mėgstat keliauti, šiemet planuojant keliones reikėtų atsižvelgti labiau į partnerio poreikius. Taip pat pagalvoti, kokios keliones padės siekti esminių tikslų ar skatins profesinį kilimą. Vis dėlto per daug egoistinės iniciatyvos būtų stabdomos pirmąją metų pusę, o antrąją gali kelti problemų, tad geriau įsiklausykite į partnerio nuomonę. Palankiausias metas keliauti – gegužės-birželio mėnesiais.

Vandenio šalys – Norvegija, Kanada, Rusija.

Žuvims puikiai tinka kelionės jūra, vandenyno pakrantė, kruizai. Jos mėgsta romantiškas, piligrimines keliones arba į stebuklingas pasaulio vietas, renkasi salas ar nuošalius paplūdimius, laukinę gamtą.
Šiemet būsit vieni sėkmingiausių keliautojų. Kelionės atvers didžiules galimybes, svarbias pažintis, sustiprins autoritetą. Jums tai didžiųjų kelionių metai. Praplėskite savo geografiją, iškeliaukite toliau nei įprastai, atverkite egzotiškas šalis. Ypač gerai pabūti prie vandenyno.

Žuvų šalys - Nepalas, Izraelis, daugelis salų.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(0 žmonių įvertino)
0
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vilnius pirmąkart pateko į geriausių Europos skrydžių krypčių penketuką (3)

Vilniaus vardas pirmą kartą atsidūrė prestižinių tarptautinių rinkodaros apdovanojimų...

Velykos svetur: ko tikėtis per pavasario šventę atostogauti išvykstantiems lietuviams (2)

Kelionių organizatoriai pastebi, jog būtent pavasaris yra antras populiariausias atostogų laikas,...

Ligų vengiantiems keleiviams – švariausių oro linijų sąrašas (1)

Kai įsėdate į lėktuvą, labai tikėtina, kad jis jau būna įveikęs tris ar keturias keliones, o...

„Laudamotion“ iš Vilniaus skraidins į Vieną

Austrijos pigių skrydžių bendrovė „Laudamotion“ nuo spalio pradės reguliarius skrydžius...

Trys taisyklės, svarbios visiems, norintiems saugios ir sklandžios kelionės (8)

Elbruso, Monblano, Denalio, Manaslu kalnų viršūnės – tik dalis Tado Jeršovo ilgame ekspedicijų...

Top naujienos

Šiurpo net visko matę britų pareigūnai: lietuvis kambarioką uždaužė lyg žaisdamas (2)

Prieš aštuonerius metus už grotų Jungtinėje Karalystėje , Visbiče, pasiųstas lietuvis...

Gražiausiame pasaulyje restorane valgęs lietuvis rekomenduoja nepagailėti 70 eurų keptai vištai (148)

Pusiau rožinis, pusiau auksinis – toks yra gražiausias ir stilingiausias pasaulyje restoranas...

Diplomatinis skandalas Minske: ginti savo ambasadoriaus stojo pati Rusija (88)

Baltarusijos užsienio reikalų ministerijos atstovas spaudai Anatolijus Glazas netiesiogiai atsakė...

Lucasas: vokiečiai juokėsi ir netikėjo, kad Rusija gali pasinaudoti tokiais ginklais (298)

„Žmonės jauni, o taktikos senos“, - taip Vakarų reakciją į Rusijos veiksmus vertina...

Motiejūnas – per žingsnį nuo sugrįžimo į NBA: derasi su „Spurs“ (58)

Šią savaitę sezoną Kinijoje baigęs Donatas Motiejūnas netrukus grįš į NBA.

Bekelei paruošto „Jeep“ vairuotojas persistengė – užstrigo ten, kur pravažiuoja visi (4)

Bekelėje nutinkantys kuriozai, matyt, jau tapo įprasti, nes pasitaiko gana neretai, bet konkuruoti...

„Sostų karų“ poveikis: plūstantys turistai gyvenimą pavertė tikru prakeiksmu (3)

Nedaugelis televizijos serialų padarė tokį didžiulį poveikį turizmui kaip HBO fantastinis epas...

Gavus nelaimės signalą Norvegija evakavo kruizinį laivą atnaujinta (44)

Maždaug 1300 žmonių buvo evakuojami iš kruizinio laivo prie Norvegijos krantų, praneša tarnybos.

Lietuvos miškuose auga natūralus česnakas: kaip užsiauginti pačiam (2)

Lietuvoje meškinis česnakas (Allium ursinum L.)auga ūksminguose lapuočių miškuose, mėgsta...

Ilgai brandinto pirmojo Ingos Jankauskaitės albumo pristatymas Kaune (21)

Šeštadienio vakarą „Žalgirio“ arenoje vyksta aktorės, dainininkės ir laidų vedėjos Ingos...