Užpultas rusas, kaip manoma, buvo 23 metų, o Egipte buvo apsistojęs jau kelis mėnesius. Jo tėvas savo akimis matė mirtimi pasibaigusią nelaimę, kurią kiti atostogautojai nufilmavo nuo kranto, praneša „Daily Mail“.

Vaizdo įrašuose girdima, kaip vyras desperatiškai šaukė „Papa, papa“, kai ryklys jį medžiojo vandenyje, apiplaukė ir tik tuomet puolė. Žmogus bandė desperatiškai plaukti link kranto, tačiau nesėkmingai. Šiam panirus, neilgai trukus, vanduo nusidažė raudonai.

Bukasnukis ryklys

Vyrui maldaujant pagalbos, ryklio kūnas buvo aiškiai matomas vandens paviršiuje. Tuomet šis dar kartą puola žmogų ir įtraukia jį po vandeniu.

Vienas iš liudininkų matė, kaip ryklys ėda vyro palaikus, o kitas pasakojo, kad ryklys prieš jo akis suėdė vaikiną, merginai pavyko pabėgti. Įvykį taip pat stebėjęs atostogautojas pridūrė, jog košmaras nutiko maždaug už septynių metrų nuo kranto.

Rusijos užsienio reikalų ministerija patvirtino, kad pilietis žuvo nuo ryklio atakos.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt