Avinas

03.21 - 04.20
Tai turėtų būti šauni diena, nes išryškės jūsų gerosios savybės. Jūsų nesupras ir netoleruos tik tie, kurie tyčia nenorės suprasti ir būti draugiški. Kiti noriai dalinsis mintimis, bendradarbiaus, flirtuos, negailės komplimentų.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien jums labiausiai norėsis atsipalaidavimo, tad vargu ar kvaršinsite sau galvą darbo rūpesčiais ar globalinėmis problemomis. Vakare galite ieškoti tokių pramogų, kurios kitiems atrodo keistos. Nepraraskite saiko.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien galite patirti daug įspūdžių. Tikėtinas didelis ir dosnus dėmesys iš senų gerbėjų ir naujų pažįstamų. Nusimato intriguojami pasiūlymai, geros naujienos.

Vėžys

06.22 - 07.22
Nors negalėsite atsikratyti įkyrių minčių apie darbą, dalykines ambicijas bei problemas, tačiau turėtumėte pastebėti, kad įtampa sumažėjo, aplinkiniai elgiasi geranoriškiau.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien galite užmegzti bendradarbiavimą, turėti reikalų su žiniasklaida, švietimo darbuotojais. Tiktų tvarkyti ir teisinius reikalus. Tiesiog stenkitės taikiai spręsti konfliktus su dalykiniais partneriais, artimaisiais.

Mergelė

08.24 - 09.23
Nusimato pajamos iš atlikto darbo arba bus pozityviai kalbama apie darbinį užsakymą, įsidarbinimą ar pan. Vis dėlto būkite labai atidūs reikaluose, susijusiuose su bendrais bei svetimais pinigais, dokumentais.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien padarysite neblogą įspūdį net savo priešams. Pravartu pareikalauti to, kas jums pagal nuopelnus priklauso. Turėtumėte sėkmingai pasinaudoti savo įtaka bei patrauklumu.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Palanku ieškoti naujų dalykinių, verslo galimybių. Daugiau reikšmės teikite savo įvaizdžiui, išoriniam grožiui, higienai, nes šiandien nuo to daug kas priklausys. Vakare nepatingėkite paruošti malonaus siurprizo artimam žmogui.

Šaulys

11.23 - 12.22
Šiandien imkitės darbų, kuriems reikia kūrybiškumo, išradingumo arba išskirtinių žinių. Geras metas ir kolektyvinei veiklai, konsultacijoms su specialistais. Vakare nenuviltų romantiškas pasimatymas, pramoginis renginys.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien stengsitės kuo daugiau nuveikti savo šeimos labui. Galite sudaryti naudingą sandorį, tik svarbu teisingai sutvarkyti formalumus, kad vėliau nekiltų problemų.

Vandenis

01.21 - 02.19
Puiki diena reikalams, susijusiems su mokslu, informacija, reklama, komercija. Galite susitikti su žmogumi, nusiteikusiu jums pasiūlyti neblogą sandorį arba padovanoti malonų vakarą.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien jums rūpės komforto ir uždarbio klausimai. Regis, sužinosite svarbių dalykų bei rasite išmintingų būdų susikaupusioms problemoms spręsti. Tik būkite atidesni, jei teks derėtis, imti ar teikti paskolą.

Savaitės horoskopas

Mėnesio horoskopai