Štai jums dar idėjų teminiam vakarėliui. Ir tu turi puikų minčių? Pasidalink įspūdžiais - siųsk vakarėlio aprašymą bei nuotraukas mums ir laimėk Luna dell‘Oro įsteigtus prizus!
Salomėjos teminis vakarėlis
© Asmeninio archyvo nuotr.

Dalyvavimo sąlygos čia.

---------------------------------
Visur su daina!

Gimtadienis… Ne bet kuris, o 25-asis... Reikia atšvęsti kažkaip ypatingai, bet... Kaip visada iškyla klausimas, ką įdomaus, netradicinio reikia nuveikti, jog visi būtų patenkinti ir laimingi... Kad žodis „VAU“ skambėtų ne tik porą dienų po šventės, bet dar bent pusę metų.

Jau antradienio rytas, gimtadienis šeštadienį, kamuojančios mintys apie idėjas, ką padaryti, ko dar nepatyrė niekas. Juolab kad norisi kažko paprasto, šilto, nebrangaus, bet skirto 20 skirtingų charakterių žmonių, 41 kv.m. bute, nes kai lauke -20 C, pikniko nepadarysi.

Ir štai, gaivus dušo vanduo, į giliausias dešiniojo ir kairiojo pusrutulio smegenis pašnibždėjo puikią mintį! Vakaro tema: "Staigmenos!" Ir ką tai reiškia? Aš ruošiu staigmeną svečiams, svečiai ruošia staigmeną man. VALIO, reikia tik susidėlioti ir viską įgyvendinti, nors ir laiko labai nedaug.

Pradėkime nuo mano idėjos įgyvendinimo būsimiems svečiams. Pasitelkiau į pagalbą geriausią draugę, kuri vienintelė žinojo apie mano sugalvotą vakaro staigmeną – įrašų studijos pasikvietimą į namus ir Jubiliejinės dainos įrašymą! Susiradome vaikinus - profesionalus, kurie sutiko pasirašyti šiai avantiūrai. Draugė surinko 8 dainų žodžius (aš apie dainas net nenutuokiau), kurie atspindėjo mano gyvenimo įvykius (nuo Tarkan “ Šakaron makaron” iki Sole Mia (nes mano vardas - Salomėja), o vaikinai surado garso takelius bei atvyko pas mane į namus.

Trumpai tariant, viskas vyko taip: susirinko svečiai, visi skirtingi, nepažįstami ir savaip keisti, nuo mene paskendusių dizainerių, šokėjų, iki rimtų, kaklaraiščiais pasipuošusių, verslo sričių atstovų, vadovų ir pan. Pirmas kokteiliukas žiūrint į ant sienos leidžiamas per projektorių juokingiausias mano gyvenimo nuotraukas (kurios dažniausiai būdavo slepiamos giliai kompiuteryje), lazerio ir apšvietimo spindesys, mini namų klubo jausmas leido šiek tiek visiems atsipalaiduoti, taipogi smagus susipažinimo žaidimas, kurio dar niekas nebuvo žaidę gyvenime, buvo tarsi bendravimo magijos atskleidimas.

Kol po geros valandos šnekėjimo apie orą nepasigirdo skambutis į duris... Juokaudama pasakiau, kad atėjo striptizo šokėjai, tai vyrukams kilo šiokia tokia įtampa. Greit draugė paskirstė 20 žmonių į 5 grupeles, įteikė dainų žodžius ir skyrė 10 min pasiruošimui. Dar nesu mačiusi tiek laimingų žmonių, kurie plešia žinomas dainas neturėdami nei balso, nei klausos! Nebereikėjo nieko, nes visgi prabudo lietuviškas noras dainuoti!

Gera juoko terapija, klegesys, mano palinkėjimų piešimas ant molberto tušu, fejerverkai, šūksniai ir pradainavimai pro šoną „Ką daryt..“ pasiekė net kaimynus, kurie beldėsi į duris, norėdami „prisijungti“.

Tad vakaras buvo turiningas ir visiškai neprailgo būnant visiems drauge, traukiant linksmas dainas ir šokant pagal jas. Nereikėjo jokių nusibodusių karnavalinių kostiumų, specialių temų, ar „užgavėnių kaukių“, tiesiog teminis vakaras „Staigmenos“ išsipildė su kaupu, net neįmanoma emocijų pakartoti ir perteikti žodžiu..

P.S. Gaila, kad galiu pridėti tik nuotraukas, o ne vakaro dainų jubiliejinį įrašą ar susuktą filmuką, tačiau siūlyčiau visiems tai pabandyti ir pajausti muzikos galią kiekvieno širdyje!

