„Kišeninio žvejo“ era, prasidėjusi beveik prieš 60 metų, ilgai netruko. Greičiausiai taip nutiko todėl, kad iš tiesų ši maža mini meškerė niekada nebuvo labai rezultatyvi. Tačiau senosios reklamos skelbė – naujas išradimas pakeis žvejų pasaulį.

Kas įeina į „Kišeninio žvejo“ komplektą ir kodėl bent kartą vis tiek verta išmėginti juo žvejoti? Kaip skelbia reklamos, tai – mini meškerė su kabliuku, masalais ir valu. Taigi, joje yra viskas, ko reikia norint pažvejoti. Plastikinę rankeną primenantis įrankis turi skyrelį, kuriame galima saugiai įsidėti masalus.

Šis nedidelis išradimas atsirado tuo metu, kai Amerikoje kūrėsi didžiosios kompanijos ir žmonių gyvenimą bandyta pritaikyti prie spartėjančio ritmo. Nenuostabu, kad buvo pagalvota ir apie tai, kaip daugelio pamėgtą hobį sutalpinti į nedidelę rankinę, o jam skirtą laiką – į biuro pietų pertrauką.

Deja, daikčiukas ne tik iš pažiūros pigiai atrodo, jis iš tiesų nelabai efektingas. Valą užmesti nesunku, tačiau didelė tikimybė, kad jau per pirmuosius metimus jis ims pintis. Be to, tokia meškerėle trofėjinio laimikio taip pat neištrauksite. Greičiausiai tai ir lėmė nelinksmą „Kišeninio žvejo“ likimą. Šiandien tai – tik vintažinių daikčiukų kolekcininkų grobis.

Vis dėlto, nestandartinių žūklės įrankių bandytojas, Youtube kuriantis savo kanalą „618 Fishing“, nusprendė prikelti „Kišeninį žveją“ antram gyvenimui ir jį išmėginti. Kaip sekėsi žvejoti su šia mini meškerėle – galite pamatyti vaizdo įraše.