Nesvarbu, keliaujate dirbti ar ilsėtis, keliaudami galite susidurti su tokiais žmonėmis, jog kils mintis, kad jus mausto laida „Slapta kamera“. Kai suprasite, jog Ashtono Kutcherio sutikti nepavyks, teks susitaikyti su faktu, kad įstrigote su labiausiai jus erzinančiu asmeniu žemėje - jūsų kelionės kompanionu. Galbūt juos prie jūsų traukia jūsų kvepalai, kaip Miley Cyrus traukia blogi sprendimai? Tad teks susitaikyti, kad dabar jūsų laukia tikrai labai LABAI ilga kelionė.
Įkyrus keliautojas
© Shutterstock nuotr.

Ar pamenate klasikinį filmą „Planes, Trains and Automobiles“, kuriame Johnas Candy ir Steve Martinas keliauja visokiomis transporto priemonėmis atostogauti ir yra priversti pakęsti vienas kito skirtumus. Šis filmas puikiausiai iliustruoja, kas blogiausio gali nutikti, kai keliaujate su jus erzinančiu žmogumi.

Dėl bjauraus ir nemandagaus Johno Candy elgesio jie vos nenužudo vienas kito. Kiekvieną kartą keliaudamas aš prisimenu šį filmą. Nuo garsaus kalbėjimo iki keistų valgymo įpročių ir girtų išdaigų – tarsi kelionėje atskleistumėte savo tamsiąją pusę.

Erzinantis pakeleivis Nr. 1: vėluotojas

Vėluotojas yra nemandagumo karalius. Darbe ar socialiniame gyvenime mes tikrai pažįstame bent vieną asmenį, kuris turi šį titulą. Tad nenuostabu, kad keliaujant su jais, jie sugriauna visus jūsų planus. Tikiuosi, kad jums patinka bėgti per oro uostą, kad spėtumėte į lėktuvą, nes būtent tokia ir bus jūsų diena, jei keliausite su vėluotoju. Norėdami pergudrauti šį jų blogą įprotį, visada pasakykite vėluotojui atvykti žymiai anksčiau, nei reikia.

Erzinantis pakeleivis Nr. 2: plepys

Tyla yra auksas... tačiau ne visiems. Žinoma, jūs norite pasikalbėti su pakeleiviu, tačiau mėgaujatės ir ramybe. Tačiau plepiui nesvarbu, ar jūs skaitote, klausotės muzikos, žiūrite filmą ar net bandote pamiegoti. Jie jums tiek išūš ausis, jog norėsite, kad jos iš tikrųjų nukristų. Šiems erzinantiems pakeleiviams reikia griežtų, aiškių ribų. „Įlipęs į lėktuvą, norėčiau pamiegoti, gerai?“

Erzinantis pakeleivis Nr. 3: savanaudis

Su šiuo pakeleiviu geriausia keliauti, jei norite nedaryti nieko, kas jums patinka. Norite siaubingai praleisti laiką, darydamas tai, ko niekada nenorėjote daryti? Puiku, pasikvieskite savanaudį pakeleivį ir valgysite, miegosite bei laiką leisite ten, kur jam patinka. Ir nebandykite siūlyti ko nors kito. Ne, ne, ne, dabar savanaudis pakeleivis nenorėtų to daryti.

Erzinantis pakeleivis Nr. 4: tinginys

Taip, atostogaujant reikia ilsėtis, tačiau visai nebūtina visą laiką nieko neveikti. Žinoma, puiku visą dieną gulėti paplūdimyje, tačiau tinginys poilsį ir atsipalaidavimą padaro labai nemalonų. Tinginys mėgsta miegoti iki 11 val., tada porą valandų pietauti, tada šiaip ne taip nueiti į paplūdimį, kur visą dieną snaus, ir jums labai pasiseks, jei per visą kelionę nors kartą jums pavyks praleisti naktį mieste. Įsidėmėkite, kad tinginys ir vėluotojas yra giminingos sielos, tad saugokitės dvigubo nemalonaus elgesio smūgio.

Erzinantis pakeleivis Nr. 5: nenustygstantis vietoje

Nors tai visiška tinginio priešingybė, tačiau pernelyg aktyvus pakeleivis taip pat gali sugadinti jūsų kelionę begale būdų. Pavyzdžiui, keltis 4 valandą ir eiti į beprotiškai sunkų žygį kalnuose? Žinoma! Paplaukioti su rykliais? Priimkit ir mane! Šokinėti į upę nuo uolos? Tik parodykite kur.

Pernelyg aktyvus pakeleivis jums netiks, jei norite pagulėti paplūdimyje, gurkšnoti Margaritą ir degintis. Iš tiesų, jums pasiseks, jei su tokiu pakeleiviu iš viso pavyks išgerti. Juk kam sėdėti ant smėlio, jei galite susigrumti su aligatoriumi?

Erzinantis pakeleivis Nr. 6: besivežantis begalę daiktų

Savaitgalio kelionei reikia trijų lagaminų... vienam asmeniui! Žinokite, kad keliaudami su tokiu draugu, turėsite nuolat mokėti už papildomą bagažą. Gyvename 21 amžiuje, tad galime iš anksto žinoti, koks oras laukia kelionėje ir pasiimti tinkamus drabužius.

