“Tekėti ar netekėti?” – šis klausimas bent kartą gyvenime iškyla kiekvienai merginai. “Ar ištekėti už milijoną?” – tenka spręsti gal vienai iš milijono… Tačiau apsvarstyti tokią galimybę ir atsakyti į klausimą turėjo progą “Delfi” skaitytojos, dėsčiusios savo argumentus “už” ir “prieš” konkurse “Ar ištekėtum už milijoną”. Nugalėtojai Vaidai iš Vilniaus, atsisakiusiai iškeisti mylimojo prisiglaudimą į krūvą šlamančių, jau “įteiktas” prizas – šukuosena į namus.
Tortukas
© DELFI
Ketvirtadienio vakarą, gerą pusvalandį pamaišę po Naujininkų mikrorajoną, pagaliau suradome Kaminkelio gatvę, kur gyvena prizą turėjusi gauti Vaida. Skambutis į duris ir… sugriūname į vidų: Ruslanas iš “R&V design group” su savo įrankių lagaminėliu ir pora “operatorių Kipsų”. Mus pasitinka mielas vaikinas (dabar aišku, kodėl Vaida nemainytų jo į milijoną) ir Vaida. Ruslano žvilgsnis iškart nukreiptas į merginos plaukus vertina galimybes pasireikšti.

Tačiau Vaida, dar neatsisėdusi ant kėdės, išsako savo nuomonę: “jokių “ekstrymų”, kadangi to jai neleidžia jos darbas – darbe turinti atrodyti oficialiai. Taigi, Ruslano fantazijai per didelės laisvės nėra, tačiau liūdėti nėra kada – meistro rankose mikliai sukasi žirklės, o mes nekantraudami laukiame rezultato.

Vaida su nauja šukuosena
© DELFI

Iš po plaukų pasirodančios nedrąsios Vaidos akys sulaukia palaikymo – priešais stovintis ir įdėmiai procesą stebintis jos draugas Vaidas šypsodamasis linksi galva: “viskas kol kas labai gerai”. Vaida lengviau atsidūsta – “na, jeigu tau labai gerai, tai vadinasi tikrai gerai”, suprask, nelengva vaikinui įtikti… Ruslanas ragina šypsotis, kad “plaukia būtų linksmesni” ir vis klausinėja, apie ką galvoja Vaida. Deja, tik prieš pat išeidami sužinojome, kad Vaida kitą dieną turi laikyti egzaminą, taigi, jos mintys, matyt, buvo ne tik apie plaukus.

Kai pradėjo ryškėti naujosios šukuosenos kontūrai, Ruslanas paprašė: “kai pasižiūrėsi, sakyk tiesiai, patinka ar ne. Tik nesakyk – “įdomiai” – nes tada aišku, kad nepatinka”. Nestokojanti humoro jausmo mergina, žiūrėdama į veidrodį, žinoma, paprašė priminti “tą žodį”, kurio buvo paprašyta nesakyti. Tačiau jos akys spindėjo, o draugas pritariamai šypsojosi.

Tortukas
© DELFI

Tada, kad abu “būtų gražūs”, Ruslanas pašiaušė plaukus ir Vaidui. Smagu! O po viso darbingo smagumėlio laukė gardus tortukas, kurį visi skaniai sušveitėme, linkėdami Vaidai sėkmingai išlaikyti rytdienos egzaminą ir kada nors savo gražias mintis išdėstyti knygoje. Ir neatsisakyti savo principų, nes, prisiminus Vaidos rašytus žodžius:

Milijonas niekada rytais kaip murkiantis katinas nesiglaustys prie tavęs, meiliai netraukys pagalvės iš po galvos, netampys užkloto, nežavės jo susivėlę plaukai ir apsnūdęs bučinys.

Milijonas nerašys trumpų arba ilgų elektroninių laiškų, su gramatinėm klaidom, bet visada pasibaigiančių bučinio simboliu.

Milijonas niekada negrįš namo po darbo dienos, rankoj spausdamas aplamdytų žibučių puokštelę, arba iš sodo – su baltų gėlyčių šluotele, kurias, žinau, pats skynė, galvodamas ne apie milijoną, o apie mylimą moterį.

Milijonas niekada nedarys dar daug ko, kas daroma ne už milijoną ir ne su milijonu, o tik iš meilės, pagarbos, tolerancijos, supratimo.

Ir pabaigai – Vaidos palinkėjimas:

“Visiems pavasarį linkiu milijono .... milijono saulės zuikučių mylimo žmogaus plaukuose, milijono akiplėšiškų kibirkštėlių mylimo žmogaus akyse, milijono žodžių iš mylimo žmogaus lūpų.”

DELFI
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Apklausė išvykusius: išryškėjo žmogiškoji emigracijos tragedija dešimtadaliui trūko pinigų net maistui (251)

Tik 30 proc. emigravusiųjų sako, kad Lietuvoje jie neblogai gyveno, dar mažiau čia galėjo viską...

Kelionė į užsienį lietuvėms baigėsi dar neprasidėjusi: apgavo skambi vežėjo reklama (15)

„Keliauk į Gardiną be vizos“ – tokiu vežėjo „ Eurolines “ šūkiu suviliota Edita...

Britų generolas įspėja: Rusija ruošiasi karui (137)

Jungtinės Karalystės kariuomenės vadas generolas Markas Carletonas-Smithas ir vienas iš gynybos...

Džiugelis rėžė „valstiečiams“: tai akivaizdi Kremliaus pergalė (196)

Valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos narys Justas...

Gražulis papasakojo daugiau detalių apie santykius su palangiške: vaiką pripažino ir žada išlaikyti papildyta (151)

„Tvarkos ir teisingumo“ atstovas Seime Petras Gražulis pripažįsta, kad su palangiške...

Staigmena Jasikevičiui – parodija, prajuokinusi net jį patį (7)

Trečiadienį vykusioje LKL sezono uždarymo šventėje netrūko ne tik garbingų svečių, jiems...

Jaunos šeimos galės prašyti iki 26 tūkst. eurų paramos būstui papildyta 11:17 (113)

Ketvirtadienį Seimas priėmė Finansinės paskatos pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms...

Dėl gražaus kadro tėvai rizikuoja savo vaikų sveikata

Ką tik gimę mažyliai yra nuostabūs. Juos norisi myluoti ir rodyti visam pasauliui. Bet būkite...

Sostinės širdyje – kasos kvitai rusų kalba (81)

Kasos kvitas rusų kalba kavinėje Lietuvoje – ne tik nuostabą keliantis reiškinys, tačiau ir...

Sportas vasarą: net gulėdami prie jūros galite dailinti kūno linijas

Atėjus šiltajam metų sezonui ir termometrų stulpeliams kylant vis aukščiau, net ir didžiausi...