Kiekviena nauja kolekcija – tai tarsi žvilgsnis į vis kitą moterį, asmenybę, stiliaus pojūtį. Todėl pasirinkti geriausiai ją atspindintį modelį gali būti maloni, bet sudėtinga užduotis. Šį sezoną pristatanti naują kokteilio drabužių kolekciją, dizainerė Ramunė Piekautaitė pasirinko išskirtinį veidą – aktorę Severiją Janušauskaitę.
© T.Kaunecko nuotr.

Nors mados industrijoje įprasta stebėti, kaip dizaineriai dirba su kino pasaulio įžymybėmis, Lietuvoje tokie bendri projektai – dar ganėtinai reti. Vis dėlto R. Piekautaitės bei S. Janušauskaitės bendradarbiavimas gimė natūraliai, iš abipusės pagarbos, susižavėjimo bei meilės madai.

„Severiją pirmą kartą pamačiau žiūrėdama filmą „Žvaigždė“, – pasakojo R. Piekautaitė, – mane iškart sužavėjo jos sukurtas personažas. Net jeigu kolekcijų pristatymams dažniausiai renkuosi klasikinio tipažo modelius, kurie pernelyg neužgožia kūrinių, šįkart nusprendžiau padaryti išimtį. Severija taip tiksliai atitiko mano kūrybos moters idealą, kad išdrįsau ją pakviesti būti vakarinių drabužių kolekcijos veidu. Todėl džiugu, jog į savo įtemptą darbų grafiką ji sugebėjo įtraukti ir fotosesiją Vilniuje.“

Pasak dizainerės, pastaruoju metu Lietuvoje retai besilankanti aktorė – ne tik sparčiai tobulėjanti savo srities profesionalė, bet ir išskirtinė asmenybė. Išgarsėjusi 2014 metų rusų filme „Žvaigždė“, S. Janušauskaitė šiandien jau vadinama Rusijos kino industrijos pažiba, o šiuo metu aktorė dirba Vokietijoje, kur filmuojamas serialas „Babylon Berlin“, pasirodysiantis ateinančiais metais. Iškart į Berlyną ji išskubėjo ir pasibaigus kolekcijos fotosesijai. Į

domu tai, kad ne mažiau Lietuvą užsienyje garsina ir pati R. Piekautaitė – jos naujausių kolekcijų į Vilnių, tarsi į Milaną ar Paryžių, atvyksta apžiūrėti verslo klientai net iš tokių tolimų šalių kaip Japonija.

Naujausia dizainerės kolekcija, skirta vakarui bei kokteilio suknelės interpretacijoms, puikiai atitinka charakteringą, modernų S. Janušauskaitės išvaizdos tipažą. Kaip teigia pati R. Piekautaitė, naujausi kūriniai skirti šventiniam metui – vakarienėms, kokteilių vakarėliams, pokyliams, teatro bei operos premjeroms. Dizainerės manymu, kiekvienai kolekcijai įtaką daro jos pačios bei klienčių norai, tačiau kurdama madą ji vis ieško modernesnių, mažiau įprastų sprendimų.

Tiesa, tiek patys drabužiai, tiek jų įvaizdinė fotosesija turi subtilų ir su kinu susijusį „film noir“ atspalvį – paletė gan tamsi, dominuoja juoda spalva bei dramatiški ciklamenų ir pudros tonai. Fatališkos moters įvaizdį sukuria ir pasirinkti siluetai, kurie supina švelnumą su griežta pečių linija, tarsi nejučia paryškina liemens sritį, naujai interpretuoja šventinio drabužio sąvoką. Taip griežta palaidinė papildo lengvą sijoną, metalinis diržas sujuosia ore plevenančią suknelę, griežtam kostiumui modernumo suteikia įdomios konstrukcijos siluetas.

Kurdama kolekciją R. Piekautaitė naudojo savo kūrybos gerbėjoms pažįstamus audinius bei įvairias jų kombinacijas: šilką, šifoną, vilną, tiulį, barchatą, odos akcentus. Drabužius papildė įvaizdį puikiai užbaigusios detalės: ilgaauliai aukštakulniai batai masyviu kulnu, metalo diržai, delninės-rankinės su metalinėmis rankenomis. Be abejo, paskutiniu moters akcentu tampa kvapas „Ramunė Piekautaitė Eau de Parfum“, kurį sukūrė pripažintas parfumeris Thomas Fontaine.

Modelis: Severija Janušauskaitė
Šukuosena: Jolita Abasova
Makiažas: Rimutė Večeraitė

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Kemzūros prognozė nepradžiugins „Žalgirio“ sirgalių: tai sportas, kitaip nebūna (14)

Laiko patikrintas Kęstučio Kemzūros ir Davido Blatto duetas, panašu, ruošia dirvą dar vienam...

Prabilo dar viena su „Alfa vyru“ pasimatyme buvusi mergina: bandė bėgti, bet jis ją sekė (176)

„Ėjau į troleibusą, jis iš paskos“, – apie bandymą pasprukti nuo „Alfa vyro“ Airino...

DELFI eksperimentas Palangoje atskleidė tikrąją situaciją: nepilnamečių tėvai turėtų sunerimti rezultatai šokiruoja (106)

Prieš pusę metų pradėjo galioti įstatymas, kuris numato, kad alkoholį vartoti gali asmenys nuo...

Visa tiesa apie nuolaidų korteles: kam jos iš tiesų naudingos? (49)

Lojalumo kortelės Lietuvoje atsirado prieš gerus 11 metų ir šiandien jau nieko nebestebina, kad...

Šalys, kuriose labiausiai verta pirkti nekilnojamąjį turtą (6)

Jei turite minčių įsigyti nekilnojamojo turto užsienyje, tikriausiai svarstote, kokios šalys tam...

Po skandalo užsiaugintą sekėjų armiją Emma lepina erotiškais kadrais: man tai kasdienės asmenukės (4)

Balandžio mėnesį beveik visą Lietuvą savo pasisakymais ir išvaizda nustebinusi Emma Hulse...

Iš kojų verčiančios vestuvių akimirkos: kai nuotraukos priverčia raudonuoti iš gėdos (82)

Dažniausiai vestuvių nuotraukose pozuojantys jaunieji ir svečiai atrodo it nulieti modeliai,...

Žinomi ir daugiavaikiai – kurios Holivudo žvaigždės turi daugiausiai vaikų?

Nors daugelis Holivudo žvaigždžių nuolat sukasi filmavimo aikštelėse, tai jiems ne kliūtis...

10 „Instagram“ paskyrų, kurias turėtumėte sekti, jei esate kelionių mėgėjas (1)

Čia rasite nurodytas 10 socialinio tinklo Instagram paskyrų, kurių savininkai jaučia didžiulę...

Kojoje pastebėjo keistą reiškinį: gydytoja paaiškino, ką reikėtų daryti (9)

„Visą dieną vienoje kojos vietoje kone be perstojo timpčioja raumuo. Ką tai reiškia ir ką...