Iš esmės Victorios gyvenime tai tik smulkmena, nes dabar ji atrado naują aistrą – prie rūbų derina automobilius. Būtent taip, o ne atvirkščiai. Beje, Posh Niujorko madų savaitėje neseniai pristatė suknelių kolekciją. Didžioji dauguma Holivudo įžymybių madų savaitėje lankėsi kaip svečiai, o V. Beckham – kaip dizainerė.

„Taip, automobilius derinu prie suknelių. Pavyzdžiui, jei dėviu vintage stiliaus suknelę, tuomet renkuosi „Bentley“. Trumpą kokteilinką suknelę derinu su sportiniu automobiliu. „Porsche“ – kaip tik.

Pastaruoju metu man patinka kabareto stilius ir ketvirtojo dešimtmečio mados. Nesu užkietėjusi vintage gerbėja, todėl paprastai derinu ketvirtojo dešimtmečio elementus su moderniomis detalėmis“, - žurnalui „Harrods“ teigė Posh.

Dabar V. Beckham pirmenybę teikia ilgoms blizgančioms lakuotos odos pirštinėms, sklastymui vienoje pusėje, gangsterių stiliaus sulaižytiems plaukams, kepuraitėms su vualiu ir suknelėms be rankovių, rašo pravda.ru.

Stilingųjų TOP 10

Stacy Ferguson, visiems geriau žinoma kaip Fergie, sulaukė anksčiau ją kritikavusių stilistų pagyrų už savitą ir spalvingą stilių.

Grupės „Black Eyed Peas“ vokalistė retai naudojasi stilistų paslaugomis ir garderobą renkasi savarankiškai.

Ji visuomet išsiskiria ryškiu stiliumi ir ekstravagantiškais apdarais.

"Esu meksikietiško kraujo, tad tikriausiai ir prigimtis nulėmė mano stilių", - sakė dainininkė, anksčiau slėpusi savo kilmę.

Tiesa, stilistai ją restykiais kritikuoja dėl pernelyg trumpų suknelių. Kita vertus, kam slėpti gražias kojas?

Jos aprangos stilių madų tendencijas diktuojantys dizaineriai nuolat kritikuoja, tačiau tai nesutrukdė daininkei Rihannai patekti tarp stilingiausių įžymybių.

Anot jos, mados tendencijos yra išgalvotas ir komercijos paskatintas dalykas. Žmogus rengiasi taip, kad jaustųsi patogiai, o drabužius renkasi tokius, kurie atspindi jo būdą.

Stilingi ne tie, kurie seka mados naujienas ir perka madingus drabužius, o tie, kurie sugeba atrasti ypatingų drabužių derinių, prikaustančių aplinkinių žvilgsnius, keliančių žavesį ir norą apsirengti panašiai.

Į stilingųjų sąrašiuką pateko ir filmo „Ir velnias dėvi Prada“ žvaigždė Anne Hathaway.

Po filmavimo aktorė prisipažino, kad jos stiliui ir būdui filmas nepadarė jokios įtakos, kaip ir karjerai, nors užkulisiuose kalbėta, kad amerikietiškojo „Vogue“ žurnalo vyriausioji redaktorė Anna Wintour jaunajai aktorei gali užverti visus kelius į žurnalo puslapius ir tuomet jos žvaigždė užges.

Deja, deja - Anne žiba ekranuose, o tikriausiai pasirodys ir “Vogue”, mat tapo „Lancôme“ aromato „Magnifique“ reklamos veidu.

Gražiausia moterimi pasaulyje tituluota Kate Hudson prisipažino, jog kosmetinėms procedūroms ir drabužiams ji neskiria tiek daug dėmesio, kaip tai daro jos kolegės. Nors suderinti skirtingų stilių drabužiuas jai sekasi kur kas geriau nei kitoms Holivudo žvaigždutėms.

Kaip bebūtų, aktorė mieliau laisvalaikį leidžia su sūnumi, artimaisiais, o būtinas grožio procedūras atlieka namie.

„Manau, kad moteriai nuostabiausias dalykas yra daryti tuos dalykus, kurie primena, jog tavo vieta - namuose“, – vienam žurnalui yra sakiusi aktorė.

Vokietė Heidi Klum šiemet tituluota profesionaliausiu ir gražiausiu modeliu.

Ji turi tris vaikus, daug darbo ir… idealų kūną. Jo paslaptis – niujorkietiška dieta, sukurta žymaus trenerio Davido Kirscho, kurio paslaugomis naudojasi ne viena garsi Holivudo žvaigždutė.

Kalbant apie stilių, H. Klum visuomet gerai apgalvoja vakaro įvaizdį.

Vieną vakarą ji aistinga koketė, antrą - nekalta mergaitė, trečią - spinduliuojanti retro dvasia.

Eva Mendes visuomet atrodo išskirtinai seksualiai. Šiais metais buvo uždrausta naujo „Calvin Klein“ aromato „Secret Obsession“ reklama, nusprendus, kad joje žvaigždė buvo pernelyg apsinuoginusi. Juodai baltoje kvepalų reklamoje pusnuogė E. Mendes geidulingai raivosi lovoje. 34 m. moteris glosto save, akimirkai atidengdama krūtinę.

„Tarp meilės ir beprotybės yra apsėdimas, – sušnabžda ji. – Meilė... Beprotybė... Tai mano paslaptis.“

"Calvino Kleino" kompanijos vadai nė kiek nenusiminė dėl draudimo – jie patalpino vaizdo reklamą interneto svetainėje su užrašu „Uždrausta Evos Mendes reklama“.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt