Anna Sui šiam rudeniui siūlo diskretišką pistacijų spalvos vidutinio intensyvumo šešėlio (sukoncentruoto vidinėje akies pusėje) ir geltono – auksinio akcento ant antakio kaulo derinį. Lūpų dažai ir raudonis naudojami, tačiau jie labai natūralūs ir saikingi, ir tarnauja tik kaip užuomina į spindesį. Plaukai, kuriuos šukavo pripažintas Garren, sušukuoti glotniai ir neryškiai.
Grimas: žalia pieva
Grimas, pateiktas Pamela Dennis, labai panašus, tačiau švelniai žalia spalva tepama ant akių vokų, o link antakio kaulo pereinama prie geltono tono. Raudonis šiek tiek ryškesnis (nudegusios odos šešėlis), o lūpos atrodė taip, lyg būtų padengtos sluoksniu blizgesio.

Badgley Mischka pasirodyme Audrey Marnay pademonstravo žymiai intensyvesnį grimą. Akys apibrėžtos ūkanota juodų alyvuogių spalva, atsargiai perbraukta ties antakio kaulu ir taip išgauta “katės akis”. Vėlgi, lūpos ir skruostai minimalūs. Toks grimas beveik tiksliai atkartotas Maggie Rizer pasirodyme, kur atrodo, kad blyškūs antakiai ir plaukų linija tiesiog dingsta. Blyksint fotoaparatams, galima buvo pastebėti tamsiai apibrėžtas akis ir krūvą auksinių garbanų. Labai panašų grimo dizainą naudojo ir Lawrence Steele, nors šešėliai labiau linko į šaltą rudą spalvą. O plaukai pastarajame šou buvo sušukuoti labai glotniai, beveik blizgančiai, perskirti šone ir sušukuoti atgal.

Carmen Kaas išvaizda buvo tik šiek tiek švelnesnė. Blyškūs bruožai buvo paryškinti žymiai švelnesniu (1920-ųjų liekana) rafinuotu ryškiai mirgančiu alyvuogių pilkumo šešėlių akių dizainu. Ant brunečių, tokių kaip Erin O’Connor ir Gisele, vibruojantys mirgantys alyvuogių šešėliai buvo naudojami stipriau, pasiekiant pritrenkiantį efektą.

Grimas: žalia pieva

Grimas Trussardi pasirodyme pateko kažkur tarp šių dviejų – spindinti auksinė žalia nuplauna spalvą, tačiau paliekamas šviesesnis, mažiau intensyvus šešėlis. Jei jums šį sezoną reikia rinktis drąsią išvaizdą, rinkitės šią! Ryškiausią šešėlį, šiuo atveju labai blizgantį ryškios alyvuogių spalvos, tepkite arti blakstienų linijos ir link viršaus maišykite ją su neutralia (šalta ruda ar rusva) iki pat akies klostės.

Lūpoms ir skruostams suteikite švelnų abrikoso atspalvį, arba kurį nors kitą švelnų, šiltą (lengvai blizgantį) šešėlį. Ir jūs jau turite vieną žavingiausių šio sezono išvaizdą. Siekdama geriausių rezultatų, turite atminti vieną taisyklę – kuo blyškesnė jūsų kompleksija (ir plaukų spalva), tuo labiau jums reikia maišyti spalvas.

Tokios spalvos kaip alyvuogių, pilka ir šalta ruda, gali atrodyti kaip mėlynė po akimi, jei ant blyškios odos jas užtepsite gana ryškiai. Maggie Rizer, pavyzdžiui, pademonstravo švelnesnę, rūpestingai suderintą išvaizdos versiją.

Tęsdama 20-ųjų perversmo temą, Esther de Jong, Ferre pasirodymo metu dėvėjo švelniai sudėtą garbanų karūną. Su švelniomis anglies atspalviu apibrėžtomis akimis, gelsvai rudai padažytais skruostais ir gilesnėmis ryškiai raudonomis lūpomis, ji atspindėjo dvidešimtųjų esmę. Norint pabrėžti akis, juodas akių pieštukas buvo naudojamas blakstienų linija ir švelniai perėjo į anglies alyvuogių atspalvį.