Blogiausiu atveju, trūkstamus daiktus galima nusipirkti. Tačiau su viską turinčiu pakeleiviu tokios problemos neiškils, nes jis bus pasiėmęs visą spintos turinį. Kas žino, gal liepą atvykus savaitgaliui į Helsinkį, jums prireiks pūkinės striukės.

Erzinantis pakeleivis Nr. 7: fotografas

Nuotrauka gali pasakyti tūkstantį žodžių, tačiau keliaujant su fotografu, jums norėsis sakyti tik vieną žodį iš keturių raidžių. Kelionė puikus metas fotografuoti unikalias vietas, kad jas prisimintumėte, tačiau ateina metas, kai reikia padėti fotoaparatą ir mėgautis akimirka.

Fotografas (kuris paprastai nėra tikras fotografas) tarsi apsėstas norės įamžinti kiekvieną kelionės sekundę. Ir neverta net minėti, jog jie visur tampysis savo milžinišką kamerą, kuri atrodys tarsi kruizinio laivo inkaras ir kurią (juk jūs ne prieš, ar ne?) jums teks nešioti už juos kaip kokį naujagimį.

Erzinantis pakeleivis Nr. 8: per daug planuojantis

Kam nepatinka turėti kelionės planą, tačiau kartais nuostabu praleisti dieną spontaniškai. Tikėtina, kad kelionėje bus vienas žmogus, kuris bus tiksliai sudėliojęs visą dienos maršrutą, kuriame vargiai liks laiko nueiti į tualetą. Jei keliaujate su tokiu žmogumi, geriausiai juos pergudrauti pavyks, jei paminėsite (daugiau nei vieną kartą), kaip jūs negalite sulaukti, kada „tiesiog ilsėsitės ir nebesijaudinsite, kur ir kada turite būti“. Drąsiai ir dažnai šią frazę kartokite kelionėje. Atostogos neturi būti darbas, tad nesusikurkite griežtų terminų.

Erzinantis pakeleivis Nr. 9: kelionių snobas

Ar teko kada planuoti kelionę su kelionių snobu? Tai tikra kančia! Jūs pasiūlysite tuziną viešbučių, ir nei vienas jam netiks. Tas puikus restoranas apie kurį skaitėte? Ne, per prastas.

Kelionių snobas turi kitų planų. Iš tiesų, kelionių snobas ten buvo, tą darė, ir turi šlykščią nuomonę apie viską. Bendraudami su kelionių snobu, turite du pasirinkimus: A) pasiduodate jų ego ir viską darote pagal juos, arba B) aplenkiate juos ir viską iš anksto užsakote.

www.perpasauli.lt
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Savaitės naujienų prenumerata

Top naujienos

Išvarytieji? Šalis, kur pinigų nereikia taupyti: net pensininkas gyvena geriau už vidutinį lietuvį (22)

Švedijoje sutikti lietuviai juokavo – atvežus čia pensininką, greičiausiai nebepavyktų jo...

Nukentėję dėl duobėtų kelių gali gauti ne kompensaciją, o baudą (36)

Pasimokiusi, kad su duobėtose gatvėse automobilius apgadinusiais vairuotojais teismuose bylinėtis...

Orai: nors nedaug, bet kritulių sulauksime

Savaitgalį ir pirmomis savaitės dienomis kritulių bus nedaug, bet jie vyraus beveik visoje šalyje,...

Nevaisingumas diagnozuojamas vis jaunesniems vyrams: urologas įvardijo biologinį vyrų amžių (123)

Retas aštrialiežuvis praleis progą moteriai, kuriai daugiau kaip 35-eri, priminti, kad tiksi jos...

Apsilankė mugėje, kurioje buvo įvykdytas žiaurus išpuolis: kaip viskas atrodo dabar specialiai DELFI iš Berlyno (25)

Kalėdinis laikotarpis Berlyne – ne tik laukimo, bet ir nuolatinio streso metas. Vokietijoje...

Po naujų kratų prabilo baikerio Kilkaus nužudymu įtariamas Baltrūnas: apie sukapotą ir užšaldytą kūną (777)

Baikerio Aivaro Kilkaus tyčiniu nužudymu įtariamas klubo „ Vorai MC “ garbės prezidentas...

Pirmoje finalo dalyje auksą užsitikrinusi Meilutytė: nesitikėjau, kad pavyks specialiai DELFI iš Kopenhagos (127)

Trečią kartą Lietuvos himnas skambėjo Kopenhagoje vykstančiame Europos plaukimo trumpajame...

Pričiupo! 8 pasakojimai, kaip seksas viešoje vietoje privertė raudonuoti (39)

Kai kurioms poroms tiesiog nebuvo kur susitikinėti, kitos panorėjo stipresnių įspūdžių ir...

Perpuošė Kauno eglutę: įvertinkite, ar atrodo geriau (178)

Po kritikos bangos Kaunas nusprendė patobulinti pagrindinę miesto eglę, stovinčią Rotušės...

Klausimų Karbauskiui turi ir Haroldas Mackevičius (288)

Į savaitės pradžioje „Facebook“ socialiniame tinkle pateiktus žurnalisto Edmundo Jakilaičio...