aA
Pamiršus madų vėjus ir stilius, atidžiau įsižiūrėjus į savo veidą, galima susikurti pačią tobuliausią šukuoseną. Ji tiks būtent jums. Gal net - tik jums.
Šukuosena
© Corbis/Scanpix
Nesijaudinkite dėl savo veido bruožų. Gal jie jus erzina ir nepatinka. Panašiai kaip plastikos chirurgai, į kuriuos pažvelgus kartais norėtųsi į pagalbą pasišaukti mamą. Esate štai tokia ir norite turėti savo nosį, ausis, lūpas. Tačiau bruožai netobuli. Ką daryti?

Nieko labai sudėtingo. Pasirinkite šukuoseną, kuri išryškins tai, ką turite gražiausio ir jums pačiai patrauklaus. Ir nereikės kasryt nervintis - nei dėl žemos kaktos, nei trumpos nosies ar atlėpusių ausų.

Tai, ką vadinate problema

Yra lengvai išsprendžiamas reikalas. Jūsų didelė nosis? Pasirinkite švelnią šukuoseną. Apskritai, jeigu jūsų veido bruožai pernelyg ryškūs, tiks švelnios, vešlios šukuosenos.

Jeigu nepatinka aukšta kakta, tai neišverskite jos pasauliui, sukėlusi plaukus ar prispaudusi juos lankeliu. Tiks kirpčiukai - jie paslėps kaktą. Žema kakta? Specialistai patars pasirinkti šukuoseną plonais kirpčiukais, tik jau ne storais. O jeigu nervina smailus smakras, primenantis labai smalsią moteriškę, ir tai galima "apeiti". Šiuo atveju plaukus sušukuokite taip, kad ties žandikaulio linija šukuosena būtų plati. Kai smakras tarsi nusklembtas, tiks banguoti ar garbanoti plaukai, siekiantys tik kiek žemiau smakro lygio. O ausys? Jeigu jos atlėpusios, nereikėtų plunksninių ir tiesių plaukų šukuosenų. Kažkaip neįdomiai atrodo iš plaukų išsikišę ausų kaušeliai. Geriausia rinktis vešlesnę šukuoseną, kuri paslėptų atlėpusias ausis.

Veido forma prašo

Nei daug, nei mažai - tik pasirūpinti, kad išryškėtų gražiausi veido bruožai. Kokia šukuosena tiks pailgam veidui? Ta, kuri vizualiai jį paplatins. Galite drąsiai garbanoti plaukus. Arba pasirinkti trumpų iškarpytų plaukų šukuoseną. Dažniausiai pailgas veidas prasideda aukšta kakta. Tad kirpčiukai taip pat labai tiks. Vengti reikėtų šukuosenų be kirpčiukų, ilgų tiesių plaukų, ypač vieno ilgio kirpimų.

Apskritaveidės turėtų rinktis kitokias šukuosenas. Garbanų patariama nesirinkti, nes jos išryškina veido apvalumą. Taip pat geriau vengti ilgų šukuosenų, kai plaukai atmetami nuo veido. Pasirinkite trumpų kirpčiukų ir trumpo kirpimo šukuoseną. Ji tarsi pailgina veidą. Dar patariama laikytis tam tikrų proporcijų: atstumas tarp kaktos ir smakro beveik lygus atstumui tarp skruostų.

Kampuotas veidas, plati kakta, kampuota žandikaulio linija. Tokioms veido formoms tiks ilgi, iškarpyti plaukai, lengvai banguojantys. Tai, kas sukuria švelnumo įspūdį. Kirpčiukus geriau sušukuoti į šoną. Tokios formos veidui netiks griežti kirpimai, per vidurį perskirti plaukai.

Ovalo formos veidas laikomas idealiausiu. Todėl pasirinkti galima bet kokią šukuoseną. Pagal vizažistų rekomendacijas ar kuri jums asmeniškai labiausiai patinka.

Akiniai veidui nepakenks

Visuomet žinokite, kad žmogus su akiniais sudaro rimtą įspūdį. Ir tai kompensacija už šį nepatogumą. Tik patartina pasirinkti akinių rėmelius ir šukuoseną, tarsi vienas kitą papildančius. Jeigu šukuosena vešli, plati, netiks akiniai smulkučiais rėmeliais. Jeigu šukuosena plunksniška ir lengva - netiks stambūs rėmeliai. Rinkitės pusiausvyrą: akinių forma turėtų nekontrastuoti su šukuosenos stiliumi.

Galima pritaikyti ir spalvą. Jeigu jūsų plaukų spalva priskiriama šaltų spalvų paletei, tada rinkitės akinius juodais, rausvais, melsvais, mėlynais, nefrito ir kitų tamsesnių spalvų rėmeliais. Mėgstančioms šiltų spalvų plaukus ir tokius turinčioms labiausiai tiks rusvi, žalsvi, aukso, persiko, vario, apelsino spalvų, raudoni akinių rėmeliai.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Venckienės sūnus – apie pražilusią mamą, uždarytą verslą ir teisingumą: tyliai ir ramiai tikrai niekas jos nenuteis (176)

Prieš pusantrų metų Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) sulaikius buvusią teisėją Neringą...

Stebint signalus dėl krizės Mačiulis optimizmu netrykšta: yra tik dvi geros žinios (48)

„Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis sako, kad pasaulinės tendencijos rodo, kad...

Socialdemokratai prašo pašalinti juos iš valdančiosios koalicijos (22)

Seimo socialdemokratų partijos frakcija kreipiasi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją, kad jų...

Naujovė bankuose: prisijungę prie vieno – matysite savo sąskaitas kituose (12)

Du Lietuvoje veikiantys bankai skelbia atvirosios bankininkystės startą. Tai reiškia, kad nuo šiol...

Baltijos jūroje mirtį atnešusi bakterija verčia susimąstyti: panašus pavojus tyko ir kituose vandens telkiniuose (6)

Toks nelaimingas nutikimas kaip neseniai Vokietijoje Baltijos jūroje besimaudžiusios ir...

Dėl Rusijos grįžimo į galingųjų valstybių klubą – Zelenskio komentaras (159)

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis ketvirtadienį pareiškė, kad Krymo sugrąžinimas jo...

Tomas Sinickis. Viskas, ką jums reikia žinoti apie demokratiją (39)

Lietuva jau beveik tris dešimtmečius yra demokratinė valstybė. O žmonės pyksta.

Prezidentūros atstovas Seime: švedai skambino ambasadai dėl miškų įstatymo Seimas atmetė Nausėdos veto; papildyta (196)

Ketvirtadienį Seimo posėdyje, svarstant miškų įstatymą, Respublikos Prezidento vyriausiasis...

Nemalonus radinys pajūryje: prašo pagalbos surasti, kas į upelį išleido tualeto nuotekas (3)

Trečiadienio rytas Pajūrio regioniniame parke prasidėjo neramiai: kažkas į Karklėje tekantį...

Sinkevičius: tokio didelio palaikymo nesitikėjau papildyta (186)

Ketvirtadienį Seime buvo balsuojama dėl Virginijaus Sinkevičiaus kandidatūros į eurokomisarus....