Vienas įspūdingiausių Erin O’Connor modelių pasirodė Genny šou. Švelnūs blizgantys alyvuogių šešėliai (ryškesni ties blakstienų linija) pereina į neutraliai rausvą, o ties antakio kaulu pavirsta švelniai rožiniu atspalviu. Nėra jokių demarkacijos linijų – tik gražus, romantiškas rezultatas. Raudonis – šiltas rožinis ties skruostais, virsta šešėliu ant antakio kaulo linijos. Lūpoms suteikiamas skaidraus abrikoso blizgantis atspalvis.

Gražus grimo dizainas puikiai tiko pasirodymui, kuris buvo pavadintas “Nerūpestinga prabanga”. Ant kai kurių modelių galima buvo pastebėti labai įdomias variacijas – apatinė blakstienų linija apibrėžta vidutinio ryškumo prancūziška mėlyna spalva su šaltesniu anglies atspalvio šešėliu, naudojamu ties išorine akies voko kloste. Stephanie Seymour pademonstravo labai panašų (nors šiek tiek šviesesnį) grimą Helmut Lang pasirodyme. Išvaizda buvo apibrėžta, tačiau naudojamos spalvos buvo tos pačios paletės ir imti mažiau intensyvūs atspalviai.

Kai Nicole Miller plaukus šukuoja Frederic Fekkai, kaip kas nors dėmesį gali kreipti į grimą? Tačiau mes atkreipėme. Per milžiniškus suktukus, segtukus ir Fekkai plaukų priežiūros priemones mes sugebėjome įžvelgti gražias žaliai apibrėžtas akis ir blizgančias persiko spalvos lūpas. Akys vėlgi apibrėžiamos tamsiu akių pieštuku ir prilipinamos sunkios dirbtinės blakstienos. Skruostikauliai ir smilkiniai padengiami tik plonu šilto raudono raudonio šydu.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Naujausi reitingai: blogos žinios Skverneliui ir populiariausių partijų lyderiams (196)

Naujausios rinkos ir visuomenės nuomonės tyrimų kompanijos „Baltijos tyrimai“ duomenimis,...

Indrė Makaraitytė. Technikų Vyriausybė – geriausia, ką galime vargais negalais išstenėti (15)

Lietuvoje yra tik vienas neklystantis žmogus, pareiškė Saulius Skvernelis , kai šios Vyriausybės...

Ant Darbo biržos krenta įtarimų šešėlis (28)

Ar Kauno teritorinės darbo biržos du kartus skelbtas ir atšauktas konkursas dėl projekto „Atrask...

LEU veikla įvertinta neigiamai: gresia draudimas vykdyti studijas (7)

Iki penktadienio Lietuvos valstybiniai universitetai Seimui turi pateikti savo pasiūlymus, kaip jie...

Putinas po amerikiečių agentūros klausimo: o jūs išvis normalūs?  neapsieita be kuriozų; papildyta 15.00 (425)

Ketvirtadienį Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas surengė tradicinę gruodžio mėnesio...

Prie „Vienas namuose“ namo atvykusį lietuvį amerikiečiai sutiko kaip didžiausią priešą (92)

Garsusis namas iš legendinio filmo „Vienas namuose“ , kurį daugelis esame pavadinę svajonių...

Interpeliacija Verygai subliuško: atsipirko kritika dėl medikų ir vaistų lygino save su Kubilium (241)

Opozicijos surengta interpeliacija sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai subliuško, Seimas...

Į Lietuvą atvyksta žymiausia pasaulyje humanoidė Sofija (31)

Pirmoji humanoidė pasaulyje, gavusi Saudo Arabijos pilietybę ir jau kalbinta daugelio didžiųjų...

Pilotų streikas prieš Kalėdas: ką svarbu žinoti keleiviams (6)

Maždaug pusė Airijoje dirbančių „Ryanair“ pilotų paskelbė apie prieš Kalėdas...

Reto žiaurumo žmogžudystė Švenčionių r.: aukai elektriniu grąžtu pragręžta galva (57)

Gruodžio 13 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių r. policijos...