Avinas

03.21 - 04.20
Dirbdami nepamirškite laikytis darbų saugos taisyklių. Jeigu pajutote, kad tapote per daug išsiblaškę, - padarykite pertraukėlę. Emocijų gali suteikti žinia, susijusi su buvusiu ar esamu kolega, partneriu.

Jautis

04.21 - 05.20
Iki pietų būsite labiau linkę flirtuoti nei dirbti. Vis dėlto noriai rūpinsitės vaikais, domėsitės giminių reikalais. Popiet teks rimtai padirbėti. Meilės ir finansų reikaluose jums derėtų būti atsargesniems.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Gali būti, kad atsiras nenumatytų kliūčių. Pasistenkite nesinervinti. Jeigu įmanoma, šiandien apsiribokite paprastais buitiniais reikalais. Vakaras išsklaidys neramias mintis, atneš romantikos gūsį.

Vėžys

06.22 - 07.22
Iš ryto vikriai suksitės, daug bendrausite. Gali nustebinti gauta žinia, pažadas. Popiet mintys jau suksis apie labai asmeniškus reikalus, šeimos narius, tad kitiems reikalams turbūt nesusikaupsite.

Liūtas

07.23 - 08.23
Iki pietų prioritetiniai bus nuosavybės, atlyginimo ir mokesčių reikalai. Galite daug nuveikti arba įsigyti prabangų daiktą. Popiet būsite nusiteikę intensyviai maigyti telefoną ir kitaip bendrauti su draugais, kaimynais, giminaičiais.

Mergelė

08.24 - 09.23
Bendravimo nesklandumai, nerimas dėl ateities šiek tiek prastins jūsų nuotaiką ir savijautą. Galite patekti į keblią situaciją dėl sudaryto klaidingo įspūdžio arba apgaulės.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien jums gali kilti noras pasislėpti nuo visų sunkumų ir pareigų. Deja, ši pozicija nepadės išspręsti problemų. Nederėtų plepėti apie savo ir kitų paslaptis, skleisti gandų, juolab kad tai turės ilgalaikių padarinių.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šis rytas turėtų būti žvalus ir džiuginti susitikimais. Popiet labiau saugokitės nesąžiningų asmenų, liežuvautojų. Būkite dėmesingesni savo sveikatai, atsisakykite alkoholio.

Šaulys

11.23 - 12.22
Rytas bus darbingas, atrodysite pasitempę, dalykiški. Vis dėlto pasisaugokite nekonkrečių pažadukų ir melagių, jeigu nenorite nusivilti svarbiu susitarimu. Vakaras palankus susitikimams, renginiams.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien pasižymėsite savo dalykinėmis ir intelektinėmis savybėmis, jos išryškės kartu su jūsų stipriosiomis ir silpnosiomis pusėmis. Iš užsienio galite sulaukti naujienų apie savo draugą ar giminaitį, arba apie jums aktualų reikalą.

Vandenis

01.21 - 02.19
Jeigu sugebėsite nuosekliai darbuotis ir realiai įvertinti tai, kas vyksta jūsų panosėje, netrukus galėsite pasidžiaugti puikiais rezultatais. Siekite konkretumo, aiškumo finansiniuose, turtiniuose reikaluose.

Žuvys

02.20 - 03.20
Neskubėkite pritarti svetimai nuomonei ir diegti staiga kilusių sumanymų - jie turi silpnų pusių. Galite mėginti susigrąžinti skolas, derėtis, ieškoti finansinės paramos. Bendraudami su aplinkiniais kontroliuokite savo emocijas.

Savaitės horoskopas

Mėnesio horoskopai