Salomėja

------------------------------------------------

Mūsų vakarėlis buvo per 2009 Naujus metus. Ilgai galvojome ir pasirinkome "Mokinukų" temą.  Turėjome ir mokytoją, kuri ir vedė visą vakarėlį. Visi buvom mokinukai. Gavome ir pažymių knygeles, ir originalius pamokų tvarkaraščius. Žaidėme žaidimus - laimėtojai būdavo įvertinti pažymiais ir gaudavo dovanų. Šokome, linksminomės...
 
Labai bijojome, kad mūsų berniukai gali mus pavesti ir nepasiruošti atitinkamos aprangos, tačiau likome labai nustebintos, kai visi apsirengė pagal temą: trumpos kelnės, baltos kojinės ir marškiniai su"varlyte". Merginos, aišku, dėvėjo trumpus sijonėlius, kitos pasirinko sukneles.

Šventėme iki paryčių... Buvo labai smagu. Tai pirmas mūsų teminis vakarėlis, kuris labai pavyko. Kitais metais, manau, vėl surengsime ką nors originalaus.
 


Inga

-------------------------------------------------------
Šaunių raganaičių Valpurgijos naktis

Kas labiausiai siautėja gūdžiais ir tamsiais rudens vakarais? Žinoma, kad raganaitės. Greičiausiai dėl šios priežasties dukra paprašė jos gimtadienio proga surengti siautulingą raganaičių puotą.

Vieną vėlyvo rudens vakarą sugužėjo būrelis šaunių dukros Liucijos draugių ir du berniukai, nepabūgę linksmintis kartu su mergaitėmis.
Nupurškus torto fejerverkui, sudainavus įvairiausiais raganiškais balsiukais „Su gimimo diena...“, užpūtus žvakeles ir paskanavus torto prasidėjo raganiškos šėlionės.

Mažosios raganiukės virė gyvybinių galių suteikiantį viralą, kurio sudedamosios dalys buvo tai, ką jų paikos galvelės sugalvodavo.

Pasitaikė ir varnų akelių, ir gyvačių uodegėlių, ir gaidžio smegenėlių, ir sliekų. Na, o varlių šlaunelės visame tame marmale buvo tiesiog delikatesinis priedas. Kai į menamą puodą buvo sudėti menami produktai, raganos, „paragavusios“ tokio viralo, taip skriedavo užimti tuščią kėdę, kad jokia šluota nebūtų jų greičiau nuskraidinusi.

Pašėlusios raganiukės būrė, užkalbėjo daiktus, aklinoje tamsoje rinko šviečiančius vorus ir, žinoma, siautulingai šoko. Tik mamai buvo rūpestis, kad tose tamsybėse nebūtų užgauta raganiukės - sukaktuvininkės ranka. Gipsas ant jos rankos tai ne kostiumo detalė.

Tamsos žaidimams beprasidedant ant gipso sumaudavome kelias tamsoje šviečiančias kaukolines apyrankes, kad visi žinotų: „Atsargiai-briliantinė ranka“. Taip jau nutiko, kad iš vakaro mažajai raganiukei, kai ji dar buvo ne raganiukė, o tik mokinukė, trekšt ir lūžo rankelė.

Bet net ir tai nesustabdė jos nuo noro švęsti kartu su draugais. Juk raganos savo žodžio laikosi. Negi visiems išsiuntinėsi pranešimus, kad dėl tokios smulkmenos atšaukiamos raganų nakties linksmybės.

Po smagaus vakarėlio atsisveikinti visada liūdnoka, bet čia padėtį pataisė mūsų šaunusis tėtis. Jis pagalvojo, kad pravirą pomidorų sulčių pakuotę patogiausia nešti paspaudus po pažastimi. Na, tuomet rankos lieka laisvos ir gali paimti dar ką nors.

Kaip mes linksmai kvatojomės, kai jis pasimiršęs spustelėjo pakuotę. Per jo šoną nuvinguriavo tiršta pomidorinio kraujo srovė. Taigi turėjome sužeistą, bet vis tiek nemirtingą Koščėjų.

Rasa K.

-----------------------------------------------
Štai čia - mano mamos jubiliejaus aprašymas. Šį vakarėlį organizavau pati.

16:00 – 17:00 val. Svečių rinkimasis.
Gėrėm spalvotą punšą, vertinom gėlėtuosius svečius, gavom daug gėlių ir sveikinimų!

17:00 – 18:00 val. Karštieji patiekalai.

18:00 – 18:10 val. Paveikslo pristatymas.
Visi svečiai tapė bendrą paveikslą, kuriame turėjo būti kuo daugiau gėlių ir spalvų, tapymas užtruko iki paryčių.

18:10 – 18:30 val. Susipažinimo žaidimas.
Susipažinimo žaidimas. Vardas? Iš kur? Kaip susipažinot? Kas Tau yra Viktorija? Jei būtum gėle, kokia norėtum būti?

18:30 – 19:30 val. Išdalinami ketureiliai.
Svečiams buvo išdalinti lapai, ant kurių užrašyti keturi žodžiai, pvz.: Viktorija, jubiliejus, gėlės, gamta. Vadovaudamiesi šiais žodžiais svečiai kūrė neįtikėtinus šedevrus. Buvo ir gražu, ir juokinga, ir labai netikėta.

19:30-19:40 val. Ar pažįstat jubiliatę? Kokia mėgstamiausia Viktorijos knyga? Kaip vadinosi Viktorijos vaikystės vasaros atostogų vieta? Kokia Viktorijos svajonių šalis?

Buvo pateikti keli atsakymų variantai, teisingai atsakę gaudavo specialiai ruoštas floristines dovanas.

19:40 – 20:00 val. Laimės žiedo paieška.
Prislapstėm daug užuominų visoje teritorijoje, jas sekdama jubiliatė ieškojo pagrindinės dovanos. Kol ji vaikščiojo po sodybą – scenoje jau ruošėsi koncertui grupė „Trys apelsinai“. Paskutinė užuomina atvedė iki scenos, o čia ir prasidėjo šokiai-pokiai skambant kūriniui „Baila Morena“

20:00 – 23:00 val. Trys apelsinai.
Šokom šokom šokom! Rateliais, porom, po vieną ir kaip tik sugalvojom.

23:00 – 23:10 val. Slide show.
Sutemus visus subūrėme prie didelio ekrano lauke. Leisdami mamos mylimiausią muziką ekrane rodėme nuotraukų prezentaciją iš įsimintiniausių jos gyvenimo akimirkų. Nuo gimimo iki dabar...

23:10 – 23:20 val. Ugnies žibintai.
Leidom 40 ugnies žibintų į orą, linkėdami daug laimės ir nuostabaus gėlėto gyvenimo!

23:20 – 05:00 val. Karaokė.
Dainavo visi iki vieno.

Ryte pakilę virėm plovą dideliame katile, o išsiskirstėm temstant!

Laura

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Telefonu sutiko išbandyti maisto papildus — netrukus liko skolinga (35)

Bandydami parduoti savo gaminius prekybininkai griebiasi įvairiausių triukų, vienas iš jų —...

Po savanorio Artūro Sakalausko žūties Lietuvos spec. tarnybos padarė tai, kas atrodė neįsivaizduojama (53)

1991 m. rugpjūčio 21 d. Vilniuje gindamas šalies parlamentą nuo okupantų kulkos žuvo karys...

Rugsėjis atnešė nemalonių naujienų: tėveliai supažindinti su nauju kainoraščiu (146)

Artėjantis rugsėjis patuštins ne tik tų tėvelių, kurių atžalos jau eina į mokyklą, kišenes....

Apie padėtį Ukrainoje – Edmundo Jakilaičio interviu su Viktoru Juščenka

Nuo Maidano prabėgo beveik penkeri metai. Didžiausios Ukrainos sėkmės ir nusivylimai – Edmundo...

Gydytojas: skiepas vaikui visada geriau negu liga, bet tėvai turi teisę pasirinkti (45)

„Nuo to laiko, kai vaikas nustoja būti tik tarp savo tėvų, giminių, kurie galbūt yra sąmoningi...

Ameriką sukrėtė kraupi šeimos drama (4)

33 metų Kolorado gyventojui Chrisui Wattsui pateikti kaltinimai nužudžius besilaukiančią žmoną...

Prarastoji Petra: dykumų miestas, kuris pralobo neįtikėtinu būdu (1)

Nežinau, kada Jordanija su savo dingusiu ir atrastu Petros miestu, dykumomis ir kryžiuočių...

Sunkiai taškus rinkusios lietuvaitės aštuntfinalyje nusileido vengrėms (31)

Europos jaunučių iki 16-os metų čempionate antradienį Lietuvos rinktinė aštuntfinalyje 37:51...

Ingrida Kazlauskaitė po žinios apie tai, kad JAV penkeriems metams įkalintas Aaronas Perezas: turėtume pasistengti suprasti jį ir nesmerkti (160)

Milijonieriumi mūsų šalyje pristatydavęs Aaronas Perezas greitai įsiliejo į šou pasaulį ir...

Gedintis tėvas po kraupios avarijos: nusipirkęs naują „Toyota“ tokios baigties nesitikėjau (384)

„Lekiam namo“, – tokia žinute savo socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo Virginijus...