Avinas

03.21 - 04.20
Nelengva dienelė dėl didelio darbo krūvio arba sveikatos sutrikimo. Nerimą kels konkurentai, oponentai, tačiau jausite, kad turėsite, į ką atsiremti, kuo pasikliauti, jeigu teisingai ir sąžiningai elgsitės.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien būsite azartiški ir labai nusiteikę saviraiškai, vieni - sportinei, kiti - kūrybinei. Tinkamai bendraukite su vaikais, nepraraskite kantrybės. Ne jėga, o draugišku dėmesiu stenkitės į gera pakreipti santykius su vaikais, mylimu žmogumi.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Geriausia būtų atsidėti šeimai - taip jėgų ne sumažės, o net padaugės. Žinoma, su sąlyga, kad jums malonu rūpintis artimųjų gerove. Stenkitės savo reiklumu, priekabumu nesugadinti kitiems nuotaikos.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandieniai sunkumai gali išprovokuoti jus elgtis neįprastai drąsiai, atvirai rėžti tiesą į akis. Veikiausiai tai kažkam nepatiks ir bus pasekmių. Nederėtų pernelyg kištis į svetimus reikalus, kitus mokyti, kritikuoti.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien nuo pat ryto galvosite apie pinigus, naudą ir kaip daugiau užsidirbti. Galite gauti užsisakytą prekę, informaciją ar bilietą. Jeigu seniai ketinote ką nors padovanoti artimam žmogui, nelaukite ypatingos progos - dovanokite dabar.

Mergelė

08.24 - 09.23
Į paviršių veršis jūsų energija, aistra, taip pat pyktis, agresija. Galite gauti honorarą ar kitokį savo pastangų, talento įvertinimą. Tačiau tykos ir nuostoliai. Būkite atsargesni.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien elgsitės gana keistai. Jums gali pasirodyti, kad esate palikti likimo valiai ar kad susirgote. Nieko radikalaus nesiimkite, santykių nesiaiškinkite - viskas išaiškės ir išsispręs savaime.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien jautriau nei paprastai reaguosite į draugų, kolektyvo nuomonę bei kritiką. Aplink save nesunkiai subursite bendraminčius, tačiau ir slapti priešai gali įsimaišyti tarp draugų.

Šaulys

11.23 - 12.22
Darbe nuo pat ryto nestigs įtampos ir pakelto balso. Regis, laipsniškai impulsyvumą pakeis subtilesnis nusiteikimas ir tolerantiškesnis požiūris į aplinkinius.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Tikriausiai atsiras tokių asmenų, kurie įvertins jūsų nuomonę, pažiūras, tačiau su tokiu pat pasisekimu galite kitiems padaryti ir blogą įspūdį. Nepatartina ko nors griežtai reikalauti arba garantuoti. Būkite lankstūs, objektyvūs.

Vandenis

01.21 - 02.19
Regis, iš pat ryto bus skubių reikalų, susijusių su finansais, draudimu, paveldėjimu ar ritualinėmis paslaugomis. Jeigu išvykstate į kelionę, nepamirškite pasiimti reikalingų dokumentų.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien verčiau nieko nedarykite supykę, nes sugadinsite ne tik savo, bet ir kitų nervus. Nevalia būti pernelyg kategoriškiems. Verčiau susitikite su artimais gerais draugais - jie padės išsiblaškyti, atsikratyti nerimo.

Savaitės horoskopas

Mėnesio horoskopai