Avinas

03.21 - 04.20
Gali kilti nesusipratimų darbe, kelionėje, tarptautiniuose reikaluose ar ryšiuose. Dirbdami rimtus darbus, tvarkydami teisinę galią turinčius dokumentus, būkite atidūs, nes lengva suklysti. Laikykitės saugumo technikos taisyklių.

Jautis

04.21 - 05.20
Tikėtinas kontaktas su žmogumi, kurį laikote kažkokių jūsų problemų šaltiniu. Pasitelkite kantrybę ir diplomatiją, jeigu bendravimo neįmanoma išvengti. Neišsisukinėkite, jei reikia grąžinti skolas, mokėti mokesčius.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Rytas nedžiugins, būsite nervingi, lengvai išprovokuojami agresijai. Įdienojus seksis neblogai, jeigu turite gerus partnerius, tarpininkus. Vis dėlto klibantys ryšiai gali patirti krizę.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandien labiau prispaus darbai arba pašlis sveikata. Gali pasirodyti, kad jūsų situacija gana kebli - nekaip nuteiks kolegų nepritarimas arba kiti trikdžiai. Nesistenkite įgyvendinti nieko rizikingo - visas jūsų triūsas nueis perniek.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien įmanomas įtakingų žmonių palaikymas, užsieniečių komplimentai. Tačiau nerimo gali sukelti meilė ir pavydas. Rūpestingiau prižiūrėkite vaikus.

Mergelė

08.24 - 09.23
Iš ryto būsite piktoki, sudirgę, ypač jeigu reikės skubėti į darbą. Šiandien nesinorės net kelti kojos iš namų. Kur kas mieliau rūpinsitės buitimi ir savimi, nei darbuositės visuomenės labui. Venkite sunkiai virškinamo maisto.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Stenkitės būti objektyvūs, tolerantiški. Nemokykite kitų, kaip gyventi. Visų pirma, atsigręžkite į save ir savo aplinką - ar viską darote nepriekaištingai. Vairuokite atsargiai.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Labiau pasitikėkite savimi, nes kaip tik to gali prireikti, kad nepaleistumėte iš rankų to, ką jau turite. Finansų, komercijos srityje šiandien derėtų viskuo abejoti ir tikrinti.

Šaulys

11.23 - 12.22
Tikėtina, kad jus kamuos netikrumas dėl asmeninių santykių, sveikatos ir pan. Net jei viskas krinta iš rankų, pasistenkite valdytis. Ir neieškokite pritarimo ten, kur jo niekada nerasite. Saugokitės traumų, rūpestingai prižiūrėkite vaikus.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Jausitės vieniši, arba kaip tik tos vienumos norėsite. Verčiau neįsivelkite į intrigas, apkalbas, nelegalią veiklą, nes tai nemaloniai atsisuks prieš jus. Kol kas nepriimkite konkrečių sprendimų. Saugokite sveikatą.

Vandenis

01.21 - 02.19
Kolektyvinis darbas, bendravimas teiks ir malonių, ir nekokių įspūdžių. Kažkas iš draugų ar pažįstamų gali jus nuvilti. Kas beįvyktų, nepraraskite savigarbos ir padorumo. Ir nedarykite skubotų išvadų.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien jums atrodys, kad užsiimate ne tuo, kuo turėtumėte. Tai, ko imsitės, gali baigtis ne taip, kaip planavote. Verčiau nerizikuokite ir nespręskite pačių svarbiausių reikalų. Atsisakykite svaigalų.

Savaitės horoskopas

Mėnesio horoskopai