Reidų metu Klaipėdos aplinkosaugininkai patikrino beveik 800 žvejų. 48 žvejams surašyti įspėjimai už žvejo mėgėjo bilieto neturėjimą ar šiukšlinimą, 7 žvejams surašyti administraciniai nurodymai sumokėti po 45 eurus už žvejo mėgėjo kortelės neturėjimą, 9 asmenims surašyti įspėjimai už netinkamą automobilio statymą gamtoje.

Vis dėlto, neapsieita ir be rimtesnių nusižengimų. 3 asmenys neišvengė nemalonumų bandydami neteisėtomis priemonėmis pasigauti žuvies. Vienas Šilutės rajono gyventojas statomais tinklais užlietose pievose ties Leitgiriais, Šilutės rajone, tikėjosi pagauti lydekų, tačiau į tinklą buvo pakliuvusios tik dvi meknės. Nelegalus laimikis meškeriotojui kainuos 132 eurus, taip pat teks atsakyti ir už žūklę nelegaliais įrankiais.

Nepasisekė ir dviem Šilutės rajono gyventojams, kurie Kniaupo įlankoje statomais tinklais buvo sugavę 27 karšius, 3 lynus ir 3 lydekas. Šis „laimikis“ jiems kainuos 2 450 eurų vien už žalą žuvų ištekliams. Visiems trims brakonieriams surašyti administracinių nusižengimų protokolai bei gresia bauda nuo 120 iki 300 eurų.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės