14
Kitas

Kaip keliauti

Nors Belgradas nepasižymi etnine ar kultūrine įvairove, kalbant apie skirtingas gyventojų migrantų grupes – lyginant su kitais Europos miestais – jame egzistuoja mažumų bendruomenės (daugiausia romų ir kinų), taip pat ir išeivių iš kitų buvusios Jugoslavijos respublikų, tokių kaip Bosnija, Kroatija ir Makedonija.

Vis dėlto, kultūriniai renginiai iš viso pasaulio tampa vis labiau įprasti, ypač pavasario ir vasaros mėnesiais, iš dalies dėl vietinių menų ir kultūros organizacijų bei užsienio ambasadų/kultūrinių centrų. Jie pritraukia nemažai vietinio dėmesio ir padės stiprinti miesto, kaip kultūrinio centro, įvaizdį.

Belgradas yra energingas miestas iš naujo atrandantis savo turizmo potencialą. Visiems, kurie ruošiasi jame apsilankyti yra tiesiog privaloma perskaityti vieną puikų naują žurnalą „White City“. Jis vadina save miesto žurnalu, bet tai yra puikus gyvenimo būdo žurnalas anglų kalba tiek vietos gyventojams, tiek užsieniečiams. Jį galima rasti bet kurioje žurnalais prekiaujančioje vietoje Belgrade.

14
Kitas

Kaip keliauti

Top naujienos